RADIOSITE Fórum

  • Paks FM - Paks - 96.3 MHz

 #114140  Szerző: mihalylovics
 
LuciFerko írta:A cecei adó inkább Sárbogárdot fedte le, ott a városban már nagyon gyenge a paksi adás+belever már a Lánchíd.
Lehetséges, amúgy lehet tudni, miért szűnt meg? Nagyon hallgatott róla a krónika...
 #114139  Szerző: LuciFerko
 
A cecei adó inkább Sárbogárdot fedte le, ott a városban már nagyon gyenge a paksi adás+belever már a Lánchíd.
 #114138  Szerző: mihalylovics
 
LuciFerko írta:
adminisztrator írta:egyébként megszűnt a bonyhádi és a cecei adás.
Cecei több mint 1 éve.
Tulajdonképpen ott mind1, mert tavaly Cecén sikerült hallgatnom a 96.3-at, elfogadható minőségben, igaz, autórádióval (RDS nem tudom, volt-e, régi a rádió, nem tud ilyeneket)...
 #114134  Szerző: LuciFerko
 
adminisztrator írta:egyébként megszűnt a bonyhádi és a cecei adás.
Cecei több mint 1 éve.
 #97664  Szerző: kerek1radio
 
Ja... A Fortunában - legalábbis amióta én sasolgatom őket - az elmúlt pár évben mindig kiemelkedően színvonalas volt a zenei szerkesztés. De a jelenlegi playlist alapján szerintem sokkal "progresszívebb" lett zeneileg a rádió. Korábban megfelelő arányban favorizálták a popzenét is... és ugyanúgy meg volt bennük az előremutatás is. A klasszikus rádiós "szórakoztató" jelleg zeneileg kiveszett a rádióból... de még mindig nagyon jó hallgatni őket. Jó kis csapat!
 #97642  Szerző: PooLee
 
Wow, most nézem a honlapjukat, zeneileg - ha mindig olyanok mennek, mint ebben az órában - akkor nagyon ott van a rádió! Le a kalappal a zenei szerkesztő előtt!
 #26818  Szerző: live
 
Tulajdonosváltás a Fortuna Rádiónál...

A honlapjukat is érdemes megnézni: http://www.fortunaradio.hu :)
 #21483  Szerző: LuciFerko
 
91.6 megint elkussolt jó zene közben :shock: