RADIOSITE Fórum

  • Part FM - Siófok, Fonyód

 #183706  Szerző: zenefalo
 
Ma este 8-tól Danny L, holnap Lauer mixel itt! Végre valami változatosság! Remélem, nem csak nyáron! :yeah:
 #183225  Szerző: Milán
 
Csizi nyomja csak Siófokról, a Budai Nagy Antal utcából, Danai Kata Keszthelyről, Bálint Budapestről (vagy épp ahol van)
 #183223  Szerző: zenefalo
 
Adam írta: 2019.05.13. 21:32 A hétvégén volt alkalmam belehallgatni a Part FM adásába. Nekem bejött. Alapvetően Rádió1-es zenék, kiegészítve a 80-as évekből ilyenekkel mint pl Johny Hates Jazz - Shattered Dreams, vagy Alphaville - Sounds Like a Melody
Szombaton este magyar zenék mentek.
Azért nem teljesen Rádió 1-es zenék szólnak, annál frissebb dalok is elhangzanak, szélesebb a zenei paletta. Viszont műsor sincs nagyon, 3 műsorvezető össz-vissz minden nap hallható. Takarékon megy úgy érzem. A Music FM-től hozhattak volna műsorvezetőket (szerintem Pesten lehet a stúdiójuk, de lehet, hogy tévedek).
 #183204  Szerző: Adam
 
A hétvégén volt alkalmam belehallgatni a Part FM adásába. Nekem bejött. Alapvetően Rádió1-es zenék, kiegészítve a 80-as évekből ilyenekkel mint pl Johny Hates Jazz - Shattered Dreams, vagy Alphaville - Sounds Like a Melody
Szombaton este magyar zenék mentek.
 #172795  Szerző: Nickman
 
Milán írta:Szia, még mindig?
A hozzászólásom után kb. 1 órával ismét megnéztem, akkor már szólt. :)
 #169643  Szerző: Milán
 
Érdekes, eddig egy híroldalt nem érdekelt a vásárlás - de ahogy én beírtam ide, nem kellett neki pár nap. :D Ahogy olvasható a legtöbb cikkben, nem most igazoltak nagy neveket - hanem amikor a Fodor átvette. De ugye már sehol semmi...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 38