RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #68666  Szerző: boly
 
Elindult az élő webkamera közvetítés "live stúdió" menüpont alatt!
Lehet kukkolni a stúdiót:) http://www.r24.hu
 #46976  Szerző: benjamin
 
nekem nagyon tetszik a reggeli műsor! :)
 #42775  Szerző: Zeegee22
 
boly írta:Elkészült az új Szignálpark (egy része) valamint új station voice van!
Kíváncsi vagyok a véleményekre..... :)
:shock: Gratulálok! Szerintem 100× jobbak mint az előzőek voltak . . .
Mint ha fel lenne használva volna az előző arculatból is, ami nem baj, mert azok nagyon tetszetősek voltak...
 #40362  Szerző: boly
 
Elkészült az új Szignálpark (egy része) valamint új station voice van!
Kíváncsi vagyok a véleményekre..... :)
 #39362  Szerző: radukanorbert
 
Köszönöm és köszönjük :)
Zeegee22 írta:
radukanorbert írta:A Rádió 24 Online adása ma hajnalban új processzáló hangkártyát, valamint ezzel együtt egy új presetet is kapott.
Az új, dinamikusabb és szebb hangzást illetően várjuk mindenki pozitív és negatív véleményét.
Na...pont azt akartam írni, hogy tisztább lett az online stream...Gratulálok, így már sokkal élvezhetőbb és biztos nem kapcsolok el! :shock: jah és a növekvő hallgatottsághoz is grat! :yeah:
 #39341  Szerző: Zeegee22
 
radukanorbert írta:A Rádió 24 Online adása ma hajnalban új processzáló hangkártyát, valamint ezzel együtt egy új presetet is kapott.
Az új, dinamikusabb és szebb hangzást illetően várjuk mindenki pozitív és negatív véleményét.
Na...pont azt akartam írni, hogy tisztább lett az online stream...Gratulálok, így már sokkal élvezhetőbb és biztos nem kapcsolok el! :shock: jah és a növekvő hallgatottsághoz is grat! :yeah:
 #38971  Szerző: radukanorbert
 
A Rádió 24 Online adása ma hajnalban új processzáló hangkártyát, valamint ezzel együtt egy új presetet is kapott.
Az új, dinamikusabb és szebb hangzást illetően várjuk mindenki pozitív és negatív véleményét.
 #37956  Szerző: radukanorbert
 
Tegyük hozzá, hogy amikor én szereztem róla először tudomást, akkor én is megcsináltam.
Az más dolog, hogy utána megint valami miatt visszaállt.

üdv
 #37946  Szerző: boly
 
Pasa írta:
boly írta:Pasa - Gondolom érted azt a szót, hogy elromlott ?
Ezt értem, csak azt nem értettem, hogy miért nem iktattátok ki a kódert, amíg meg nem javítják? Kisebb gond lett volna pár napig az, hogy nem írja ki a rádió az adás nevét, minthogy folyton "alarm"-ra ugrik. Mindegy, azért örülök, hogy végre megoldódott a probléma.
Nagyon egyszerű, hogy miért nem !
Mert ez idáig Zsolt jelezte a gondot és másnak nem volt vele gond. Mert tegyük hozzá az autórádiókon TA alapból ki van kapcsolva. Ma az országban nagyon kevés ember használja és kapcsolja be. Mivel ha ki van kapcsolva az autórádión akkor semmi zavart nem okoz. Másik az országban nem túl sok adó használja egyáltalán ezt és nem is sokan kapcsolják ezért be, na meg az emberek 90% nem is tudja mi az a gomb a rádión (TA)

Mivel szombaton derült ki, hogy nem lehet csatlakozni a készülékre és hétfőn jön az szakember aki megcsinálja, ezért nem is vettük ki a láncból. Mivel "nagy" gondot nem okozott. Többször felvetődött, miért nem vesszük észre - pont ezért, mert nem kapcsolja be senki az autórádión és csak akkor vehető észre, ha bekapcsolod. Itt az ország közepén valljuk be őszintém, miért kapcsolgatnánk ezt a funkciót, ha nem használja egyik adó sem. Lehet jelenleg csak a MR, esetleg a Juventus ? Na ezt én sem tudom.

A lényeg, mikor az én tudomásomra jutott ez a gond és azonnal tettem intézkedéseket. Sajnos előtte nem figyeltem ezt a topikot.

Üdv,
 #37939  Szerző: Pasa
 
boly írta:Pasa - Gondolom érted azt a szót, hogy elromlott ?
Ezt értem, csak azt nem értettem, hogy miért nem iktattátok ki a kódert, amíg meg nem javítják? Kisebb gond lett volna pár napig az, hogy nem írja ki a rádió az adás nevét, minthogy folyton "alarm"-ra ugrik. Mindegy, azért örülök, hogy végre megoldódott a probléma.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22