RADIOSITE Fórum

• Part FM - Siófok, Fonyód

#184624  Szerző: ksimiglai
 2019.08.18. 09:16
Én csak leírtam,amit érzek a PartFm-el kapcsolatban. De tessék,hallgathatod online, figyeld mondjuk 3 órán keresztül és írj véleményt te is.

Meg fogok lepődni,ha azt fogod írni,hogy ez egy értékes,igényesen összerakott helyi rádió. Szégyen, hogy egy balatoni rádiót, amit nyáron százezrek hallgathatnának,évek óta iskolarádió szinten képesek csak üzemeltetni. És igen,az is szégyen,hogy állítólag emiatt nyírták ki a Balatonon a Rádió1-et, mert elvette a hallgatóit.

Amit írtam,úgy értettem,hogy sok jó rádiót végzett ki a Rádió1 terjeszkedése.Ezt pont nem,pedig ezért nem lett volna kár,szemben mondjuk pl a Rádió Egerrel.
 #184623  Szerző: jimmer
 2019.08.18. 08:31
Szerintem neked kellene elmenni ezzel a hozzáállással a sóhivatalba. épp elég helyi rádiót tett már tönkre az a .. ; ami most folyamatosan épül lefelé. Kicsit talán abba kellene belegondolni, hogy miért is dolgoznak távolról emberek egy helyi rádióba, visszavezetni az okokat, stb.. persze ahhoz le kell venni az igazi tegnapelőttislágerekfosos szemellenzőt, és látni a tényeket meg a múltat.
ksimiglai írta:
2019.08.17. 19:01
Ez az egész rádió egy szégyen,na ennek a helyére mehetne a R1...
 #184613  Szerző: Milán
 2019.08.17. 10:12
A Csizin kívül nincs helyi műsorvezetés. Kata Keszthelyről (otthonról), Bálint Budapestről gyártja a műsort. Néha-néha vannak a stúdióban.
 #184611  Szerző: mlaszlo
 2019.08.17. 08:45
A héten hallgattam a Part FM-et, de egyszerre fél óránál tovább nem nagyon bírtam. A zenei kínálatra inkább nem mondok semmit, mert eléggé értékelhetetlen. A műsorvezetés szörnyű, a reggeli műsor erőltetett, szinte nulla érdemleseges információval. A konzerv MTI hírek olyan amilyen, helyi információ egyenlő a nullával. Napközben pedig Danai Kata mikrofonja valami fantasztikus. Amellett hogy olyan unottan beszél minden megszólalásban, mintha ez kényszer munka lenne, úgy szól a mikrofonja mitnha egy centiről beszélne bele és sistereg, serceg.
A szignálok vérszegények, hiányzik az élet ebből a rádióból.
Az ország egyik legfrekventáltabb turisztikai célpontjának egyetlen helyi rádiója és ilyen nulla színvonalú. Egy hobbi rádiós is különb rádióműsort készítene.
 #183707  Szerző: asr27
 2019.06.14. 18:48
zenefalo írta:Ma este 8-tól Danny L, holnap Lauer mixel itt! Végre valami változatosság! Remélem, nem csak nyáron! :yeah:
Ez tényleg jó hír!
Simán változtathatnának egy kicsit a műsorstruktúrán, Music FM-es irányba... :)
 #183706  Szerző: zenefalo
 2019.06.14. 18:42
Ma este 8-tól Danny L, holnap Lauer mixel itt! Végre valami változatosság! Remélem, nem csak nyáron! :yeah:
 #183225  Szerző: Milán
 2019.05.15. 16:55
Csizi nyomja csak Siófokról, a Budai Nagy Antal utcából, Danai Kata Keszthelyről, Bálint Budapestről (vagy épp ahol van)
 #183223  Szerző: zenefalo
 2019.05.15. 15:43
Adam írta:
2019.05.13. 21:32
A hétvégén volt alkalmam belehallgatni a Part FM adásába. Nekem bejött. Alapvetően Rádió1-es zenék, kiegészítve a 80-as évekből ilyenekkel mint pl Johny Hates Jazz - Shattered Dreams, vagy Alphaville - Sounds Like a Melody
Szombaton este magyar zenék mentek.
Azért nem teljesen Rádió 1-es zenék szólnak, annál frissebb dalok is elhangzanak, szélesebb a zenei paletta. Viszont műsor sincs nagyon, 3 műsorvezető össz-vissz minden nap hallható. Takarékon megy úgy érzem. A Music FM-től hozhattak volna műsorvezetőket (szerintem Pesten lehet a stúdiójuk, de lehet, hogy tévedek).
 #183204  Szerző: Adam
 2019.05.13. 21:32
A hétvégén volt alkalmam belehallgatni a Part FM adásába. Nekem bejött. Alapvetően Rádió1-es zenék, kiegészítve a 80-as évekből ilyenekkel mint pl Johny Hates Jazz - Shattered Dreams, vagy Alphaville - Sounds Like a Melody
Szombaton este magyar zenék mentek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.