RADIOSITE Fórum

  • Rádió Antritt - Szekszárd - 105.1 MHz

 #137437  Szerző: Glenn
 
A szövegkörnyezet mi volt? Mert lehet, hogy csak poénból hangzott ez el, márpedig a mai liberális magyar médiában ez a szóhasználat alap (sajnos).
 #137428  Szerző: nemethi1980
 
Szomorú hallanom mostanában, hogy már helyi rádiókban is csúnyán beszélnek. Az alábbi idézet a reggeli műsorban hangzott el: "Mekkora gané vagy te ma velem" Férfi műsorvezető a nőnek...
Gratulálok!
 #132490  Szerző: Csongii
 
mihalylovics írta:
Csongii írta: Pedig állítólag a Sláger Rádiós vonalon akartak menni
Volt olyan időszak is, amikor szinte csak olyanok mentek (talán a Neo megszűnése után?), előtte szintén ilyen vegyesfelvágott volt, ezek szerint visszatértek a régi kerékvágásba.
Úgy tűnik igen, de mondjuk nem véletlenül váltottak át, mert ugye a Bolla Zsolt náluk a programigazgató. A reggeli műsor is tükrözi ezt kicsit, hiszen 2 műsorvezetővel csinálják az "ébresztőt". Viszont amennyire utoljára infóm volt róla, kevés műsorvezető volt ahhoz képest, mennyit bírna el ez a rádió.
 #132484  Szerző: mihalylovics
 
Csongii írta: Pedig állítólag a Sláger Rádiós vonalon akartak menni
Volt olyan időszak is, amikor szinte csak olyanok mentek (talán a Neo megszűnése után?), előtte szintén ilyen vegyesfelvágott volt, ezek szerint visszatértek a régi kerékvágásba.
 #132480  Szerző: Kovi02
 
Igen....
Én bírom az Antrittot,olyan 88 és Gong FM köztinek tűnik.....
 #132476  Szerző: Csongii
 
nemethi1980 írta:Most még messzebb elszólnak, Hajós felé is tisztán jönnek, eddig ezt nem lehetett tapasztalni. Egyre több az új zene, kicsit olyan vegyes felvágott, egy Avicii után egy Rapülők...
Pedig állítólag a Sláger Rádiós vonalon akartak menni, hogy a sláger zenéket is csak 1 idő után keverik be.
Amúgy én bírom, ha ilyen felváltva mennek a zenék, csak legyen köztük szignál vagy promó, vagy valami. :D
 #132419  Szerző: nemethi1980
 
Most még messzebb elszólnak, Hajós felé is tisztán jönnek, eddig ezt nem lehetett tapasztalni. Egyre több az új zene, kicsit olyan vegyes felvágott, egy Avicii után egy Rapülők...
 #131706  Szerző: Kovi02
 
Szerintem az Antritt frekvenciája kiváló.
Autóantennával nekem bejön Tompáig is bejön,de dél fele Udvarig,északi irányban pedig Dunaföldvárig jó az adás.
A Mecsek oldalán autózva csak a 93,3HRT-HR-1 98,1HRT-HR-2 és a 102,8 Radio Osijek(Eszéki rádió) jött be
Azután befogta az Antrittot,és Pécsig tűrhető volt bár engem egy kicsit zavar az RDS(ANTRITT).
 #117805  Szerző: Csongii
 
Délfelé egész jól elszólnak(autóban Dunaszekcsőig akadásmentes, Bárban meghót), amúgy szerintem viszonylag korrektül össze van téve a struktúra.