RADIOSITE Fórum

  • Radio Monošter - Szentgotthárd, Felsőszölnök

 #169443  Szerző: LuciFerko
 
djlacee írta:
blue írta:
djlacee írta:Találtam egy telefont, amin megy a Spirit UL. Egyébként igen, napi 4 órában megy, a fennmaradó 20 órában az adókat kikapcsolják
OFF: Milyen telefon?
OFF: Samsung Galaxy Y
J3-on nem megy. :S
 #169434  Szerző: djlacee
 
blue írta:
djlacee írta:Találtam egy telefont, amin megy a Spirit UL. Egyébként igen, napi 4 órában megy, a fennmaradó 20 órában az adókat kikapcsolják
OFF: Milyen telefon?
OFF: Samsung Galaxy Y
 #169420  Szerző: blue
 
djlacee írta:Találtam egy telefont, amin megy a Spirit UL. Egyébként igen, napi 4 órában megy, a fennmaradó 20 órában az adókat kikapcsolják
OFF: Milyen telefon?
 #169417  Szerző: Kovi02
 
djlacee írta:Találtam egy telefont, amin megy a Spirit UL. Egyébként igen, napi 4 órában megy, a fennmaradó 20 órában az adókat kikapcsolják
(a fennmaradó 20 órára lenne tippem,ki menne,szerintem meg tudnák oldani :D )
 #169415  Szerző: djlacee
 
Találtam egy telefont, amin megy a Spirit UL. Egyébként igen, napi 4 órában megy, a fennmaradó 20 órában az adókat kikapcsolják
 #169414  Szerző: Kovi02
 
djlacee írta:Némi technikai infó:
RDS PI: B330
RT: van
PTY: NATION M

PS a felsőszölnöki adón:
RADIO___
MONOSTER
106,6___
MHZ_____
SZENTGOTTHARD (scroll)
97,7_MHZ
FELSOSZOLNOK (scroll)

A PS szentgotthárdi adón ugyan ez, csak végig scrollozva.
Lett PI képes tunered? :yes:
Amúgy még mindig napi 4 órában mennek?
 #169413  Szerző: djlacee
 
Némi technikai infó:
RDS PI: B330
RT: van
PTY: NATION M

PS a felsőszölnöki adón:
RADIO___
MONOSTER
106,6___
MHZ_____
SZENTGOTTHARD (scroll)
97,7_MHZ
FELSOSZOLNOK (scroll)

A PS szentgotthárdi adón ugyan ez, csak végig scrollozva.
 #168025  Szerző: Gr3g0ry
 
mihalylovics írta:
Gr3g0ry írta:
Mivel egyfajta közösségi rádióról van szó nem hiszem hogy felvásárolják akármikor.Ezt a napi 4 órát ki lehetne bővítteni ha magyarul is sugároznának a szlovén-magyar hallgatóknak.Hasonló módon működnek a külföldi magyar-nyelven is sugárzó rádiók egyrésze.
A felvásárlást úgy értettem, mint ahogy már pár éve írta itt valaki: 20 órában szólna a központi műsor (pl. Mária), a 4 órás kisebbségi műsor a helyi műsorblokként szolgálna.
20 óra mária(központi), 4 óra (mint helyi)szlovén nyelvű adás? Így furán hangzik.
 #168018  Szerző: mihalylovics
 
kukac írta:
mihalylovics írta:A felvásárlást úgy értettem, mint ahogy már pár éve írta itt valaki: 20 órában szólna a központi műsor (pl. Mária), a 4 órás kisebbségi műsor a helyi műsorblokként szolgálna.
emlékeim szerint közösségi rádió nem kapcsolódhat hálózatba.
Ez nem kisköz, így a hálózatba kapcsolódás elvileg megoldható.
 #168016  Szerző: kukac
 
mihalylovics írta:A felvásárlást úgy értettem, mint ahogy már pár éve írta itt valaki: 20 órában szólna a központi műsor (pl. Mária), a 4 órás kisebbségi műsor a helyi műsorblokként szolgálna.
emlékeim szerint közösségi rádió nem kapcsolódhat hálózatba.