RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188596  Szerző: Tomi76
 
Nem kellett sok idő. Legalább Abaházi este nem káromkodik, vagy ki tudja.
 #188595  Szerző: galacus1995
 
A Hold Reklám Kft. által üzemeltetett RETRO Rádió
állandó megnevezésű, országos vételkörzetű, kereskedelmi jellegű
médiaszolgáltatáson 2020. szeptember 8-án sugárzott „Bochkor
rádióshow” című műsorszámot kifogásoló bejelentés [az Smtv. 14.
§ (1) bekezdés érvényesülésének vizsgálata] retro rádio első bűntetése a retro reggel ezért volt sokkal jobb a heppi Endre és Hudák Anita mert ők nem káromkodtak semmit retronak is annyi lesz
 #188591  Szerző: shadoe
 
Ja, és még a frekvencia is ugyanaz. :) Akkor már mi a francért nem csinálnak egy Class Fm reloaded-ot a retróból, úgyis úgy váltogatják a műsorvezetőket meg a zenei kínálatot, mint más az alsóruházatát. :D
 #188543  Szerző: Tomi76
 
potyi írta: 2020.09.25. 07:42 Nagy lehet a szar, ha PR cikkben keresnek hirdetőket.
Na igen.
 #188542  Szerző: potyi
 
Nagy lehet a szar, ha PR cikkben keresnek hirdetőket.
 #188541  Szerző: Tomi76
 
" Újra megfelelő szintre emelnénk a vidéki rádiókat és vonzó életpályamodellt szeretnénk kínálni a fiataloknak. Új hangokat és arcokat keresünk. Az egyik legfontosabb feladatunk a megfelelő tartalom előállítása adásban és adáson kívül is. A kereskedelmi bevételek optimalizálása mellett a brandépítésre is odafigyelünk. A rádióinkban erősítjük a reggeli sáv utáni életet és a hallgatók erőteljesebb bevonásával, valamint folyamatos promóciókkal érjük el, hogy erős érzelmi kötelék alakuljon ki a rádiók és a rádióhallgatók között."
[...]
"A Rádió 1 és a Retro rádió megújulásának részeként változott, finomhangoláson esett át a programing és a zenei kínálat is. A változások menedzselését Sivák Péter programigazgató vezeti, aki az elmúlt hónapokban olyan ismert, népszerű műsorvezetőkkel bővítette a Retro Rádió csapatát, mint Bochkor Gábor, Lovász László vagy Abaházi Csaba. A Retro új reggeli műsorától, a Bochkortól a hallgatottság növekedését várja a vezetőség, ahogyan a Rádió 1-et érintő programváltozásoktól is, amelyek több hónapja zajlanak. Ez az új irány egyébként a visszajelzések és a Kantar-Hoffman legutóbbi felmérése szerint is jó döntésnek bizonyult. A teljes lakosságban a reggeli sáv és a Balázsék népszerűsége töretlen, és már teljes napban is harmadik hónapja stabilan egymillió fő felett van a hallgatók száma a Rádió 1-nél."


Nagyon kiváncsi leszek, hogy ez valóban így lesz e hosszútávon, illetve ha a Retro és a Rádió 1 esetében ez bejön, mennyire fogja megváltoztatni a Best FM-et.
A teljes cikk itt olvasható: http://kreativ.hu/kreativ_online/cikk/n ... o_radional
 #188535  Szerző: potyi
 
Tomi76 írta: 2020.09.24. 19:45
potyi írta: 2020.09.24. 18:50
Mezőőr írta:Ezért nem értem, hogy miért nem lett a többi Best ugyanolyan, mint a debreceni.
Mert akkor a legkisebb hálózat lenne a leghallgatottabb a saját vételkörzetében és nem tudnák eladni a Rádió1-et és a Retrót.
Ebben teljesen igazad van! Viszont akkor továbbra sem értem, hogy mi volt a cél a Best FM-el Egerben, Székesfehérváron és Zalaegerszegen? A nyíregyházi egész jól megy, szeretik sokan de persze ez köszönhető rengeteg olyan hallgatónak akik a 103.9-et hallgatták előtte is és maradtak a kedvenc műsorvezetőknél.
Szerintem a Best FM szerepét még nem találták ki. Flyék meg szántak neki valamit, amit nem sikerült keresztülvinni. Győrben se tudott elindulni.

Amiket lentebb írtam, az most gondolom felmerült náluk (az új csapatnál) is opcióként. Nyilván bezárni nem lenne túl bátor lépés, de lehet, gazdaságilag az lenne a legracionálisabb...
 #188534  Szerző: potyi
 
Most jelentették be, hogy Vágó Piros is érkezik a csapatba, szombaton lesz, Tibi Bácsi helyén, Tibi Bácsi meg Klamancsek helyén.

A Kreatívon pedig megjelent egy szponzorált cikk Buda Marcival. Új kereskedelmi igazgató van. Bár itt még Hauk Zoltán szerepel: https://www.retroradio.hu/mediaajanlat/
 #188533  Szerző: shadoe
 
Szerintem azzal, amit a Retro mostanában csinál, borítékolt a bukás - hacsak nem történik valami alapvető változás -, ráadásul az épp nemrég felmondott (amúgy legjobb) műsorvezetőjük is lejtmenetről beszél. Ez csak az én véleményem, de egy hallgatót már biztosan elveszítettek: engem.
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 210