RADIOSITE Fórum

  • Csatornakiosztások

 #103754  Szerző: Glenn
 
Igen, a csak digitálison fogható kínálatot mutatja be, ha jól tudom.
 #103748  Szerző: NyokeeZsoltTinKA
 
T-home analógon van egy csatorna (535 Mhz - C29) az érdi fejállomáson, amin minden hónapban más program van.
Volt ezen már mindenféle: JimJam, Mezzo, Pro4, F&H, MTV Hits, és most SportM van.
Semmi más nem változik a csatornakiosztásban, csak ez cserélődik havonta.
Ez mi lehet? Valami promóciós csatorna?
 #69538  Szerző: donder
 
Megint 2 vel kevesebb programhely a UPC anaóg kábeltvén... :o
 #68219  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Nem találtam jobb topikot ennek a témának:
Hova lettek a telemediás betelefonálós pénznyelő (pénznyerő) műsorok? Már mindenhol jósolnak, egyedül a VIVA-n megy még a Virítom.
Gondolom rájöttek, hogy így még nagyobb nyereséggel dolgozhatnak, hiszen még azt az adásonkénti 5-10000.-Ft-os nyereményt se kell kiadni...
 #68207  Szerző: Zoey
 
Az ATV-n még megy, sőt, szerintem a Hálózaton is van valami ilyesmi. Nem mintha nézném akármelyiket is...
Szerintem a nagy kertévéken olcsóbban kijönnek a jóslós műsor megrendeléséből, mint a saját gyártásából. Különben is sok panasz érkezett a szabályosságukkal kapcsolatban, a jóslósnál talán el lehet könnyebben ezeket kerülni...
 #68204  Szerző: djlacee
 
Nem találtam jobb topikot ennek a témának:
Hova lettek a telemediás betelefonálós pénznyelő (pénznyerő) műsorok? Már mindenhol jósolnak, egyedül a VIVA-n megy még a Virítom.
 #41740  Szerző: SzD
 
Aha...és ezt nem lehetett beírni a megfelelő topicba, muszáj volt indítani egy újat... :gülü2: