RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #191622  Szerző: potyi
 
Szalóczy Pál viszont jó ötlet volt. :)
 #191619  Szerző: Rickykeee23
 
Azt gondolom, hogy eljött az ideje Gábor hangját elengedni. Kellene a Retronak egy fix arculat. Ha már Armandra gondoltak, akkor Armand legyen a fix Voice. Egyre nagyobb a kuszaság. 2 spot Armandal, majd 3x Gábor. Ez nem egy helyi rádió, hanem egy országos kereskedelmi. Persze, tiszteletből akarják hallatni Gábor hangját, de ez így nem jó. Nincs arcutala a rádiónak... :mellow:
 #191605  Szerző: DRoland
 
nermalcat írta: 2021.04.22. 20:04 Ez a rádió egy kalap szar. Ennél bővebb minősítést nem is érdemel, még a billentyűzetet is kár érte koptatni. A legjobb az lenne, ha az egészet elnyelné a föld, természetesen a rózsaszín cicanaciban tekergő lotyót ábrázoló plakátjaikkal együtt.
Ennél bővebb véleményed nincs? Ha negatív kritikát fogalmazol meg tedd úgy, hogy megmondod mi nem tetszik, te miképp csinálnád, miben fejlődhet a rádió! Ha csak ideböfögöd, hogy szar, az elég kevés és persze téged minősít... Egyébként meg létezik állomáskereső, senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy kötelező hallgatni.
 #191604  Szerző: mihalylovics
 
nermalcat írta: 2021.04.22. 20:04 Ez a rádió egy kalap szar. Ennél bővebb minősítést nem is érdemel, még a billentyűzetet is kár érte koptatni. A legjobb az lenne, ha az egészet elnyelné a föld, természetesen a rózsaszín cicanaciban tekergő lotyót ábrázoló plakátjaikkal együtt.
Na, azért inkább ez, mint a Petőfi, vagy Rádió 1, már ha a (fél)országosak szintjén maradunk, de azért valóban koránt sem egy Sláger FM...
 #191602  Szerző: nermalcat
 
Ez a rádió egy kalap szar. Ennél bővebb minősítést nem is érdemel, még a billentyűzetet is kár érte koptatni. A legjobb az lenne, ha az egészet elnyelné a föld, természetesen a rózsaszín cicanaciban tekergő lotyót ábrázoló plakátjaikkal együtt.
 #191601  Szerző: DRoland
 
A mai nap kétszer indult el az emergency CD, de ami furcsa, hogy lassúnak tűnt, mint amikor a walkmanben már merül az elem. Először a Neoton - Don Quijote című számon lehetett hallani. Füllel szerintem a normál sebesség 85-90%-a lehetett. Más is észrevette?
 #191458  Szerző: knoskamatee
 
almos629 írta: 2021.04.18. 18:59
knoskamatee írta: 2021.04.18. 13:06 nem gondoltam volna, hogy itt hamarabb fogok frissebb újdonságot hallani, mint a Petőfin, vagy a nagy tesónál a Rádió 1-en. :D
https://youtu.be/C2xVy0ma0hg
éppen csak bekapcsoltam az erősítőt, amikor ez fogadott. gondolom premier volt a Sztársávban, mindenesetre furcsa volt hallani a Retrón.
Pedig milyen jó lenne, ha tényleg hot Ac irányba terelnék a Retro-t... Anno a sárga-fekete rádiót sem hallgattam szinte soha, ahogy a Retro-t sem hallgatom most, viszont előbbi tényleg olyan volt, amilyennek a piaci helyzetéből adódóan kellett lennie. Most a Petőfi van belekényszerítve ebbe a szerepbe lassan öt éve, de lehet érezni, hogy mennyire erőltetett és nem odaillő az a négy 90 és 2010 közötti dal óránként.
ha így alakul a Petőfi sorsa, akkor egy Best FM-Retró frekicsomag csere érett lesz.
ennek az országos csomagnak mindig Hot AC-nek kellet lennie. ha a Petőfi lenne AC Oldies stílusú, ez meg Hot AC, akkor most nem lenne ez a katyvasz.

“A Rádiós Piac” topikban kifejtem bővebben.
 #191454  Szerző: almos629
 
knoskamatee írta: 2021.04.18. 13:06 nem gondoltam volna, hogy itt hamarabb fogok frissebb újdonságot hallani, mint a Petőfin, vagy a nagy tesónál a Rádió 1-en. :D
https://youtu.be/C2xVy0ma0hg
éppen csak bekapcsoltam az erősítőt, amikor ez fogadott. gondolom premier volt a Sztársávban, mindenesetre furcsa volt hallani a Retrón.
Pedig milyen jó lenne, ha tényleg hot Ac irányba terelnék a Retro-t... Anno a sárga-fekete rádiót sem hallgattam szinte soha, ahogy a Retro-t sem hallgatom most, viszont előbbi tényleg olyan volt, amilyennek a piaci helyzetéből adódóan kellett lennie. Most a Petőfi van belekényszerítve ebbe a szerepbe lassan öt éve, de lehet érezni, hogy mennyire erőltetett és nem odaillő az a négy 90 és 2010 közötti dal óránként.
 #191449  Szerző: shadoe
 
A mai Poptarisznya magnósblokk (de maga a teljes műsor is) számomra mindent elmondott arról, hogy a műsor "célközönsége" élén a műsorvezetővel, mit tart "emlékezetesnek" és "értékesnek" a 90-es évekből.
 #191447  Szerző: knoskamatee
 
nem gondoltam volna, hogy itt hamarabb fogok frissebb újdonságot hallani, mint a Petőfin, vagy a nagy tesónál a Rádió 1-en. :D
https://youtu.be/C2xVy0ma0hg
éppen csak bekapcsoltam az erősítőt, amikor ez fogadott. gondolom premier volt a Sztársávban, mindenesetre furcsa volt hallani a Retrón.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 210