RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#188682  Szerző: Milán
 2020.10.05. 19:11
Kép
 #188676  Szerző: potyi
 2020.10.05. 12:50
Nézzük a jót is: nagyon jó irányba tart a rádió zeneileg. Éjszaka még vannak horror playlistek, de napközben (és most már Maya sávjában is) már csak 1-2 dal van, amit ki kell gyomlálni. :yes:

Én még speciel a Poptarisznyát nem viselem jól zenei téren, biztos elférne valahol, de nem 4 órában délután, akkortájt szoktam utazni és hétről-hétre más rádiót kell választanom arra az időre.
 #188672  Szerző: Derrick
 2020.10.05. 09:07
Derrick írta:
2020.10.05. 08:53
Glenn írta:
2020.10.04. 15:21
tomee írta:
2020.10.04. 09:49
Nyilván nem is neki a dolga, hogy ezt kommunikálja, de akkor is gáz.
Hát igen, de az is mekkora gáz, hogy tízezrek élvezik Klamancsek műsorát, miközben ő nincs is ott és nem is akarja, hogy ismételjék őt. A pozitívum az ebben, hogy legalább délután jó a műsor. El sem tudom képzelni, mi mehetne a helyén, pedig előbb-utóbb ezt is meg kell majd oldani valahogy.
Valszeg összedobatnak egy listát B.Tót Lacival, egyéb kreativitást nem nézek ki a jelenlegi vezetőségből.
x B.Tóth
 #188671  Szerző: Derrick
 2020.10.05. 08:53
Glenn írta:
tomee írta:
Hát igen, de az is mekkora gáz, hogy tízezrek élvezik Klamancsek műsorát, miközben ő nincs is ott és nem is akarja, hogy ismételjék őt. A pozitívum az ebben, hogy legalább délután jó a műsor. El sem tudom képzelni, mi mehetne a helyén, pedig előbb-utóbb ezt is meg kell majd oldani valahogy.
Valszeg összedobatnak egy listát B.Tót Lacival, egyéb kreativitást nem nézek ki a jelenlegi vezetőségből.
 #188670  Szerző: Derrick
 2020.10.05. 08:50
Lorenzo18 írta:
2020.10.05. 08:41
Adam írta:
2020.10.04. 20:02
tomee írta:
2020.10.02. 20:23
Bár hallgatva a mai reggelt, nem tudom, hogy Lovász meddig fogja kihúzni Bochkorék mellett, mert effektíve Gábor sokkal összeszokottabb párost alkot Háder Gyurival, és kb. a műsor nagy része arra van kihegyezve, hogy a fikázásokat kell a másik kettőtől fogadnia. Dani is nagyjából ebbe únt bele, nem is értettem Bochor rácsodálkozását, mikor nem akarta folytatni vele.
Lemásolták ugyanazt a műsor felépítést, mint a Balázsék. Van egy domináns műsorvezető, itt a Bochkor, a Balázséknál meg értelemszerűen a Balázs. Illetve van egy másik akit cinkelnek. Balázséknál a Vadon Jani. Illetve van a harmadik, aki itt a Gyuri, Balázséknál meg a Rákóczi Feri.
De abban igazad van, hogy ezt a Bochkorék rohadtul túlzásba viszik, míg Balázséknál megvan az egyensúly. Lovász tényleg egy lúzernek tűnik a műsorban, míg Balázséknál Jani jól játsza ezt a szerepet, és jól is áll neki.
Bochkor másolja Balázsékat? Inkább fordítva, anno a Piritós és a Morning Show egy az egyben egy Bumeráng koppintás volt, de ezt tudta mindenki szinte, nem hiába működött mindkét műsor.
Lehet, most sokan kifognak utálni, de amióta Bochkor visszatért azóta Balázsék nem is hiányoznak nekem. Szerintem a műsor jó és én nem érzem azt se, hogy Laci nem élvezné a szerepét, nem hiába van ott :)
Nem kell itt másolni senkit, ez egy rég kitalált modell : van egy vezér, mondjuk témafelelős. Illetve 2 unterman, akiknek az a dolguk hogy más szemszögből közelítsék meg az adott témát, így a hallgató valakivel mindig egyetért. Az más kérdés mennyire működik közöttük a kémia... Itthon a legjobb hármas a Boros-Bochkor -Voga volt, na ennek a jelenlegi műsor a nyomába sem ér.
 #188669  Szerző: Lorenzo18
 2020.10.05. 08:41
Adam írta:
tomee írta:
Bár hallgatva a mai reggelt, nem tudom, hogy Lovász meddig fogja kihúzni Bochkorék mellett, mert effektíve Gábor sokkal összeszokottabb párost alkot Háder Gyurival, és kb. a műsor nagy része arra van kihegyezve, hogy a fikázásokat kell a másik kettőtől fogadnia. Dani is nagyjából ebbe únt bele, nem is értettem Bochor rácsodálkozását, mikor nem akarta folytatni vele.
Lemásolták ugyanazt a műsor felépítést, mint a Balázsék. Van egy domináns műsorvezető, itt a Bochkor, a Balázséknál meg értelemszerűen a Balázs. Illetve van egy másik akit cinkelnek. Balázséknál a Vadon Jani. Illetve van a harmadik, aki itt a Gyuri, Balázséknál meg a Rákóczi Feri.
De abban igazad van, hogy ezt a Bochkorék rohadtul túlzásba viszik, míg Balázséknál megvan az egyensúly. Lovász tényleg egy lúzernek tűnik a műsorban, míg Balázséknál Jani jól játsza ezt a szerepet, és jól is áll neki.
Bochkor másolja Balázsékat? Inkább fordítva, anno a Piritós és a Morning Show egy az egyben egy Bumeráng koppintás volt, de ezt tudta mindenki szinte, nem hiába működött mindkét műsor.
Lehet, most sokan kifognak utálni, de amióta Bochkor visszatért azóta Balázsék nem is hiányoznak nekem. Szerintem a műsor jó és én nem érzem azt se, hogy Laci nem élvezné a szerepét, nem hiába van ott :)
 #188668  Szerző: knoskamatee
 2020.10.04. 22:40
cuki 18+-os felhívással indult az Éjjeli Mesék, flottul.
zeneileg teljesen más lett hirtelen, mintha egy Soft AC adót hallgatnék. tetszik! :D
Vas Mayának ízlelnie kell jócskán a telefonszámot, de majd belejön. a technikában Hori segít neki.

