RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #198367  Szerző: altermanus
 
zoLee írta: 2023.02.16. 01:14 Ahogy reagált a fiatal úr, azzal ÚJRA csak magát minősítette.
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a korábbiak fényében nem is vártam mást ^^
Pedig már azt hittem, hogy nincs lejjebb, és mégis van...
A Fidesz van kormányon, és még mindig nem vagyunk lent teljesen, mert még mindig van lejjebb :troll:
Amúgy a zenék jól össze vannak rakva, 48 óra elteltével játsszák ugyan azt a slágert 'éjjel-nappal'
 #198348  Szerző: zoLee
 
Ahogy reagált a fiatal úr, azzal ÚJRA csak magát minősítette.
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a korábbiak fényében nem is vártam mást ^^
Pedig már azt hittem, hogy nincs lejjebb, és mégis van...

Van egy szellemi szint, amit egyesek (igen TE, tudod magadról!) nem ütnek meg, így nem kívánok velük több kommunikációt folytatni. Mert úgy sem lehet, ahhoz hiányzik belőlük a minimális értelem, de van cserébe rosszindulatból bőven, tehát semmi tisztelnivaló nincs benne.
Pont.

Egyébként a témához igen is szorosan hozzákapcsolódik a politika, mert egy normális országban nem lenne létjogosultsága se a Retrónak, se a Rádió 1nek, se a Petőfinek, és még folytathatnám a sort.

NINCS piac, nincs verseny.

Itt CSAK az működtethet rádiót, nyerhet egy pályázaton, aki tudjuk kikkel jó viszonyt ápol, és haveri alapon akármit megkaphat.
BÁRMIT lehet, következmények nélkül.

Az meg különösképpen vicces, mikor arról megy az eszmecsere, hogy vajon a Retro meg a Rádió1 megkapja e a frekvencia hosszabbítást?

Pont a kormány fő szócsöve?
Ez nem kérdés!
Akkor mégis kitől tudnánk meg útközben, a dugóban ülve, hogy épp ki támad minket, kit kell utálni és kit kell megállítani (nem viccnek szántam, ez az egyetlen ütőkártyájuk, a félelemkeltés)?
:lool:

De hogy kritikát is említsek a rádióval kapcsolatban: hiányzik a DJ Dominique féle retro party.
Rendes keverés, zenék mixelve.
Már jó ideje csak random slágerek mennek...
 #198347  Szerző: knoskamatee
 
:gülü2:
 #198345  Szerző: asr27
 
Glenn írta:Elég volt az első mondatodat elolvasnom, és sajnos látom, képtelen vagy felfogni, hogy ezt a szöveget nem itt kell előadnod. Az admin is megkért, mégsem fogod fel. Nyomod a topik témájától eltérő, kötekedő és sértegető dumádat. Döbbenet. Mindenesetre jobbulást kívánok neked is, remélem, van még esélyed rá.
Galamb...
zoLee írta: 2023.02.14. 18:53 Nem akarlak sértegetni "Glenn", viszont őszintén nem tudom eldönteni, hogy egy 13 éves kamasz, durcás gyerek, vagy egy 80 éves megkeseredett vénember vagy.

Aki úgy látja a világot, hogy mindenki más hülye (Te szavaddal élve "galamb"), és egyedül neki van igaza mindenben.
Aki elvan a saját maga alkotta "álvalóságában".
Aki a forgalommal szemben száguld az autópályán, és nem érti, hogy Ő van rossz helyen, és nem mindenki más.

Nem veszed észre, hogy MINDEN kijelentéseddel magad alatt vágod a fát.
Zéró intellektuális megnyilvánulást tanúsítasz.

És ez neked maga a siker...
Az, hogy az Admin megkért, hogy ne politizáljunk többet.
Ezért úgy gondolod, hogy tiéd lett az utolsó szó, "győztél".
:lool:

Csak sajnálni tudlak...

Mielőbbi gyógyulást kívánok, remélem még menthető eset vagy :)

(Ha valaki ismeri őt személyesen is, és tényleg "baja van", amiről nem tehet, akkor elnézést.)
Ne haragudjatok, ezt már nem tudom szó nélkül hagyni....
Glenn! Te egy mentálisan beteg, agyhalott ember vagy.
Sőt annál sokkal rosszabb! Ugyanúgy felelős vagy az ország jelenlegi (csődközeli) helyzetéért, mint az imádott pártod.
Foggal, körömmel véded ezt a velejéig korrupt maffiarendszert, ami évek óta uralkodik Magyarországon. Az ilyen embereknek pszichológusra lenne szüksége.
 #198344  Szerző: Glenn
 
Elég volt az első mondatodat elolvasnom, és sajnos láttam, képtelen vagy felfogni, hogy ezt a szöveget nem itt kell előadnod. Az admin is megkért, mégsem fogod fel. Nyomod a topik témájától eltérő, kötekedő és sértegető dumádat. Döbbenet. Mindenesetre jobbulást kívánok neked is, remélem, van még esélyed rá.
Galamb...
zoLee írta: 2023.02.14. 18:53 Nem akarlak sértegetni "Glenn", viszont őszintén nem tudom eldönteni, hogy egy 13 éves kamasz, durcás gyerek, vagy egy 80 éves megkeseredett vénember vagy.

