RADIOSITE Fórum

  • Rádió Antritt - Szekszárd - 105.1 MHz

 #191124  Szerző: almos629
 
Az arculat szerintem nagyon jó lett, a szlogen viszont csereérett. A zenét erős-közepesnek mondanám. A honlapjuk a többi helyi rádióéhoz képest szokatlanul naprakész a hírek tekintetében, bár gyanítom, hogy egy az egyben valamelyik helyi hírportál tartalmát veszi át. A műsorvezetést hétköznap legalább este 6-ig elvárnám mindenhol, elég hülyeség, hogy pont a délutáni csúcsforgalomban hagyják magukra a hallgatókat. Ha a rádió anyagi helyzete nem engedi, hogy növeljék a vezetett órák számát, akkor el kéne tolni a délutáni műszakot két-három órával, 10-15 óra között nyugodtan mehet pár óra műsorvezető nélkül, sok más rádióban is így csinálják.
 #138499  Szerző: nemethi1980
 
[quote="hd"]Egyre többször érzem azt, hogy egyes vidéki kereskedelmi rádiókba a nyilvánvalóan szerényebb anyagi lehetőségek ellenére sokkal több profizmus, reálisabb piacfelismerés és xxi. századi szakmai megoldások iránti nyitottság szorul, mint budapesti társaikba. Ez szerintem egy remek példa erre:

Azért a weboldaluk sem hétköznapi :)))))
 #138447  Szerző: mihalylovics
 
admin írta:bridge sose volt szekszárdon, és felteszem, az antritt hallgatók 90%-a még sose hallott róla.
igen, és több, mint 10 éve már máshol sincs, szerintem 1-2 ember kivételével már senki sem emlékszik rá (mármint hogy ez volt a szlogenje).
 #138442  Szerző: markfelt
 
magyarországon klasszikusan rengeteg rádió van, amik cserélődnek, meg még arculatot is váltanak.
elég nehéz újat mondani.

nem értem, miért gond, ha van, amit újrahasznosítanak.

nem kell egyedieskedni. bridge sose volt szekszárdon, és felteszem, az antritt hallgatók 90%-a még sose hallott róla.
 #138441  Szerző: djlacee
 
A Nap-nak is ez a szlogenje, csak felcserelve
 #138434  Szerző: hd
 
Egyre többször érzem azt, hogy egyes vidéki kereskedelmi rádiókba a nyilvánvalóan szerényebb anyagi lehetőségek ellenére sokkal több profizmus, reálisabb piacfelismerés és xxi. századi szakmai megoldások iránti nyitottság szorul, mint budapesti társaikba. Ez szerintem egy remek példa erre:

Kép
 #137482  Szerző: nemethi1980
 
Szövegkörnyezet alapján elfogadható...egy kocsmában, de nem egy rádióban. Liberalizmus ide vagy oda, akkor is gusztustalan. Ha már minimális értéket sem képesek átadni egyes rádiók, akkor miért züllesztik még tovább a hallgatóságot?