RADIOSITE Fórum

  • Vörösmarty Rádió - Székesfehérvár - 99.2 MHz

 #193642  Szerző: egon2
 
Reggel óta nem èrhető el az interneten a Vörösmarty rádió adása,de a weboldala se.Tudtok erről valamit?.Nèha belehallgattam a müsorukba az interneten.
 #189102  Szerző: shadoe
 
kJoe írta: 2020.11.20. 08:42 nem is az lenne a lényeg, hogy kinek van igaza, hisz olyan nincs is...
vélemény/nézőpont volt valakiről illetve tevékenységéről - minősítés nélkül
csak kíváncsi lettem volna van-e aki egyetért, ennyi

de az a szomorú, hogy sok más hasonló véleményt is lehetne törölni, de itt szelektálás megy, ez van, itt ezt el kell fogadni
Annak a valakinek is törölve lett a reakciója, nem csak a te véleményed. Szerintem mindenki jobban járt így, ti is. Ennek az "ütközetnek" ebben a formában nem volt értelme. Ne foglalkozz ezzel a valakivel, ha tanácsolhatom.
 #189091  Szerző: kJoe
 
nem is az lenne a lényeg, hogy kinek van igaza, hisz olyan nincs is...
vélemény/nézőpont volt valakiről illetve tevékenységéről - minősítés nélkül
csak kíváncsi lettem volna van-e aki egyetért, ennyi

de az a szomorú, hogy sok más hasonló véleményt is lehetne törölni, de itt szelektálás megy, ez van, itt ezt el kell fogadni
 #189007  Szerző: shadoe
 
kJoe írta: 2020.11.14. 16:52 nocsak innen is "törlődnek" hozzászólások a hozzászólások sorszámát tekintve, köztük az enyém is.... :oops:
nincs harag, de ez felvet elfogultsági kérdéseket bizonyos személy(ek) irányába - hát jó tudni, annyi biztos :sealed:
Nem akarok belevauzni, de jobb is, hogy eltűnt egy-két hozzászólás. Különösen a kb. egy héttel ezelőtti pengeváltás. Nem volt már méltó ehhez a fórumhoz. Oldják meg a felek a vitájukat maguk között. Én nem tudtam eldönteni, kinek volt igaza, és nem is a tisztem. De ilyet borzalom volt itt olvasni.
 #188998  Szerző: kJoe
 
nocsak innen is "törlődnek" hozzászólások a hozzászólások sorszámát tekintve, köztük az enyém is.... :oops:
nincs harag, de ez felvet elfogultsági kérdéseket bizonyos személy(ek) irányába - hát jó tudni, annyi biztos :sealed:
 #188300  Szerző: lgh
 
Elindult az online adás. Úgy néz ki új szignálok vannak, de mintha nem lennének annyira jók mint a régiek... nem hallgattam még eleget hogy tudjam mennyi változott, de amiket hallottam azok halkabb és nem olyan jellegzetes zenével mentek le.