RADIOSITE Fórum

  • Álomtv

 #77445  Szerző: donder
 
csadam írta:donder hozzászólásához:

Én is átnevezném az RTL Klubot RTL-re. A telejósdát beszüntetném a valóságshow-kal együtt. Reklámokat minden egyes műsor után adnék (mint az m1). A logót és a designt lecserélném, mert már unalmas a repülő RTL KLUB szöveg. A reggeli és a reflektor szerintem maradhat. Előbbinek a designját változtatnám meg. Az SMS-csíkot én is beszünteném, mert zavar. A híradót és az időjárást megváltoztatnám. És kellene zenés műsor - legalább itt. A kínai l***szokat is kiszórnám, szerintem a családi filmeket 13-18 óra közt lenne célszerű adni.

Az EuroNews-re szerintem is kéne magyar hang.
nem mindenben ugyan, de egyetértek...
nekem a családi filmekkel alapvetően az a bajom hogy idáig mindig vagy egy sorozat vagy egy 16 os film után adták amikor az embernek vagy nincs már kedve, vagy már nem tudja megnézni a filmet... (Jóesetben ha 10 ből 1 szer volt mindenek előtt...
Az nem rossz ötlet hogy délután(főműsoridő előtt) lehetne adni a családiakat, de valljuk be őszintén, a gyesen lévő anyukáktól eltekintve, az emberek (általánosságban) 4 ig járnak dolgozni.. a műszak után go gaza, az megint általánosságban fél óra... gyors zuhany, kis vacsora, és aztán telepednek le a tévé elé, ami megközelítőleg negyed 6, és eddigre talán hazaérnek a gyerkőcök is.. tehát ami idáig volt felállás (néha volt) hoyg a híradó előtt lement egy film az jó ötlet, és támogatandó...
Zenés műsor? Van benne ráció meg fantázia, de nem hiszem hogy jó 5let...

Amúgy az EZEL-t azt aláírom rengetegen nézik, bár ez is egy agysorvasztó sorozat... (Lásd pl.: TV2 Seherezade)
 #77444  Szerző: donder
 
Nightman írta:Donder írta: "lenne: vuk,mézga család,hupikék törpikék,Frédi Béni,Garfield,persze csak módjával,és sokkal szigorúbban cenzúrázva.." -Rajzfilmeket -pont ezeket- cenzúrázni? Mért is? :D Bár,ha megajándékozod őket egy-egy 18as karikával,lehet felszökne a nézettségük,láttunk már ker tévén ilyen üzletpolitikát.. :) A híradós kívánság ősztől teljesül-már ami a dizájncserét illeti.. S végre 16:9.. Ezt is megértük..
Nem ezeket cencúráznám, hanem ezeket engedném főleg be... a Garfield-ot meg nem tudom mire írtam, bocsi... lényeg a lényeg hogy ezeket a fiúkat ölésre, a lányokat nyávogása késztető "rajzfilmeket" azonnal ki kellene törölni a műsortervből......
 #77443  Szerző: markfelt
 
Örülök, hogy listáztátok a kedvenc RTL-es programjaitokat, de most már igazán vége lehetne a játszótérnek. :-)
 #77442  Szerző: benjamin
 
Es folytatom az RTL-emet az esti programmal.
Hetfo-Kedd:
21:20 sorozat(Kedden mas.)
22:20 sorozat(Kedden mas.)
23:20 sorozat(Kedden mas.)
00:20 rtlinfo(Hirek,erdekessegek a nagyvilagbol)
00:50 film
02:45 asztro show
03:20Musicklub
04:00 teleshop
Szerda:
21:20 VV-parbaj/kivalasztas
22:20 showder klub
23:30 XXI.szazad
00:00 rtlinfo
00:30sorozat
01:30asztro show
02:10 dokumentum
03:05Musicklub
04:00teleshop
Csutortok(1.het)
21:20 Fabry
23:20RTLreality(Az uj hazon kivul)
00:20rtlinfo
00:50 sorozat
01:50 infomania
02:20 asztro-show
03:00 Asztro-klub
04:00 Teleshop
Csutortok(2.het)
21:20-23:20 film
Csutortok(3.het)
21:20 gavolgyi-show
22:05 RTL-reality
23:05rtlinfo
23:35 film
01:35 Asztro-klub
02:05 sorozatç
03:00 Musicklub
04:00 teleshop
Pentek:
21:20 1perc es nyersz
22:55 rtlinfo
23:25sorozat
00:25 sorozat
01:25 Asztro-show
02:00 sorozat
03:00Musicklub
04:00 teleshop
 #77441  Szerző: benjamin
 
mlaszlo írta:
benjamin írta: A hiradoval izlesek es pofonok.A starityvel kapcsolatban nezz meg egy hot!-ot hiddel lenne ott eleg esemeny.
Meg lehetne próbálni, de nem tudom mekkora igény lenne napi szinten ennyit foglalkozni a celebekkel. Meg ugye ez nem is lenne egy túl olcsó műsor.
A vilag sok orszagaban van ilyen musor delutan,oriasi kozonsegaranyokatkepesek produkalni foleg mikor van egy bombahir.
 #77439  Szerző: csadam
 
mlaszlo írta:
csadam írta: A Top 10-et melyik műsorsávba tennéd?
Őszintén? Sehova. Egy általános kereskedelmi csatornának fölösleges lenne klipeket adnia. Minden igényt egy csatorna úgyse tud kielégíteni. Zenére ott vannak a zenecsatornák.
Valahol igazad van. De zenecsatorna nincs minden háztartásban.
 #77437  Szerző: mlaszlo
 
csadam írta: A Top 10-et melyik műsorsávba tennéd?
Őszintén? Sehova. Egy általános kereskedelmi csatornának fölösleges lenne klipeket adnia. Minden igényt egy csatorna úgyse tud kielégíteni. Zenére ott vannak a zenecsatornák.
 #77436  Szerző: mlaszlo
 
benjamin írta: A hiradoval izlesek es pofonok.A starityvel kapcsolatban nezz meg egy hot!-ot hiddel lenne ott eleg esemeny.
Meg lehetne próbálni, de nem tudom mekkora igény lenne napi szinten ennyit foglalkozni a celebekkel. Meg ugye ez nem is lenne egy túl olcsó műsor.
 #77435  Szerző: csadam
 
És hogyha az RTL-t így átrendeznénk, megcsinálhatnánk ezt a TV2-vel is.
 #77434  Szerző: csadam
 
mlaszlo írta:Ez az Ezel annyira jó, hogy így ragaszkodtok hozzá? :)
RTL Top 10? Délutáni műsorban szerintem öngyilkosság lenne klipeket adni. Talán a fiatalabb korosztály nézné, de 25 év felettiek biztos hogy kapcsolnának el róla. Az RTL indulása után egy jó ideig volt délután ilyen műsor, a klip klub, ha olyan jól teljesített volna, akkor biztos nem vették volna le a képernyőről. Hétvégenként volt a Top of the pops is és az is lekerült a műsorról. Biztos nem véletlenül.
Az Ezelnek biztos nagy a nézettsége, azért ragaszkodok hozzá, meg azért is, mert szerintem jó sorozat. A Top 10-et melyik műsorsávba tennéd?