RADIOSITE Fórum

  • Külföldi műholdas és kábeles csatornák

 #200065  Szerző: Promenád
 
Azóta történt változás? Vagy az lett a tanulság, hogy vegyél minél nagyobb tányért, hogy valamelyik nyalábot tudjad nézni is?
 #198431  Szerző: altermanus
 
Fakocka írta: 2023.02.22. 02:00 Zenei szempontból érdemesebb az Astra 28.2 fokra állítani az antennát, évek óta működnek tematikus zenei csatornák mint pl, Now 60's, Now 70's, Now 80's, Now Rock, Clubland, Magic Tv, Kiss, The Box, 4Music, Kerrang stb..

Nekem ezek profibbnak tűnnek a Deluxnal, bár azt jó 10 éve láttam utoljára.

Dual fejjel még jön a 23.5 fokon a cseh Ocko, Ocko Star és az egészen profi rockzenei Rebel.
A !Music kb 1 éve lett FTA, addig kódolt volt, a 60, 70, 80, de 90-es évek zenéit is játszó adó is található valamelyik TP-n.
Mondjuk szerintem le vannak szerződve, 2, vagy 3 lemezkiadóval, és azokat nyomják orba-szájba, de mindenek felett legalább változatos minden héten, és talán havi szinten hallom ugyan azt a dalt mégegyszer, kivéve a hétvégi ismétlésekben.
Én a HotBirdön szoktam a radio frecciát nézni (hallgatni), mert ott aztán van minden, csak a hétköznapi kötelező röhögős műsor ne lenne benne, amúgy a zenék jók azon is akik szeretik az modern, és a klasszikus rock zenéket.
 #198430  Szerző: Fakocka
 
Zenei szempontból érdemesebb az Astra 28.2 fokra állítani az antennát, évek óta működnek tematikus zenei csatornák mint pl, Now 60's, Now 70's, Now 80's, Now Rock, Clubland, Magic Tv, Kiss, The Box, 4Music, Kerrang stb..

Nekem ezek profibbnak tűnnek a Deluxnal, bár azt jó 10 éve láttam utoljára.

Dual fejjel még jön a 23.5 fokon a cseh Ocko, Ocko Star és az egészen profi rockzenei Rebel.
 #198316  Szerző: djlacee
 
Glenn írta: 2023.02.12. 16:52
djlacee írta: 2023.02.11. 23:23 Az Astra 19,2°-on egy egész sor új zenetévé indult a Deluxe Music-nak köszönhetően.
Hoppá. És ezek mind ingyen vannak és maradnak is? Mert akkor a rövidesen felkerülő tányért arra fogom forgatni. :)
Hogy ingyenes marad-e, azt nem tudom sajnos, de elég nagy esélyt látok rá, mert a weboldalon csak azt írják, hogy "minden kereskedelmi forgalomban kapható műholdvevővel fogható" :)
 #198313  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2023.02.11. 23:23 Az Astra 19,2°-on egy egész sor új zenetévé indult a Deluxe Music-nak köszönhetően.
Hoppá. És ezek mind ingyen vannak és maradnak is? Mert akkor a rövidesen felkerülő tányért arra fogom forgatni. :)
 #198311  Szerző: djlacee
 
Az Astra 19,2°-on egy egész sor új zenetévé indult a Deluxe Music-nak köszönhetően.

Ezek a következők: Deluxe Dance, Deluxe Rock, Deluxe Rap és Deluxe Flashback. És még ugye ott van a főadó is, a DELUXE MUSIC, illetve a Schlager Deluxe.
 #179405  Szerző: altermanus
 
Visszaolvasva már más fényt vet a dolog, de a 2000 évektől inkább az angol érdekel, mint a német, bár az is tény a németek nyalába közelebb van. ők adnak felénk a legerősebben stb, de valahogy nem igazán van értelme számomra az Astra 1. Bár forgattam hétvégén az antennát, megnéztem mi van felénk, hát nem sok minden, de még zeneileg sem. :)
visszatérve még nyikolaj válaszára, nekem most volt pénzem egy műholdvevő szettre, és mivel 89-es vagyok, 10 évesen nem volt itthon olyan ismeretségi köröm, aki megmutatná, hogyan működnek ezek az eszközök.
 #179379  Szerző: frekivadasz
 
OFF:

Tény, hogy nyikolaj válasza picit félreérthető, de úgy látom sikerült totálban fordítva értelmezni.

Nem kérkedni akart és 'lenyomni' téged a hozzászólásával, valóban örül a témának!

Így romlik el az írás és az értelmezés a fészbuk-korszakban, no offence srácok, sajnos teljesen általános jelenség. :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69