Aki úgy látja a világot, hogy mindenki más hülye (Te szavaddal élve "galamb"), és egyedül neki van igaza mindenben.
Aki elvan a saját maga alkotta "álvalóságában".
Aki a forgalommal szemben száguld az autópályán, és nem érti, hogy Ő van rossz helyen, és nem mindenki más.

Nem veszed észre, hogy MINDEN kijelentéseddel magad alatt vágod a fát.
Zéró intellektuális megnyilvánulást tanúsítasz.

És ez neked maga a siker...
Az, hogy az Admin megkért, hogy ne politizáljunk többet.
Ezért úgy gondolod, hogy tiéd lett az utolsó szó, "győztél".
:lool:

Csak sajnálni tudlak...

Mielőbbi gyógyulást kívánok, remélem még menthető eset vagy :)

(Ha valaki ismeri őt személyesen is, és tényleg "baja van", amiről nem tehet, akkor elnézést.)
 #198334  Szerző: zoLee
 
Nem akarlak sértegetni "Glenn", viszont őszintén nem tudom eldönteni, hogy egy 13 éves kamasz, durcás gyerek, vagy egy 80 éves megkeseredett vénember vagy.

Aki úgy látja a világot, hogy mindenki más hülye (Te szavaddal élve "galamb"), és egyedül neki van igaza mindenben.
Aki elvan a saját maga alkotta "álvalóságában".
Aki a forgalommal szemben száguld az autópályán, és nem érti, hogy Ő van rossz helyen, és nem mindenki más.

Nem veszed észre, hogy MINDEN kijelentéseddel magad alatt vágod a fát.
Zéró intellektuális megnyilvánulást tanúsítasz.

És ez neked maga a siker...
Az, hogy az Admin megkért, hogy ne politizáljunk többet.
Ezért úgy gondolod, hogy tiéd lett az utolsó szó, "győztél".
:lool:

Csak sajnálni tudlak...

Mielőbbi gyógyulást kívánok, remélem még menthető eset vagy :)

(Ha valaki ismeri őt személyesen is, és tényleg "baja van", amiről nem tehet, akkor elnézést.)
 #198333  Szerző: Glenn
 
Na végre! Kicsit késve, de azért sikerült intézkedni. :yes:
Azért az utolsó két hozzászólás mégiscsak a galamboké lett, de mindegy, most már maradjon így.
Jöhet a Retro Rádió. :)
 #198328  Szerző: noartist
 
Mostantól helyezzük át ezt a beszélgetést a megfelelő topika, tényleg elkanyarodtunk, még ha érintőlegesen tényleg érintett is a Retro.
 #198327  Szerző: p0tyi
 
Hát vagy mentális okok (Stockholm, kognitív disszonancia), vagy intellektuális gondok, vagy jól keres a rendszeren és hazudik valaki, aki ilyen őrületes rajongó. Szerintem ez a 3 eset lehetséges egy ilyen súlyos megélhetési válságban. Na de én most meguntam, leszállok erről a vonatról, pá. :)
 #198326  Szerző: zoLee
 
Ennek a vitának, ami itt folyik, nincs értelme.

Aki agymosott, az úgy is marad, rá kell hagyni :)

Akinek nem inge, ugye...

A legszomorúbb az egészben, hogy a "fajtájából" elképesztő sok van.
Tömegközlekedésen, boltban, sztk-ban, tüntetésen, "békemeneten", fórumokon, mindenhol ott vannak, és büszkén vállalják, sőt hirdetik a sötétségüket.

És ők nem ebben a világban élnek.

Ha bemegy a boltba, nem fogja fel agyilag, hogy 5ezer ft-ból mit tud venni most, és pl. tavaly ilyenkor.
Ha egy termék tavaly 499 volt, most meg 1099, nem érti.
Nem is akarja érteni.
Megelégszik azzal, amit a propaganda hírekben hall.
Ha a hírekben azt hallja, hogy a marslakók tehetnek az egetverő inflációról, ő gondolkodás nélkül elhiszi :)

A lelkedet kiteheted neki, akkor sem fogja megérteni, hogy az ÉLETÜNKRŐL van szó, és nem egy focicsapatról.

Egyszerű példával élve:
Fidesz=fradi
Ellenzék=újpest

Akár melyik csapat nyer, nincs befolyással az életedre.
De a politika HATÁSSAL VAN!

Ha nem ez a kormány lenne hatalmon, jönnének az eu-s pénzek, nem lenne ilyen mértékű európa bajnok infláció, és minden pénz ODA menne, ahol SZÜKSÉG van rá.

Egyes fórumtársak sajnos ebből egy szót sem fognak megérteni, amiről szó van, amit csak sajnálni lehet.

És ez csak félig OFF topik, mivel a RETRO rádió is oda tartozik, ahova a médiumok 99%a.
Ahol tudjuk, hogy bőőőven van pénz.
Ergo borítélkolgató a folytatás, show must go on.
A népirányításhoz tévé, rádió, plakát, és újság kell.
Pont.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 210