22 és 23 óra közötti sávot nem értem miért üres, simán kezdődhetett volna 22:00-kor is, mert tudtommal már akkor is mehet 18+-os korhatárral műsor és nem lenne egy óra hézag se.

fixen hallgatott műsor lesz, de ezt a szombati zsúfoltságot nem tudom hova tenni... túl sok és még konzerv is a nagyja. a TOP 40-es műsort nem lehet a vévtelenségig ismételni, lassan el kell engedni... nagy kár érte, legjobb és legértékesebb műsor jelenleg is a Retrón még így tetszhalott állapotban is.

valamint pár műsorajánlót is rendbe kéne rakni (Sztársáv, ami nem extra; Retro Party, ami nem 9-től van stb.) meg szignált is (Abaházi alatt Klamancsekes TOH pl...). ez így elég katyvasz.
 #188664  Szerző: Adam
tomee írta:
 #188659  Szerző: Glenn
tomee írta:
 #188658  Szerző: tomee
Glenn írta:
2020.10.04. 07:31
shadoe írta:
2020.10.03. 19:27
Nem is értem, hogy "zsúfolták" össze ezt a sok műsorvezetőt egy napra
Annyira nem lehetett nehéz felvételről megoldani. Szegény Krisztián otthon csodálkozott, hogy lehet ő bent a stúdióban. :D
Érdekesen oldották ezt meg, mert Dénes Tamás is csak annyit mondott pénteken, hogy Piros és Tibi bácsi között TOP 40 lesz hallható, de hogy egyébként Krisztián felvételről megy már lassan egy hónapja, arról egy büdös szó nem esik. Nyilván nem is neki a dolga, hogy ezt kommunikálja, de akkor is gáz.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 147

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.