RADIOSITE Fórum

• Vörösmarty Rádió - Székesfehérvár - 99.2 MHz

#113219  Szerző: mihalylovics
 2013.04.02. 00:34
fecokam7 írta:
mihalylovics írta:Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
Nem én állítottam be az RDS-t, alkalmas készülékem sincs az adatok ilyen mértékű megnézésére... Köszi az infót, szólok az illetékesnek :)
Hozzá teszem, nekem is csak a Nokia E7-es telefonom hívta fel a figyelmemet (nagy betűkkel írja ki a PTY-t) :) Köszi hogy "tovább adod" az észrevételemet.
 #113217  Szerző: fecokam7
 2013.04.02. 00:04
mihalylovics írta:Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
Nem én állítottam be az RDS-t, alkalmas készülékem sincs az adatok ilyen mértékű megnézésére... Köszi az infót, szólok az illetékesnek :)
 #113207  Szerző: mihalylovics
 2013.04.01. 22:25
fecokam7 írta:
Csongii írta:
mihalylovics írta:Ennek a rádiónak van még valami köze a Kodolányihoz, vagy már teljesen a Fehérvár Médiacentrumé?
Megnyerte a Fehérvár Mc, szóval gondolom nincsen, de majd erre jár az egyik ott tevékenykedő és megerősíti vagy cáfolja a dolgot. :)
Megerősítem és jól gondolod :) Max. annyiban van köze, hogy 3 kolléga át lett véve a kodótól :)
Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
 #113205  Szerző: fecokam7
 2013.04.01. 21:50
Csongii írta:
mihalylovics írta:Ennek a rádiónak van még valami köze a Kodolányihoz, vagy már teljesen a Fehérvár Médiacentrumé?
Megnyerte a Fehérvár Mc, szóval gondolom nincsen, de majd erre jár az egyik ott tevékenykedő és megerősíti vagy cáfolja a dolgot. :)
Megerősítem és jól gondolod :) Max. annyiban van köze, hogy 3 kolléga át lett véve a kodótól :)
 #113201  Szerző: Csongii
 2013.04.01. 21:29
 #112921  Szerző: asimov
 2013.03.25. 19:38
Úgyfest, ismét átmentek közszolgálatba... nem semmi.
 #99195  Szerző: fecokam7
 2012.07.01. 05:06
FM-en egyelőre nem ez megy, de MA kb. 11-12-kor kötjük át a rendszert :) Addig tessék élvezni a zenei kínálatot :)
(meg persze kijavítom a "voromarty"-t :D )

SZERK: már minden vöröS :D

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.