RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #198290  Szerző: asr27
 
p0tyi írta:
Glenn írta: Tájékozatlan vagy. Javaslom, hogy hallgass bele mindenbe, amit megfog a rádiód, mert van egy rakás hazai ellenzéki rádió éterben. :)
Te is tudod, hogy ez hülyeség, én csíplek, de így bohócot csinálsz magadból.
Agymosott mélyfideszesnek hiába magyarázod. Ha ő és a fidesz média azt mondja a fű kék, akkor az szerinte az is, hiába tudja mindenki, hogy zöld. Manipulált zombikká váltak, nem lehet velük mit kezdeni.
A mélyfideszeseken kívül mindenki tisztában van vele, hogy jelenleg nincs a magyar éterben ellenzéki rádió.
A Spirit FM sem az, hiába megy rajta valamilyen szinten kormánykritikus irány.
 #198289  Szerző: p0tyi
 
Glenn írta: Tájékozatlan vagy. Javaslom, hogy hallgass bele mindenbe, amit megfog a rádiód, mert van egy rakás hazai ellenzéki rádió éterben. :)
Te is tudod, hogy ez hülyeség, én csíplek, de így bohócot csinálsz magadból.
 #198288  Szerző: Glenn
 
Fakocka írta: 2023.02.09. 21:32Hát én nem hallottam még Soros rádióról és sajnos már hazai ellenzéki rádió sincs az éterben, ellenben egységes kormánypárti hírek minden egyes adón.
Tájékozatlan vagy. Javaslom, hogy hallgass bele mindenbe, amit megfog a rádiód, mert van egy rakás hazai ellenzéki rádió éterben. :)
Egyébként soros rádióról én sem tudok, csak odakötődő szervezetekről, amik viszont ellenzéki rádiókat támogathatnak. ;)
Na de már megint politizálunk, pedig azt nem itt kellene. Tehát ha nincs benne sok duma, de van sok jó zene, akkor tök mindegy, kié. Ez a lényeg. :yes:
 #198277  Szerző: knoskamatee
 
Glenn írta: 2023.02.08. 18:20 Megy itt a kesmázás orrba-szájba, mintha nem lenne mindegy. Ha a sorosé lenne, engem az sem zavarna, csak legyen jó a zene és kész.
ezzel mindannyian egyet értünk szerintem. szerencsére megvan a plaforjma minden egyéb (esetenként akár szélsőséges) politikai "fröcsögőnek".
de amivel méginkább kitudnék békülni, hogy annyi hírblokk legyen maximum, mint a többi RadioFactorys adón. 10 után semmi!

Devlinn írta:csak a knoskamatee ilyen...

hát bassza meg ilyen ez...
 #198273  Szerző: Fakocka
 
Attól még igazak a lentebb leírtak, Kesma tulajdon óránkénti propagandával és hacsak nem vesznek össze Meszarosekkal akkor megy tovább 2025 ben a Retró, bármit is karomkodhatnak Bochkorek.

Hát én nem hallottam még Soros rádióról és sajnos már hazai ellenzéki rádió sincs az éterben, ellenben egységes kormánypárti hírek minden egyes adón.

Nem lenne rossz amúgy zeneileg a Retró, de teljesen elrontják a modernebb hazai zenékkel, egyszerűen annyira nem illik bele, azonnali elkapcsolas nálam.. az indulás éveiben viszont nagyon is jó volt hallgatni.
 #198255  Szerző: Glenn
 
Megy itt a kesmázás orrba-szájba, mintha nem lenne mindegy. Ha a sorosé lenne, engem az sem zavarna, csak legyen jó a zene és kész. Híreket nem itt kell hallgatni, akinek nem tetszik, mert van ellenzéki (ál)hír csatorna is. Tehát ha zene van és az jó, akkor rendben van. :boldog:
Valószínűleg az itt pörgő tagok közül én tudom legjobban, mi a véleménye a hallgatóknak a rádióról. Tetszik nekik, kérik nálam, de ha csak úgy szól, akkor sem kifogásolják. :yes:
 #198242  Szerző: noartist
 
KESMA. Mint forró kés a vajon, úgy fog átmenni a hosszabbítás az NMHH-n. :)
 #198237  Szerző: Snake05
 
2025.06.15.
Ha úgy alakul, újra pályáztatják és megy tovább a Retro ugyanúgy.
 #198234  Szerző: asr27
 
Laci95 írta:. A Hold Reklám Kft. által üzemeltetett RETRO Rádió
állandó megnevezésű médiaszolgáltatáson 2022. december 6-án
06:00 és 10:00 óra között sugárzott „Bochkor” című műsorszámot
kifogásoló bejelentés [az Smtv. 14. § (1) bekezdésének és a
klasszifikációs rendelkezések érvényesülésének vizsgálata] Bünti A Retró Rádiónak vajon ugrik e Freki hosszabbítás a lejáratkor? ugyan az fog e történni mint a Music FM esetében? ahol bocskor vagy Balázs megjelenik általában megszűnik az a rádió sajnos a sok büntetés miatt
Mikor jár le a jogosultság?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 210