• Külföldi műholdas és kábeles csatornák

#171072  Szerző: altermanus
 2017.09.28. 11:04
djlacee írta:
altermanus írta:Kicsit más, de ide illik! van valakinek antennája az Astra 3, E28.2°-on? Mekkora tányér kell hozzá? Angol adásokat szeretnék fogni.
Több nyaláb van, valamihez 3 méteres tányér kell, és még azzal is nehezen jön, de vannak olyan nyalábok, amik ide is beszórnak, simán 80cm-es antennával is működniük kell. Itt nézelődj:
http://www.satbeams.com/footprints
köszönöm!
 #171031  Szerző: djlacee
 2017.09.27. 12:21
altermanus írta:Kicsit más, de ide illik! van valakinek antennája az Astra 3, E28.2°-on? Mekkora tányér kell hozzá? Angol adásokat szeretnék fogni.
Több nyaláb van, valamihez 3 méteres tányér kell, és még azzal is nehezen jön, de vannak olyan nyalábok, amik ide is beszórnak, simán 80cm-es antennával is működniük kell. Itt nézelődj:
http://www.satbeams.com/footprints
 #171030  Szerző: altermanus
 2017.09.27. 11:15
Kicsit más, de ide illik! van valakinek antennája az Astra 3, E28.2°-on? Mekkora tányér kell hozzá? Angol adásokat szeretnék fogni.
 #170991  Szerző: LuciFerko
 2017.09.25. 10:57
altermanus írta:a mynele, már nincs műholdas elosztásban, mert megszűnt 2015 március 10-én, mondjuk a mynele tv-t ilyen a régi nóta tv-hez hasonlítanám...
Ott van helyette a Taraf Tv :shock:
 #170990  Szerző: altermanus
 2017.09.25. 10:35
mihalylovics írta:
altermanus írta: volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
Ez a csatorna számomra is egy ilyen Budapest TV-hez hasonló rejtély volt amíg jött nálam UPC Direct-en, valamint ott volt (vagy van?) a párja Mynele TV néven, az azt hiszem, román, de a két csatorna szinte teljesen ugyanaz volt, mind zeneileg, mind színvonalát tekintve. Pipa is voltam, amiért az UPC átkerült az Astráról a Thor-ra, előbbin azért voltak igényesebb FTA csatornák is, de utóbbiról ez maximum a rádiókat tekintve mondható el.
a mynele, már nincs műholdas elosztásban, mert megszűnt 2015 március 10-én, mondjuk a mynele tv-t ilyen a régi nóta tv-hez hasonlítanám...
 #170977  Szerző: mihalylovics
 2017.09.24. 13:37
altermanus írta: volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
Ez a csatorna számomra is egy ilyen Budapest TV-hez hasonló rejtély volt amíg jött nálam UPC Direct-en, valamint ott volt (vagy van?) a párja Mynele TV néven, az azt hiszem, román, de a két csatorna szinte teljesen ugyanaz volt, mind zeneileg, mind színvonalát tekintve. Pipa is voltam, amiért az UPC átkerült az Astráról a Thor-ra, előbbin azért voltak igényesebb FTA csatornák is, de utóbbiról ez maximum a rádiókat tekintve mondható el.
 #170878  Szerző: altermanus
 2017.09.21. 23:14
djlacee írta:
altermanus írta:meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
Azért nem egy 4Fun Dance
Előfordulhat, de én a lágyabb hangzást szeretem, ha már eletronikus zene ;)
Amikor bejött a Digi Sat TV-je akkor a Thor müholdakról jöttek a Bolgár, román meg isten tudja milyen csatornák (Abból a egyik kedvenc a The Poker Channel - WTF - az miért? De nem erre akartam kitérni) volt a Tiankov TV (Tyankov Teve - Bolgár nevén) és minden szombat éjjel néztük, és filozofáltunk rajta, mert mindig egy dagadt nő vagy egy randa vékony férfi (ha duett akkor mindkettő) ilyen Budapest TV-ből mutálodó folk zenei csatorna volt, és mindig egy kandalló mellett énekeltek, amire sose kellett fát tenni a kandallóba. Szóval azon filozofáltunk, hogy vajon mikor gyullad ki a szoba, vagy fel az asszonyság a fekete neilon ,,otthonkájában". :smoke:
 #170872  Szerző: djlacee
 2017.09.21. 19:46
altermanus írta:meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
Azért nem egy 4Fun Dance
 #170867  Szerző: altermanus
 2017.09.21. 18:41
meg van az új kedvenc külföldi zenecsatornám... igaz nem rock, de kellemes elektronikus és pop zenét játszik a russian music box, orosz előadóktól...
 #170743  Szerző: csadam
 2017.09.17. 11:03
altermanus írta:Lyngsat-on néztem hol lehet, de akkor nem kínlódom... köszönöm!
Szívesen, nincs mit! :) Kingofsaton kerestem, de ott a "csatornatemetőben" volt, aztán rákerestem, hogy mi van vele és köztük volt a wikipedia-oldal.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 68

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.