RADIOSITE Fórum

  • AFN The Eagle - Pápa - 102.7 MHz

 #87838  Szerző: best
 
bocsi de nem tudtam rögzíteni, ugyanis áttették a 102.8-ra és a tízemeletes tetején már kutyulva jön a kettő :oops:
szerk: mármint a Kronehittel, az a 102.9-en ad. A 102.75-ön pedig elég zajos...
 #87208  Szerző: markfelt
 
best írta:Legkésőbb hétfőig tolok egy streamet nektek. Meg meglesem a pápai Máriát is.
Köszönjük!

Valami zippyshare-es rögzítés is elég lenne, ha az egyszerűbb.
 #87206  Szerző: best
 
Legkésőbb hétfőig tolok egy streamet nektek. Meg meglesem a pápai Máriát is.
 #87202  Szerző: LuciFerko
 
admin írta:
csadam írta:
admin írta:Holnap napközben nézzen már rá valaki középhullámra is, elvileg ott kell a PowerNet-nek szólnia majd
Esetleg valaki környékbeli nem tudná streamelni ideiglenesen az Eagle-t?
Hanyason lesz? Nincs róla info?
Szerintem 1602, de nem vennék rá mérget. Nem 100% egyébként, hogy a PowerNetet is elindítják.
Lehet az is FM lesz. Olaszoknál legalábbis FM-en megy.
 #87201  Szerző: LuciFerko
 
best írta:Ajkán is simán jön; lehet most power, meg jó hely,mert pl. a pápai Klub nem jött amikor még adott. Mérőkocsi odamegy a kapu elé, a katonák meg kiröhögik. Am. a pápai reptér NATO-s, így hasonló rendszerbe sorolandó, mint a nagykövetségek.
a Mária (90.8) jön?
 #87200  Szerző: csadam
 
admin írta:
csadam írta:
admin írta:Holnap napközben nézzen már rá valaki középhullámra is, elvileg ott kell a PowerNet-nek szólnia majd
Esetleg valaki környékbeli nem tudná streamelni ideiglenesen az Eagle-t?
Hanyason lesz? Nincs róla info?
Szerintem 1602, de nem vennék rá mérget. Nem 100% egyébként, hogy a PowerNetet is elindítják.
Attól függetlenül még körülnézek. :)
 #87199  Szerző: markfelt
 
csadam írta:
admin írta:Holnap napközben nézzen már rá valaki középhullámra is, elvileg ott kell a PowerNet-nek szólnia majd
Esetleg valaki környékbeli nem tudná streamelni ideiglenesen az Eagle-t?
Hanyason lesz? Nincs róla info?
Szerintem 1602, de nem vennék rá mérget. Nem 100% egyébként, hogy a PowerNetet is elindítják.
 #87197  Szerző: csadam
 
admin írta:Holnap napközben nézzen már rá valaki középhullámra is, elvileg ott kell a PowerNet-nek szólnia majd
Esetleg valaki környékbeli nem tudná streamelni ideiglenesen az Eagle-t?
Hanyason lesz? Nincs róla info?
 #87196  Szerző: markfelt
 
Holnap napközben nézzen már rá valaki középhullámra is, elvileg ott kell a PowerNet-nek szólnia majd
Esetleg valaki környékbeli nem tudná streamelni ideiglenesen az Eagle-t?
 #87194  Szerző: best
 
Ajkán is simán jön; lehet most power, meg jó hely,mert pl. a pápai Klub nem jött amikor még adott. Mérőkocsi odamegy a kapu elé, a katonák meg kiröhögik. Am. a pápai reptér NATO-s, így hasonló rendszerbe sorolandó, mint a nagykövetségek.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7