RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #196232  Szerző: Fakocka
 
Szerintem is borzalmas lett a Retró, pont ezektől a Halott pénz és társaitól menekültem, erre már itt is ezt kell hallgatnom, eleve már az utóbbi időben egyre hallgathatatlanabb volt. Az első néhány években Sivakig kifejezetten hallgatható volt, viszonylag változatos zenékkel. Már szüleim sem hallgatják, maradt az mp3.

Újra visszacsusztunk kb 10 évet az időben amikor nem volt normális nosztalgiaradioja az országnak, csak a Kalácska féle hasonló katyvasz Neo FM/ Juventus Rádió.
 #196202  Szerző: LG
 
Andrew5 írta: 2022.03.04. 07:07 Én a Retrót már régen elengedtem... Inkább a Gold FM-et hallgatom,hírek, meg zene, viszont (nekem) nagyon jól összevállogatva ;-)
goldfm.hu
Köszönjük, hogy az újabb saját rádiódat promózod. Apropó, mi is lett az FM3-mal és a grandiózus országos lefedettség tervével?
 #196194  Szerző: Andrew5
 
Én a Retrót már régen elengedtem... Inkább a Gold FM-et hallgatom,hírek, meg zene, viszont (nekem) nagyon jól összevállogatva ;-)
goldfm.hu
 #196193  Szerző: shadoe
 
jonaa írta: 2022.03.03. 14:31 Mondjuk akkor vissza kérhetnék a Pop FM nevet úgyis azzal pályáztak a zenék tekintetében lehetne ez a Rádió neve is.. Tisztartó Tituszka most kiéli Class FM nosztalgiáját!
Szerintem ennek a programigazgató székből kilőhetetlen komának adni kéne egy rádiót.
Maradjon végleg ott, szórja azt a néhány tucat dögunalmas 20-30 éves hatszázszor bejáratott szirupos slágert ott, aki pedig az oldiest, az új zenéket, az altert és/vagy a változatosságot szereti, azt hagyja élni és rádiót örömmel hallgatni!
Én személy szerint sose voltam kíváncsi az atomkommersz zenéire. Pusztított már eleget a Petőfin meg itt is.
Belegondolni is rossz, ha a R1-et igazgatná, ott menne Eagle-Eye Cherry, az OMC, a Chumbawamba, Lou Bega és MC Hammer?
Ennek mindig mindegy volt, mi a rádió arculata, amit főnökként megkapott, állandóan benyomta ezeket a vackokat.
Most is ezt csinálja. Úgyhogy én egy tizedmásodpercre se tekerek a Retrora, amióta ő itt a főzseni.
 #196190  Szerző: jonaa
 
Mondjuk akkor vissza kérhetnék a Pop FM nevet úgyis azzal pályáztak a zenék tekintetében lehetne ez a Rádió neve is.. Tisztartó Tituszka most kiéli Class FM nosztalgiáját!
 #196189  Szerző: tomee
 
Az a probléma, hogy ez a rádió "oldies"-ként indult, és az égett bele az emberek tudatába (tekintve, hogy akkor igen profin ki lett találva) most meg már néha szinte a Class FM szellemiségét idézi.

Szerintem is dobni kellene már végre az eredeti arculatot, és újra kéne brandingelni az egészet, mert Sláger FM-nél még a "sláger" kifejezésbe bele lehet illeszteni szinte friss zenéket, de 9 éves John Newman meg Madcon számokat "retró" brand alatt játszani teljes zűrzavar. Arról nem is beszélve, hogy az újonnan idehozott zenék jó része párhuzamosan fut jelenleg a Best-en is...
 #196188  Szerző: kondalyuk
 
Nem értem a közmédia miért nem él ezzel a lehetőséggel, és miért nem indít (vagy ad helyet) valamilyen formában az oldies műfajnak. A Dankó Rádió topikban már leírtam, hogy el tudnék képzelni egy okos vegyítést, hogy mindkét műfaj kedvelői megtalálják a számukra kedves műsorokat.

A jelenlegi Retro Rádió viszont a szlogenen, a jingle-dallamon és a csatornahangon kívül semennyire se hasonlít az eredeti Sláger Rádióra, bármennyire is szeretne. Az egy összeszedettebb, profi rádió volt, nem voltak a rotációban ennyire friss dalok, mint itt (az Akkor és Most műsoron kívül). és szubjektív véleményem szerint jobb volt a zenei szerkesztés.

Továbbra is dobnám a brandet. Ránézek a logóra, eszembe jut a Csepel bringa, a bambi és amikor rákattintok, megszólal az Intim Torna Illegál - Örökké...valahogy nem áll nekem össze...
 #196184  Szerző: jonaa
 
Rickykeee23 írta: 2022.03.01. 15:44 Bochkor erről véleményt nyilvánított? Hol? A reggeli műsorban?
. Igen a Reggeli műsorban Ott hogy a Retro 2010 2012 is Retro mert az nincs meg határozva mi a Retro szerinte ez is oda tartozik mikor írták neki hogy a 90 es évek nem Retro ehhez szólt A Bochkor hogy a Retro szó ide is illik!
 #196183  Szerző: jonaa
 
Akárki indítana Oldies Rádiót az sokáig itt nem lenne abban a formában FM en szerintem 😔😀Amúgy ez így jobban tetszik mégegyszer leirom🙂🙂
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 210