RADIOSITE Fórum

  • Győr+ Rádió - Győr - 100.1 MHz

 #84752  Szerző: akos9277
 
Jó lesz ez! ;)
 #84357  Szerző: aderzone
 
Az Oxygénen nagyban megy a promo óránként többször, hogy valami nagy újdonság készül, x(ma épp 8)nap múlva, november 4-én minden kiderül. Nagyon kiváncsi leszek, hogy milyen összedolgozás lesz ezek és az új Győr+ között, egyáltalán ha az Oxygénesek csinálják azt is, akkkor minek nekik 2 rádió, egyáltalán az Oxygén megmarad-e? És azt sem értem, hogy miért kell az új rádiót az Oxygénen ennyire promózni?!?!
 #83714  Szerző: szemilan
 
Minden nap itt vagyok Győrben és nem tűnt fel még egy sem. Jó igaz buszon ülve a laptopot nézem. :)
Na majd kinyitom jobban a szemem, bár általában sietek a buszra. :)
 #83709  Szerző: puszilgatógép
 
Ma reggeli fotó:
Kép
Tele van plakátolva vele a város.
 #83708  Szerző: puszilgatógép
 
olvaso1 írta:"GyőrSzol"

Ők gyűjtik be a szemetet is :lol:
Bocsánat kommunális hulladékot.
Többek között, de ez csak egy tevékenységük a kb. 10 közül. Nagy cég.
 #83702  Szerző: szemilan
 
"GyőrSzol"

Ők gyűjtik be a szemetet is :lol:
Bocsánat kommunális hulladékot.
 #83689  Szerző: puszilgatógép
 
Kiváncsi vagyok, hogy hol lesz a stúdió meg hova rakják fel az antennájukat.
Meg arra is, hogy mi lett a "kegyvesztett" Oxygén médiával ennek a rádiónak az elindulása után.
 #83685  Szerző: LuciFerko
 
Fehérváron meg a katolikusba csapkod bele a HRT3 kis terjedésnél (96.1)
 #83681  Szerző: djlacee
 
puszilgatógép írta:
djlacee írta:Kiváncsi leszek arra a ~1kW-ra hogy meddig fog elszólni, végülis a Lánchíd is elszivárog (épp hogy) idáig a 80W-jával
A Lánchíd megszívta, mert Győrben sem mindenhol jön tisztán és déli irányba sok helyen együtt szól az Ö3-jal, vagy az szól helyette... Mondjuk az is sz××jon sünt aki így ad ki egy frekvenciát pályáztatásra, és az is aki 80w-ra ad csak engedélyt, az semmire sem elég gyakorlatilag...
88.0-n meg még egy Jemné Melódie is van, de ez már DX téma :D
 #83680  Szerző: puszilgatógép
 
djlacee írta:Kiváncsi leszek arra a ~1kW-ra hogy meddig fog elszólni, végülis a Lánchíd is elszivárog (épp hogy) idáig a 80W-jával
A Lánchíd megszívta, mert Győrben sem mindenhol jön tisztán és déli irányba sok helyen együtt szól az Ö3-jal, vagy az szól helyette... Mondjuk az is sz××jon sünt aki így ad ki egy frekvenciát pályáztatásra, és az is aki 80w-ra ad csak engedélyt, az semmire sem elég gyakorlatilag...
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17