RADIOSITE Fórum

  • Körmend FM - Körmend - 99.8 MHz

 #150328  Szerző: mihalylovics
 
admin írta:körmend rds:

ps: KORMEND
rt: ZSIRKUTYA
PS statikus? Amikor ott voltam tavaly, össze-vissza minden szöveg megjelent a kijelzőn, RT meg üresen volt hagyva.
 #133399  Szerző: djlacee
 
 #133397  Szerző: freki
 
Körmenden is Isis a neve? Megyén belül nagyon érdekes egy szitu! Amióta a Nyugat szerkeszti óránként ugyan azt a híreket olvassák fel, színvonal nagyot esett, és nagyon észrevehető a tulajdonosi háttér hovatartozása! Online netes adás sincs, meg weboldal sincs, ezt egy jó rádió ma nem engedheti meg magának. Ez van, ezt meg nem muszáj szeretni!
Ez az eredménye, ha egy csapat egyszerre három rádiót üzemeltet!
 #100282  Szerző: FLaci81
 
Ez a rádió számomra amilyen jó volt, olyan unalmas lett, (legalábbis szerda délutánonként sokszor az) hogy ez miért jó azt nem tudni, kellene egy kis élet ebbe a rádióba, bár nem idetartozik , de a 88.4 Nyugat se sokkal jobb nála...
Kérjük vissza a régi ISIS-t!
 #87901  Szerző: FLaci81
 
Jelentem, Zalaegerszegen a Vizslaparki úti parkolóban autóból sikerült befognom az ISIS -t a 96.5-ön, igaz nagyon sistergett, alig érthetően, de lehetett hallani, épp valami magyar zene ment rajta, és sikerült elcsípnem a rádió szignálját is szerencsére érthetően! :)
Úgyhogy Egeszegiek, van esély mondjuk egy tíz emeletesből nagyon érzékeny tunerrel és jó antennával elcsípni...
 #78002  Szerző: FLaci81
 
best írta:Ma belehallgattam, baromi ütős zenék mennek rajta :)
+ még egy infó: Május közepétől a Nyugat Rádió Kft. üzemelteti tovább a sárvári helyi rádiót, az Isis Rádió Sárvárt is, újabb kistérség életében vesznek így részt. Megtartják a rádió önálló arculatát, ám megújítják a zenéjét, műsorait.
http://www.nyugatradio.hu/tartalom/cikk ... ugat_radio
Van amikor nagyon jók mennek rajta és elég gyakran.
 #77984  Szerző: best
 
Ma belehallgattam, baromi ütős zenék mennek rajta :)
+ még egy infó: Május közepétől a Nyugat Rádió Kft. üzemelteti tovább a sárvári helyi rádiót, az Isis Rádió Sárvárt is, újabb kistérség életében vesznek így részt. Megtartják a rádió önálló arculatát, ám megújítják a zenéjét, műsorait.
http://www.nyugatradio.hu/tartalom/cikk ... ugat_radio
 #76428  Szerző: vdxp
 
djlacee írta:__ISIS__
_SARVAR_
Az en utazás Balaton frissítés RDS PS kódot Sarvar:
Kód: Egész kijelölése
__ISIS__
RADIO___
_SARVAR_
FM96,5__ 
SMS:0630
2996500_