RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #196815  Szerző: Glenn
 
Snake05 írta: 2022.06.22. 20:37A működő rádiók topikjaiban való sorozatos music fm-ezés, slágerezés, stb. pedig mindenkinek tiltással járna, ha rajtam múlna.
A rádiózásnak közel 100 éves múltja van nálunk. Éppen úgy, mint más területen, itt is lehet hivatkozni a múltra, lehet összehasonlításokat is tenni. Mi ezzel a baj?
 #196811  Szerző: Snake05
 
Feltételezem, úgy gondolja, hogy ha törölteti magát és új profilt csinál, akkor a korábbi figyelmeztetései is elfelejtődnek. De én úgy gondolom, hogy pusztán a jelenéte is nagyon káros, én még értelmes gondolatot nem olvastam tőle, vagy lényegtelen/nyilvánvaló dolgokat ír le, vagy a saját hülyeségeit.
A működő rádiók topikjaiban való sorozatos music fm-ezés, slágerezés, stb. pedig mindenkinek tiltással járna, ha rajtam múlna.
 #196809  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2022.06.22. 11:04A gond nem ez, hanem az, hogy rendszeresen kéri a törlését majd rá pár percre azt írja, mégsem, közben pedig beregisztrál egy új fiókot, miközben még nem is csináltam semmit. Meg hasonlók. Ha stabilan egy fiókkal lenne jelen, minden rendben lenne, de már nem lehet követni.
Ez akkor érthető is, nem tudtam erről. :shock:
 #196806  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2022.06.21. 18:30 Nem értem, miért vagytok ennyire rosszindulatúak. Valószínűleg nem hazudik, amikor azt állítja, hogy autista. Senkit nem sérteget, maximum butaságot ír, de az másokkal is előfordul itt. Ráadásul ez a posztja éppen a mai Retro Rádióról szól, csak beleszőtte a gyerekkori emlékét is. Mintha látnék itt sokszor másoktól is "jaj de jó volt a Roxy, Deejay, Café, Class, Music FM" típusú hozzászólásokat... :x
A gond nem ez, hanem az, hogy rendszeresen kéri a törlését majd rá pár percre azt írja, mégsem, közben pedig beregisztrál egy új fiókot, miközben még nem is csináltam semmit. Meg hasonlók. Ha stabilan egy fiókkal lenne jelen, minden rendben lenne, de már nem lehet követni.
 #196805  Szerző: p0tyi
 
Glenn írta:Nem értem, miért vagytok ennyire rosszindulatúak. Valószínűleg nem hazudik, amikor azt állítja, hogy autista. Senkit nem sérteget, maximum butaságot ír, de az másokkal is előfordul itt. Ráadásul ez a posztja éppen a mai Retro Rádióról szól, csak beleszőtte a gyerekkori emlékét is. Mintha látnék itt sokszor másoktól is "jaj de jó volt a Roxy, Deejay, Café, Class, Music FM" típusú hozzászólásokat... :x
+1
 #196801  Szerző: Glenn
 
Nem értem, miért vagytok ennyire rosszindulatúak. Valószínűleg nem hazudik, amikor azt állítja, hogy autista. Senkit nem sérteget, maximum butaságot ír, de az másokkal is előfordul itt. Ráadásul ez a posztja éppen a mai Retro Rádióról szól, csak beleszőtte a gyerekkori emlékét is. Mintha látnék itt sokszor másoktól is "jaj de jó volt a Roxy, Deejay, Café, Class, Music FM" típusú hozzászólásokat... :x
 #196797  Szerző: noartist
 
Snake05 írta: 2022.06.21. 08:06
Laci95 írta: 2022.06.20. 17:03 Ez A Retro Rádió engem A Régi Sláger Rádióra Emlékeztet most hogy itt van Bocskor Gábor gyerekorom Legjobb műsorra volt a Bumeráng még A Slágeren és a Neo FM az a két Régi Rádió igen jó volt gyerekoromban Üdv Laci
De ez kit érdekel? :megusta: Ez a topic a mai Retro Rádióról szól, és az olvasóit nem érdekli, hogy te milyen rádiót hallgattál 15 évvel ezelőtt. Amúgy tiltás után tilos új nickkel visszaregisztrálni a fórumra.
Már legalább 30 tiltott fiókja van, lehetetlen végleg felszámolni.
 #196795  Szerző: Snake05
 
Laci95 írta: 2022.06.20. 17:03 Ez A Retro Rádió engem A Régi Sláger Rádióra Emlékeztet most hogy itt van Bocskor Gábor gyerekorom Legjobb műsorra volt a Bumeráng még A Slágeren és a Neo FM az a két Régi Rádió igen jó volt gyerekoromban Üdv Laci
De ez kit érdekel? :megusta: Ez a topic a mai Retro Rádióról szól, és az olvasóit nem érdekli, hogy te milyen rádiót hallgattál 15 évvel ezelőtt. Amúgy tiltás után tilos új nickkel visszaregisztrálni a fórumra.
 #196786  Szerző: Laci95
 
Ez A Retro Rádió engem A Régi Sláger Rádióra Emlékeztet most hogy itt van Bocskor Gábor gyerekorom Legjobb műsorra volt a Bumeráng még A Slágeren és a Neo FM az a két Régi Rádió igen jó volt gyerekoromban Üdv Laci
 #196573  Szerző: altermanus
 
Wolfman írta: 2022.04.26. 22:39
altermanus írta: 2022.03.30. 14:52 De Tóth Gabi, a nemzet nagyasszonya?! :lool: 15 éve még Emo volt, most a nemzet asszonya :P
Azért azt tegyük hozzá, hogy 15-20 éve még tinédzser volt, ma meg már családanya. Persze, hogy változott.
igen, változott :ayfkm:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 210