RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #191455  Szerző: Snake05
 
Itt is elég furcsa toplistát sikerült összehozni, 10 új belépő van, de azért a Hold on tight még mindig fent van, az új belépők között megint ott van Kylie Minogue világslágere (negyedjére, ha jól számolom), a number one pedig egy teljesen ismeretlen magyar dal egy ismeretlen magyar előadótól, ami egy hete van a listán. Eleve mi a fene az, hogy MINDIG magyar a listavezető?? :yuno:
 #191450  Szerző: shadoe
 
Az óra 20 perc és 50 percnél hallható újdonságokat kicserélték (végre), e hónapban sok külföldi, sőt sok új magyar zenét is felkaptak (az most már kérdés, ebből mennyi a valóban sikeres és mainstream zene), a napi rotációt továbbra is tönkreteszik a '90 és 2010 közötti továbbra is roppant egysíkú, dögunalmas oldie-k és ezek mértéktelen napi szintű túlerőltetése. Továbbra is a szombat 19h-21h közötti playlistet tartom mintának, érthetetlen, hogy ez miért ne működne hétfőtől péntekig is a nappali sávban. Vegyes érzéseim vannak egyelőre a rádióról.
 #191430  Szerző: homerhamm
 
Snake05 írta: 2021.04.17. 09:13 Én is látok egy minimális javulást a rotáció terén, még az ismeretlen dalokat beszámítva is. Ha ebbe az irányba haladna a rádió, akár valami jó is kisülhetne belőle, de sajnos szerintem a 89.5 indulása után nem fognak kegyelmezni a mainstream zenéknek, nehogy hallgatót vegyen el a R1-től.
Az lenne a legjobb ha újra játszanának MR2-es zenéket is, és kevesebb magyar zene lenne.
 #191429  Szerző: Snake05
 
Én is látok egy minimális javulást a rotáció terén, még az ismeretlen dalokat beszámítva is. Ha ebbe az irányba haladna a rádió, akár valami jó is kisülhetne belőle, de sajnos szerintem a 89.5 indulása után nem fognak kegyelmezni a mainstream zenéknek, nehogy hallgatót vegyen el a R1-től.
 #191428  Szerző: homerhamm
 
nermalcat írta: 2021.04.16. 20:38 Nekem egyelőre kellemes csalódás az új vezetés, zeneileg jó az irány. :)
Hát egyenlőre nem látszódik mdg szerintem. :(
 #191426  Szerző: nermalcat
 
Nekem egyelőre kellemes csalódás az új vezetés, zeneileg jó az irány. :)
 #191425  Szerző: almos629
 
homerhamm írta: 2021.04.16. 17:18 Alexander23 - Come Here and Leave Me Alone lesz az új Streets of You?? Még csak nem is népszerű szám. A Petőfi kezd egyre lejjebb süllyedni. Persze a Friday, a Big vagy éppen a Drivers Licence (még) sehol sincs. No comment.
Az Alexander23 számot egyszer játszották le eddig, egyáltalán nem biztos, hogy megy a rotációba. Vannak egyébként mainstream dalok is, pl. Ofenbach/Wasted love, J. Derulo/Love not war, Nathan Evans/Wellerman, stb...
 #191422  Szerző: homerhamm
 
Alexander23 - Come Here and Leave Me Alone lesz az új Streets of You?? Még csak nem is népszerű szám. A Petőfi kezd egyre lejjebb süllyedni. Persze a Friday, a Big vagy éppen a Drivers Licence (még) sehol sincs. No comment.
 #191274  Szerző: shadoe
 
Nekem már kicsit kezd elegem lenni abból, ahogy ezeket a B oldalas külföldi zenéket túltolják. Elsősorban jó zenéket kéne sugározni egy közszolgálati országosnak, és másodsorban legyünk über kreatívak, és hozzunk be máshol sehol le nem adott, lejátszásra alig méltó, szinte semmit se érő ismeretlen zenéket. Itt azonban talán nem ezeket az egyszer fogyasztható és gyorsan felejthető, kalózrádiókra való, íztelen bambi-szörpöket kéne adni. Vannak itt remek külföldi zenék, 3 Dua Lipa, 10 Justin Bieber, 2 Harry Styles, 2 Kid Laroi, 2 új Jason Derulo, új Imagine Dragons, de nekem személy szerint Ray Dalton és Inna, Tom Gregory számai is tetszenek. Ezekkel mi baja a Petőfinek? A "Holiday", az "Anyone" vagy az "Alane" pedig tipikus példái annak, hogy a Petőfi direkt a legszarabb számaikat rakja be negyven hétre egyes előadóknak. A Little Mix esetében a "Break Up Song" vagy a kurrens "Sweet Melody", Justin Biebernél a "Holy" v. a "Lonely", Robin Schulznál az "All We Got", az "Oh Child" sokkal jobb dalok voltak/vannak, itt meg hallgathatjuk a legvacakabbakat, sőt abból csak egyet. Most kiadtam ez ügyben az 1-2 éve tartó dühömet, de lényeg, e tekintetben a R1 minden reménységem, a Petőfire - ha a minőséget ezzel a szemmel nézzük - semmilyen szinten nem számíthatok.
 #191270  Szerző: Béci09
 
Kifejezetten pozitív benyomás nekem ez a lista, főleg azért, mert végre-valahára nem kegyelmeztek a Head&Heart-nak, a Hallucinate-nek, a Holiday-nek és többi huszonX hete játszott remekműnek, amik már nekem is a könyökömön jöttek ki, pedig csak alkalmanként hallgattam/hallgatom a petőfit. Még a Hold on tight-ot meg Sophie-Ellis Bextort kéne kibaszni... na meg a zórakezdőzenéket. :vomit:
  • 1
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 607