RADIOSITE Fórum

  • Vörösmarty Rádió - Székesfehérvár - 99.2 MHz

 #186139  Szerző: frekivadasz
 
Működik ez a rádió? Lehet, hogy csak a terjedés viccel meg, de most a függőleges antennával is Zsolna / Krížava állomásról a FUN Radio szól, pedig állandó vétel szokott lenni a Vörösmarty.
 #113219  Szerző: mihalylovics
 
fecokam7 írta:
mihalylovics írta:Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
Nem én állítottam be az RDS-t, alkalmas készülékem sincs az adatok ilyen mértékű megnézésére... Köszi az infót, szólok az illetékesnek :)
Hozzá teszem, nekem is csak a Nokia E7-es telefonom hívta fel a figyelmemet (nagy betűkkel írja ki a PTY-t) :) Köszi hogy "tovább adod" az észrevételemet.
 #113217  Szerző: fecokam7
 
mihalylovics írta:Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
Nem én állítottam be az RDS-t, alkalmas készülékem sincs az adatok ilyen mértékű megnézésére... Köszi az infót, szólok az illetékesnek :)
 #113207  Szerző: mihalylovics
 
fecokam7 írta:
Csongii írta:
mihalylovics írta:Ennek a rádiónak van még valami köze a Kodolányihoz, vagy már teljesen a Fehérvár Médiacentrumé?
Megnyerte a Fehérvár Mc, szóval gondolom nincsen, de majd erre jár az egyik ott tevékenykedő és megerősíti vagy cáfolja a dolgot. :)
Megerősítem és jól gondolod :) Max. annyiban van köze, hogy 3 kolléga át lett véve a kodótól :)
Akkor én is jól gondoltam... Csak az zavart meg egy picit, hogy ma arra jártam, és az RDS-PTY még mindig Education, de ez nem mérvadó, lehet (sőt már biztos is) hogy "úgy felejtődött" :D
 #113205  Szerző: fecokam7
 
Csongii írta:
mihalylovics írta:Ennek a rádiónak van még valami köze a Kodolányihoz, vagy már teljesen a Fehérvár Médiacentrumé?
Megnyerte a Fehérvár Mc, szóval gondolom nincsen, de majd erre jár az egyik ott tevékenykedő és megerősíti vagy cáfolja a dolgot. :)
Megerősítem és jól gondolod :) Max. annyiban van köze, hogy 3 kolléga át lett véve a kodótól :)
 #113201  Szerző: Csongii
 
mihalylovics írta:Ennek a rádiónak van még valami köze a Kodolányihoz, vagy már teljesen a Fehérvár Médiacentrumé?
Megnyerte a Fehérvár Mc, szóval gondolom nincsen, de majd erre jár az egyik ott tevékenykedő és megerősíti vagy cáfolja a dolgot. :)
 #112921  Szerző: asimov
 
Úgyfest, ismét átmentek közszolgálatba... nem semmi.