RADIOSITE Fórum

  • Rábaköz Rádió - Kapuvár - 94.5 MHz

 #94666  Szerző: djlacee
 
Tegnap pár órán keresztül hallgattam, hát mit mondjak, nem győzött meg. A RDS még mindig JUVENTUS / FM_94,5_ . Zeneileg érdekes az összeállítás, volt, hogy egyszer egymás után 5 ilyen nyáltenger magyar dal, aztán 2 Pitbull egymás után. Az viszont tetszett, hogy van tematikus "retro óra" is. Reklám 0, a műsorvezető egy órában kb 3-4× szólalt meg, akkor is 20mp-es megszólalás erejéig kb. Ráadásul valahogy úgy vágta meg a megszólalást, hogy a levegővétel túl hosszúnak tűnt. ID-k a Juventus korszak előttiek mennek, plusz ilyenek hogy "Kovács Béla vagyok, azért hallgatom a Rábaköz Rádiót, mert friss, fiatalos, és mindenki szereti" elég gagyi hatást kelt. Helyi infó szinte alig van, egy-két programajánlót hallottam, de ott is vicces volt, mert az egyik eseménynél például nem mondta el hogy mikor lesz, csak hogy hol, hogy mi, és egy weboldalt :D A hírek MTI-sek már itt is, a radiorabakoz.hu pedig szerintem gyászos, ahogy a facebook oldaluk is, valahogy ezt a Juventust nem tudják feledni.Egy jó programming kellene, ütős zenei választékkal, meg sok helyi infóval, és egy jó kis helyi rádiót lehetne összehozni.
 #91825  Szerző: Redfox81
 
Sajnos ezzel ki is merül a kreativitás. Az RDS-t még mindig nem állították át, a weboldalukon és a Facebookon is a Juventus nevet használják. Műsorvezetés is csak délután van (néha 1-1 beköszönés, helyi hírdetések), látszik, hogy nem nagyon foglalkoznak vele. Tudom, hogy nincs engedélyük, de ha már mégis életben tartják a rádiót, akkor miért nem engednek mikrofon mögé kezdőket, akik esetleg kipróbálnák magukat az éterben? Nekik is jó lenne, mert biztos többen hallgatnák, ha lenne rendes műsor napközben.
 #91536  Szerző: djlacee
 
Kép
 #90499  Szerző: djlacee
 
Még mindig JUVENTUS / FM_94,5_ az RT meg JUVENTUS RADIO HALOZATA
 #88635  Szerző: bgnrlszl
 
Az NMHH nyilvántartás szerint 2005-ös a cég szerződése (tehát a 7+5 év első ciklusa is csak idén júliusban jár le).
Vajon most mi fog történni?
Ha jól emlékszem, pár éve (2009 környékén) még azt tervezgették, hogy kérik az átsorolást közműsor-szolgáltatóvá.
 #88374  Szerző: Redfox81
 
Tegnap este 20 órakor is MTI-s hírek mentek, viszont műsorvezetés és reklám már nem volt, csak zene. Délelőtt ma sem tudtam belehallgatni, de szerintem csak zene mehet, vagy előre felvett műsorok, esetleg néha egy-egy programajánló, mert csak 2 műsorvezetőjük van, gondolom nincsenek bent egész nap. A reklám szignál még mindig a Juventus féle "Hamarosan folytatjuk... reklám"
Most akartam ránézni a honlapjukra, de nem jön be, a stream viszont szól, és megy az éterben is.
 #88354  Szerző: djlacee
 
Igen, valóban megy éterben is