RADIOSITE Fórum

• Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

#121412  Szerző: xymate
 2013.09.19. 20:28
Tegnapelőtt délután 2kor még a 10 zene szólt rotációban, tegnap reggel 6:15kor bekapcsolom, és Lady Gaga - Alejandro szólt. Pupillám egyből kitágult, hogy huhuu ez nem volt benne eddig a 10 számban! :D Megvártam a zene végét és én is szembesültem vele, hogy 3 hét után sikerült megcsinálni. AKTUÁLIS, HELYI reklámok, és élő műsorvezetés egész nap. Nincsenek összeesküvés elméleteim, de kitudja, hogy olvassák-e ezt a fórumot, mondjuk amit hétfőn írtam... Vagy tényleg tök véletlen, hogy 3 hét után pont most lett jó.
 #121397  Szerző: pmilan
 2013.09.18. 19:47
Kb 1 hónapja írtam nekik én is hogy megint a Rádió 1 adása megy...
De ma viszont újra van discoshit, így feltételezem vissza állt a rend, és újra van adás... kicsit sokáig tartott helyreállítani a rendet... :)
 #121352  Szerző: xymate
 2013.09.16. 16:39
Harmadik hete a "régi" rádió 1 szól, 10, azaz tíz zenét ismételve, windóz média pléjerbe berakva, 3 másodperces szünetekkel. Felsoroljam esetleg melyik az a 10 db? Á, inkább nem. Egerszegen bárkit megkérdeztem, senki nem hallgatja a 95.1-et, és röhög, hogy hallottam-e, hogy mindig ugyanazt ismétlik ugyanolyan sorrendben... Két - két és fél hete felhívtam a rádió pont egyet, hogy néhány napja nem ők szólnak. Azt mondták, hogy tudnak a problémáról, és hogy ELVILEG holnaptól már jó lesz! Azóta több, mint két hét telt el...
 #120644  Szerző: FLaci81
 2013.08.22. 08:28
Na hálistennek a 95.1-en is állítottak valamit, mert nagyon nem úgy jön már be mint régen, sokkal gyengébben. Gondolom NMHH állhat a háttérben (ki más állna).
Vicc az egész rádiózás komolyan mondom ebben az országban, ha már 1 méterrel tovább jön alaposan be kell korlátozni... Pedig elvileg a hallgatókért kellene lenni nem? Értem én, hogy meghatározott adóteljesítményre szól az engedély, de akkor is... Ugyanez volt a veszprémi 94.6 és a miskolci 88.7 esetében is egy idő után, meg még kitudja melyik rádiónál...
Most akkor pár adó az indulásakor a papíron engedélyezett teljesítmény felett kezd el működni egy ideig, direkt feltekerik, aztán szabályozzák be az engedélyezettre vagy hogy van ez?
Imádom ezt a "papírforma szerint működj" rendszert, nehogy már a hallgató kicsit örülni is tudjon...
Meg a 0.1 MHz-re egymástól és azonos frekire kb. 40-50 km-en belül állítanak 3 rádióadót, na hát ezt komolyan mondom ezt inkább hagyjuk is. Ez vagy amatőrség, vagy direkt cseszik így szét a rádiózást!
Na mindegy, nem mintha sokat hallgattam volna a 95.1-et, mert ritkán járok arrafelé, de a tény akkor is tény marad.
 #120281  Szerző: mihalylovics
 2013.08.16. 17:38
adminisztrator írta:ezzel az egész balaton körül van plakátolva, nem igazán van meg az összhang a rádió és a nevüket használó dj csapat között..
és nem, nem rádió 1, de nem is pont 1 lesz pár hét múlva itt.
Ozone FM?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.