RADIOSITE Fórum

  • Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

 #196830  Szerző: asr27
 
Végre mp3 formátumú az online stream és elég sok az újdonság meg a dance zene.
Csak így tovább! :yeah: :party:
 #196255  Szerző: asr27
 
Egyébként az a hiba még mindig jelentkezik, hogy időnként csendet sugároz az adó. Tavaly ősz óta nem sikerült elhárítani a hibát.
 #196254  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta:
asr27 írta: 2022.03.12. 20:34
glacznorbert1 írta: 10 méterrel magasabban van mint az njoy. Annyi a különbség, hogy mi a törvényi keretek között sugárzunk.
Már nem a siló tetejéről megy?
Tudomásom szerint az N-joy a horvátkúti út mellett található vas toronyról sugározott.
De igen a Siló tetején van. Viszont mivel a Siló tetején van egy plusz kiemelés amin vagyunk így 10 méterrel magasabban vagyunk mint az Njoy adója volt. Itt a törvényileg meghatározott wattok száma is fontos. Mi betartjuk amit kaptunk így lehet kevesebb mint annó az Njoy volt, de minket nem is fognak ez miatt megbüntetni vagy lekapcsolni :D
Nem tudom, hogy marcali lakos vagy-e, de nyilván jártál már Marcaliban. A Silo a várostól keletre található, lent a lapban. A vas torony, ahonnan az N-joy adott, fent van a dombság egyik legmagasabb pontján, ráadásul legalább 30-40 méter magas maga a torony is.
Tehát jelenleg jóval alacsonyabbról sugároztok, mint anno az N-joy.
Lehet itt plusz kiemelkedés a Silo tetején, ha lent van a lapban.
 #196253  Szerző: glacznorbert1
 
asr27 írta: 2022.03.12. 20:34
glacznorbert1 írta:
asr27 írta: 2022.03.11. 12:34
Sokkal alacsonyabban van az adó, mint az n-joy idejében.
Balatonszentgyörgyön és Keszthelyen is zavaros a vétel.
10 méterrel magasabban van mint az njoy. Annyi a különbség, hogy mi a törvényi keretek között sugárzunk.
Már nem a siló tetejéről megy?
Tudomásom szerint az N-joy a horvátkúti út mellett található vas toronyról sugározott.
De igen a Siló tetején van. Viszont mivel a Siló tetején van egy plusz kiemelés amin vagyunk így 10 méterrel magasabban vagyunk mint az Njoy adója volt. Itt a törvényileg meghatározott wattok száma is fontos. Mi betartjuk amit kaptunk így lehet kevesebb mint annó az Njoy volt, de minket nem is fognak ez miatt megbüntetni vagy lekapcsolni :D
 #196252  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta:
asr27 írta: 2022.03.11. 12:34
bandika írta:Kaposváron próbáltam, de semmi
Sokkal alacsonyabban van az adó, mint az n-joy idejében.
Balatonszentgyörgyön és Keszthelyen is zavaros a vétel.
10 méterrel magasabban van mint az njoy. Annyi a különbség, hogy mi a törvényi keretek között sugárzunk.
Már nem a siló tetejéről megy?
Tudomásom szerint az N-joy a horvátkúti út mellett található vas toronyról sugározott.
 #196251  Szerző: glacznorbert1
 
asr27 írta: 2022.03.11. 12:34
bandika írta:Kaposváron próbáltam, de semmi
Sokkal alacsonyabban van az adó, mint az n-joy idejében.
Balatonszentgyörgyön és Keszthelyen is zavaros a vétel.
10 méterrel magasabban van mint az njoy. Annyi a különbség, hogy mi a törvényi keretek között sugárzunk.
 #196250  Szerző: bandika
 
Én a dombóvári 98,7-re gondoltam,mert állítólag ott is van már.Amúgy a Marcali adó Kaposvár és Marcali között kb. Böhönye körül kezd hallgatható lenni.
 #196249  Szerző: asr27
 
bandika írta:Kaposváron próbáltam, de semmi
Sokkal alacsonyabban van az adó, mint az n-joy idejében.
Balatonszentgyörgyön és Keszthelyen is zavaros a vétel.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21