RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #132185  Szerző: Nickman
 
Már ismét a Pont1 szól.
Amúgy nem úgy volt, hogy itt is Ozone lesz? Vagy még várat magára?
 #132090  Szerző: Kovi02
 
De Keszthelyen nekem alig jött,az igaz ,viszont Hévíznél nyomokban fogható
 #132089  Szerző: Kovi02
 
Veszprém megyében nagyon jó.....
Veszprém város tábláig beterjedt nekem,de azután végképp kinyomta a Mária
 #132071  Szerző: asr27
 
Kovi02 írta:Nekem egészen Veszprém(város) külterületi táblájáig fogta be.
Egy kicsit zúgott,de csak utána jött be a Mária Rádió.
Zalaszentgróton már nem zavartalan a vétel, Keszthelyen pedig már szinte nyoma sincs. Nem tudom miről beszélsz. :x
 #132070  Szerző: markfelt
 
ja nem is mondtam, hogy nagyon gány minőségben, halkan, de azért sztereóban, RADIO 1 rds-sel, régi rádió 1-es sms számmal az rt-ben megy körbe-körbe az a 15-20 emergency dal, amit még jópár éve töltöttek a barixba, amikor indultak egerszegen, természetesen rádió 1-es power introval. szóval nem ártana ránézni szerintem...
 #131729  Szerző: Kovi02
 
Igaz,nem teljesen..
Addig fogta be,az igaz,de úgy,hogy kb. 5-ször behozta 1-5mp-re a Mária Rádiót.
Akkor ment el teljesen.... Addig tűrhető volt
Bár az antenna Zalaegerszegnek volt állítva,és Veszprémet a kocsi árnyékolta.......
 #131719  Szerző: Kovi02
 
Nekem egészen Veszprém(város) külterületi táblájáig fogta be.
Egy kicsit zúgott,de csak utána jött be a Mária Rádió.
 #131715  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:Nekem tetszik az adás(nem mintha sokat hallgattam volna),amikor Zalában voltam,jó műsor ment,és jók voltak a zenék is.
A vétel kiváló,egészen a Veszprém tábláig volt hallgatható(és csak azután jött be a Mária Rádió)
Szóval nekem ez a rádió tetszik,de egybe kéne kapcsolni a nyíregyházival,mert akkor szerintem nagyobb hallgatottság lenne.
Én Nyíregyházán beállítottam,és a zalaegerszegit nem fogta be(RDS egyezik) _RADIO.1_
Ezért gondolom úgy.
veszprém, vagy veszprém megye tábláig? nagyon nem mindegy. ha előbbi, azt lazán nem hiszem el.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11