RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #185425  Szerző: Glenn
 
Csak megjegyzem, volt két rock rádió, mindkettőt folyamatos fikázások érték. Én akkor is azt mondtam, a budapesti piacon a sok retró stílusú adóból az egyik lehetne nyugodtan rock jellegű. Most is állítom, hogy jó lenne, mondjuk a Best FM helyett. :yes:
 #185421  Szerző: tomee
 
tomee írta:ha ezek nem mennének mind a lecsóba a következő a hétvége leteltével. :)
Mármint a mostani hétvége leteltével. Úgyhogy Krisztián, ha olvasod ezt, és mód van rá, akkor azért ezt megerősítheted bent is, hogy valami pozitívum is legyen. :)
 #185420  Szerző: DRoland
 
Nekem is nagyon bejön ez a rock hétvége, ez nagy ötlet volt! :yeah:
 #185417  Szerző: tomee
 
A mostani Rock-hétvége alatt játszott zenék közül (Deep Purple, The Who, Black Sabbath, Aerosmith) egész nyugodtan berakhatnák az összeset állandó rotációba, mert valami hihetetlenül üdítő volt ezeket hallani az eddigi táncdalfesztiválos repertoár után.

A korábbi tematikus hétvégék közül eddig egy az egyik legjobb. Jó lenne, ha ezek nem mennének mind a lecsóba a következő a hétvége leteltével. :)
 #185350  Szerző: shadoe
 
És B. Tóth László összehozott egy olyan Poptarisznyát, amilyennek mindig is kellene lennie.
 #185346  Szerző: homerhamm
 
Ma reggel 7 óra körül (a választás napján), lement a Személyi Igazolvány című dal. :lool: :lool: ^^ :D Hmmmm...
 #185277  Szerző: robert11
 
Eszembe jutott, hogy azért sem érné meg vagy éri meg a magnósblokk mert ma már mindenki szinte online letölti a zenéket, és úgy hallgatja nem kell felvenni de ha nagyon rögzíteni szeretné akkor egyéb más eszközzel is megteheti. Maga a blokk neve jó annyiból hogy tükrözi a régi popptarisznyát leglább ennyi megmaradt a régiből. De én ismerek még olyan embert aki kazettára rögzíti a zenét nincs abban semmi kivetnivaló szerintem.
 #185268  Szerző: Sakál
 
robert11 írta: 2019.10.02. 16:04de sajnos nem én vagyok ott meg nem én vagyok aki megszabja ezt az egészet.
Inkább szerencsére
 #185262  Szerző: robert11
 
Igen Glenn azt tudom 89 május 1 volt ha jól tudom az indulási nap és 2001ben hallgatott el valamikor azt nem tudom pontosan mikor.
Tisztában vagyok vele hogy ezt kell szeretni, de nem vagyok vele kibékülve nem tetszik hogy töntkretettek egy ilyen nívós műsort mint amilyen a Tarisznya. Így még nagyon a régihez sem hasonlít egyáltalán nem is jönnek jöhetnek fel régi emlékek max ha 90eseket játszik de dögivel csak 60 70esek vannak. Online adásban pl 2000 utáni zenék is lementek 2003 Jennifer Lopez every time pl és még sorolhatnám. Fel tudnám osztani az órákat mikor mit lehetne leadni elképzelésem szerint én másképp csinálnám de sajnos nem én vagyok ott meg nem én vagyok aki megszabja ezt az egészet.
 #185248  Szerző: Glenn
 
A Calypso "gazdája" éppen B. Tóth volt, ő találta ki. 1989 májusában indult 873 kHz-en és a frekvenciamoratórium lejárta után akartak FM-en megjelenni. Nem jött össze, én nagyon sajnáltam. :(
Mint írtam, a Poptarisznya most a "Retro szájíze" szerint van szerkesztve, a Gongon nyilván odapasszoló módon csinálták, a neten meg a maguk urai. Ez van, ezt kell szeretni.
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 210