RADIOSITE Fórum

  • Tamási Rádió - Tamási - 101.9 MHz

 #133514  Szerző: nemethi1980
 
Hallgattam pár napja, és mintha megállt volna az idő. Szignálok a '90-es éveket idézték, a zenék pedig felismerhetetlenek voltak (régi funky zenék). Műsorvezetés nem volt kb 45 percen keresztül. Viszont reklámmal nem lehet bajuk, mert elég sok volt.
 #80280  Szerző: Milán
 
Na...Egész jó, olyan mint a zenetévét hallgatnék. :)
HANGOSAN JÓ ÉLVEZNI! :D
 #79889  Szerző: Milán
 
rmihaly76 írta:Kozben kicsit tekeregtem.. 101,8-on veszem a Szekesfehervari Radio 1-et, az "zorog" kicsit 101,9-en is.
..
Hol van az a kivalo vetel Sofokon? :D
Meretezett padlasantennaval is csak zorej 101.9-en... Valami adas van, mert a "signal" jelzo megjelenik a tuner kijelzojen, de ennyi.. (Igaz, Balaton-szinten vagyok, korbeveve nagy epuletekkel, vasuti felsovezetekkel, stb..)
milan93 írta:Siófokon kiváló a vétel, de RDS nincs.
Siófok(focipálya)
 #79876  Szerző: asimov
 
Kozben kicsit tekeregtem.. 101,8-on veszem a Szekesfehervari Radio 1-et, az "zorog" kicsit 101,9-en is.
..
Hol van az a kivalo vetel Sofokon? :D
Meretezett padlasantennaval is csak zorej 101.9-en... Valami adas van, mert a "signal" jelzo megjelenik a tuner kijelzojen, de ennyi.. (Igaz, Balaton-szinten vagyok, korbeveve nagy epuletekkel, vasuti felsovezetekkel, stb..)
milan93 írta:Siófokon kiváló a vétel, de RDS nincs.
 #79821  Szerző: Milán
 
Hát ez mekkora...Aztmondja jön valami új zene erre vmi 600éves zenét benyomatnak. :D
 #75051  Szerző: Milán
 
Siófokon kiváló a vétel, de RDS nincs.
 #53587  Szerző: LuciFerko
 
még benne van az RDS-ben az Alisca:
PS: ALISCA TAMASI FM 101.9
RT: ALISCA RADIO HALOZAT :oops:
 #53272  Szerző: Galaxy
 
nézem a honlapot, látom a szlogent... "hangosan jó élvezni" hát hogy őszinte legyek, az első asszociációm egy ágyjelenet volt, és nem az hogy a tamási rádiót hallgatom hangosan... :D érdekes választás :)
 #53271  Szerző: LuciFerko
 
saját hírek van.
 #50229  Szerző: LuciFerko
 
Bonyhádi adó nem megy.