RADIOSITE Fórum

  • Rádió Most - Kaposvár - 91.2 MHz

 #117716  Szerző: markfelt
 
ez az enjoynál is így volt, kezdeni nem nagyon lehet vele semmit. de hogy mondjuk egy 91.0-ra miért nem lehetett annak idején koordinálni ezt a frekvenciát, azt én nem tudom (jó persze, helyi jogosultság, nem cél, hogy 50km-re is tisztán szóljon).
 #117715  Szerző: Attis
 
Sajnos nem tudom rögzíteni az első perceket... :( Ekkor már javában melózom. Hallani fogom. :)
Azt viszont már most megállapítom, hogy a híreket itt nem fogom hallgatni. Elég megnéznem a kaposvarmost.hu blogjait. Ebből a szempontból kaptunk egy Class 2-t. :S
A híreken kívül viszont van 57 perc, ami érdekel! :yeah: A stábot elnézve.... Nem hiszem, hogy csalódnom kell! :boldog:
Admin szavaival élve: én is egy mintarádiót várok...
Hori! Egy zavaró tényező: a graz-i Ö1 az adótoktól max. 8 km-re stereoban jön, gyakran RDS-sel. (Még Sony Xperia-telefonon is. Gyári auto-rádióban meg főleg.)
 #117651  Szerző: markfelt
 
nem tűnik rossznak. pont ennyi kell egy rádiónak. pláne ha van mellette egy kaposvarmost.hu jellegű online portál is.
a stáb az egykori enjoyos "keménymag", ezek alapján nagyok az elvárásaim. (mindent csakis jó értelemben.) lehet, hogy mintarádió lesz?
 #117375  Szerző: Milán
 
Jani98 írta:Nagyra tudnàm értékelni,ha egymàs szapulása helyett érdemi dolgokról lenne itt szó.
B.sztatni egymàst privàtban is lehet,sokakat r.hadtul nem érdekel.
Csókolom'
:lol:
 #117374  Szerző: noartist
 
Nagyra tudnàm értékelni,ha egymàs szapulása helyett érdemi dolgokról lenne itt szó.
B.sztatni egymàst privàtban is lehet,sokakat r.hadtul nem érdekel.
Csókolom'
 #117373  Szerző: kukac
 
@Attis:"egy nem szakmabeli mondja azt: ebből elég
legyen!!! A @-om kivan ebből a stílusból! Ha
valami gondotok van egymással, ezer más módja
van, hogy megoldjátok."
- A szakmaiságot nem is keressük ott, ahol személyeskedés van. Pontosan mid is van ki a mitől és hogy jön ez most ide? Bejössz, beszólsz és kimész?
 #117370  Szerző: Attis
 
az iménti bejegyzés írójának láthatóan nincsenek ilyen jellegű igényei magával es másokkal szemben, de rá legalább nem is lehetne mondani hogy kukacos, igaz?
Off: egy nem szakmabeli mondja azt: ebből elég legyen!!! A @-om kivan ebből a stílusból! Ha valami gondotok van egymással, ezer más módja van, hogy megoldjátok.
De most már legyen ON!
Adok egy esélyt ennek a rádiónak, bár a Zselici Hírforrás referenciái nekem elsőre hogyismondjam... Nem pozitív.
De látva a leendő stábot, akár valami jó is kisülhet ebből. Max. a hírekről kell gyorsan elkapcsolni. :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8