RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #134121  Szerző: kukac
 
Ráférne arra a szoftverre egy 'költözés'! Nem kell megvárni még eljön 'néhány elfelejtett szó', vagy lesz egy 'különös szilveszter', szinte magától kéri hogy 'vigyél el' és ha itt az idő, akkor 'el kell hogy engedj'! ;)
 #134120  Szerző: Zorro90
 
Roger írta:Éjszaka előfordult olyan is hogy 30 percenként (kb.3×) lement egy Auth Csilla szám.
Náluk a 42NET-nek biztosan a szerelem az esete ^^
 #134106  Szerző: Roger
 
Egy-két észrevétel:

Az adáslebonyolító hajlamos arra hogy a reklámblokk és a hírek között bejátszott zenét / id-t "lekeverje"...akár 10 másodperc után is.
Éjszaka előfordult olyan is hogy 30 percenként (kb.3×) lement egy Auth Csilla szám.
 #133991  Szerző: Roger
 
Igazából Fekete Gabi azért mondta be, mert várták a hallgatók visszajelzéseit, hogy merre lett jobb a vétel. Főleg a városon kívül, környékbeli településeken tapasztaltakra voltak kíváncsiak.
 #133981  Szerző: djlacee
 
RDS írta:
admin írta:és az miért volt jó? kit érdekel? ok, minket itt igen. de most akkor a hallgatóknak rádióznak, vagy nem?!
Ezt most nem értem?!
Feltételezem arra célzott, hogy a hallgatót mit érdekli, hogy milyen rendszer van, csak (jól) szóljon
 #133980  Szerző: RDS
 
admin írta:és az miért volt jó? kit érdekel? ok, minket itt igen. de most akkor a hallgatóknak rádióznak, vagy nem?!
Ezt most nem értem?!
 #133977  Szerző: RDS
 
Roger írta:Egyébként tisztábban is szól, mert hogy a procin is állítgattak.... ;) ( bár igazán csak ma lehetett észre venni )
A zenék jók, háttérrádiózáshoz tökéletes, egész nap hallgatom meló közben.
(Már megszoktam a sablonosságot is, pedig azért apró változások észrvevehtőek :boldog: de még mindig a környék leghallgathatzóbb adója! (S z e r i n t em )
Igen, teljesen máshogy szól. A szombat délutáni műsorvezető srác, ha jól emlékszem ő az egyik vezetője a rádiónak bemondta az új antennát, új adót, procit.
 #133964  Szerző: Roger
 
Egyébként tisztábban is szól, mert hogy a procin is állítgattak.... ;) ( bár igazán csak ma lehetett észre venni )
A zenék jók, háttérrádiózáshoz tökéletes, egész nap hallgatom meló közben.
(Már megszoktam a sablonosságot is, pedig azért apró változások észrvevehtőek :boldog: de még mindig a környék leghallgathatzóbb adója! (S z e r i n t em )
 #133917  Szerző: Kovi02
 
Autóban szól rendesen Földváron,telefonon nagyon akadozva jön. 8-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22