RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#190602  Szerző: potyi

Ez tök igaz, de végtelen pénze a KESMA-nak sincs, bevétel nélkül meg vannak lőve, állami lélegeztetőn nem lehet örökké minden, a legtöbb sajtótermékük meg zabálja a pénzt.

Gondolom az elmélet az volt, hogy a nyugdíjasok nincs hova kapcsoljanak, ezért majd maradni fognak a végtelenségig...
 #190601  Szerző: Derrick

Hagyjuk már ezt a kereskedelmi fas.kodást, hogy egy KESMA alatt álló rádiónak piaci bevételre lenne szüksége. Bertók okosan kitalálta hogy a nyugdíjasoknak kell egy gyűjtőpont , ahol Koncz Zsuzsa mellett átmegy a kormányzati üzenet. A nyugdíjas szavazóbázist elzavarni választások előtt, a legnagyobb marhaság ami történhet, de bevallom nem lep meg. sivákra bízni ezt a rádiót olyan szakmaiatlan, mint rézgáliccal permetezni a petúniát.
 #190581  Szerző: Beci45

Béci09 írta: 2021.03.13. 17:22
Beci45 írta: 2021.03.13. 16:36 Igen, de hozzatennem a 90-es evekbol sem illik minden az arculatba (pl. egy Wes-Alane egyaltalan nem). Egyszeruen gyakrabban kene cserelgetni a rotaciot es esetleg behozni tobb hetveget, melyen “elfelejtett” retro szamokat jatszananak amiket amugy a rotacioban nem. Ez a Retro Radio a mai formajaban egy agyrem, es szerintem nem kell belole HOT/AC formatumot csinalni.. Sokaknak hianyozna a Retro Radio Fly-os verzioja, HOT/AC-bol meg mar van eleg.... :yeah:
Ha minden igaz, április 1-től az egyetlen országos HotAC rádió is megszűnik a jelenlegi formájában, szerintem ez előrevetíti azt, hogy pár hónapon belül vagy a Retro-ból, vagy a Rádió 1-ből ilyet csinálnak. De azt sem tartom kizártnak, hogy a Best FM-ekkel terveznek valamit, és azért kellett eltakarítani a Petőfit. A Fly-féle Retro-val az volt a baj, hogy főleg nyugdíjasok hallgatták, ezért kereskedelmileg nem lett volna működőképes hosszú távon. Ha mondjuk holnaptól én lennék a programigazgató/ügyvezető/tulajdonos, úgy oldanám meg a problémát, hogy a R1 89.5-re költözésével a Retro-t visszaállítanám abba az állapotba, ahogy Bertók otthagyta, és átraknám a megüresedő 96.4-re, az országoson pedig indítanék egy új HotAC adót.
Ez igy valoban jo lenne. En sem azt mondom, hogy a Fly fele Retrot kell orszagosnak meghagyni. Remeljuk a mostani vezetok is hasonlo koncepcioban gondolkodnak.
 #190559  Szerző: Béci09

Beci45 írta: 2021.03.13. 16:36 Igen, de hozzatennem a 90-es evekbol sem illik minden az arculatba (pl. egy Wes-Alane egyaltalan nem). Egyszeruen gyakrabban kene cserelgetni a rotaciot es esetleg behozni tobb hetveget, melyen “elfelejtett” retro szamokat jatszananak amiket amugy a rotacioban nem. Ez a Retro Radio a mai formajaban egy agyrem, es szerintem nem kell belole HOT/AC formatumot csinalni.. Sokaknak hianyozna a Retro Radio Fly-os verzioja, HOT/AC-bol meg mar van eleg.... :yeah:
Ha minden igaz, április 1-től az egyetlen országos HotAC rádió is megszűnik a jelenlegi formájában, szerintem ez előrevetíti azt, hogy pár hónapon belül vagy a Retro-ból, vagy a Rádió 1-ből ilyet csinálnak. De azt sem tartom kizártnak, hogy a Best FM-ekkel terveznek valamit, és azért kellett eltakarítani a Petőfit. A Fly-féle Retro-val az volt a baj, hogy főleg nyugdíjasok hallgatták, ezért kereskedelmileg nem lett volna működőképes hosszú távon. Ha mondjuk holnaptól én lennék a programigazgató/ügyvezető/tulajdonos, úgy oldanám meg a problémát, hogy a R1 89.5-re költözésével a Retro-t visszaállítanám abba az állapotba, ahogy Bertók otthagyta, és átraknám a megüresedő 96.4-re, az országoson pedig indítanék egy új HotAC adót.
 #190556  Szerző: Beci45

Béci09 írta: 2021.03.12. 11:59
Beci45 írta: 2021.03.12. 11:48
Béci09 írta: 2021.03.12. 11:14 Szerintem végső soron egy Hot AC rádió lesz Retro-ból, feltéve, hogy nem távolítják el Sivákot hamarabb, mint hogy véghez vinné. Ezzel önmagában nem lenne gond, de egy Oldies formátumból AC-t csinálni szerintem túl radikális, kockázatos dolog. Továbbra is fenntartom, hogy még 2018-ban rontották el azzal, hogy a Pop FM helyett a Retro-t indították el az országoson. A Retro az eredeti formájában működőképes lett volna körzeti rádióként, országosként viszont nem lett az, ezért kellett átalakítani, de ezt is rosszul csinálták, ezért lett ilyen katyvasz. Az arculat tényleg elég béna lett, a zenék közötti tömény vakcinapropaganda pedig egyenesen undorító.
Szerintem sem a Retrobol kellett volna orszagost csinalni. Az elejen nagy volt a hype korulotte, de meguntak az emberek. De ezt amit most Sivak csinal, akkor sem igy kene. Es szerintem nem kene teljesen megszuntetni a Fly fele Retrot.
Szerintem sem kellene, de jelenleg a változások ebbe az irányba mutatnak. Elég lett volna berakni a 90-es éveket.
Igen, de hozzatennem a 90-es evekbol sem illik minden az arculatba (pl. egy Wes-Alane egyaltalan nem). Egyszeruen gyakrabban kene cserelgetni a rotaciot es esetleg behozni tobb hetveget, melyen “elfelejtett” retro szamokat jatszananak amiket amugy a rotacioban nem. Ez a Retro Radio a mai formajaban egy agyrem, es szerintem nem kell belole HOT/AC formatumot csinalni.. Sokaknak hianyozna a Retro Radio Fly-os verzioja, HOT/AC-bol meg mar van eleg.... :yeah:
 #190523  Szerző: noartist

Béci09 írta: 2021.03.12. 11:54
potyi írta: 2021.03.12. 11:28 Miért undorító a vakcinapropaganda?
Mert a rendszerváltás után 30 évvel még mindig ott tartunk, hogy birkaként kezelik az embereket, akiknek minden esetben egy kész narratívát kell ledugni a torkán, nehogy véletlenül legyenek önálló gondolataik. Felnőtt emberek vagyunk, szerintem mindenki el tudja dönteni a kockázatok mérlegelésével, hogy kéri-e a vakcinát, vagy sem.
Nem. El kell mondani minden lehetséges platformon, hogy ez a te érdeked is, ember, jelentkezz. Ő meg majd ezután eldönti, hogy akarja-e. Én is be fogom adatni, mert valahogy ki kéne már lábalni ebből az egy éve tartó borzalomból.

Amit aláírok, hogy bizonyos döntéshozók néha ellentétes nyilatkozataival nem építik a bizalmat az emberekben. Ettől függetlenül még neked is, és mindenki másnak is érdeke, hogy védett legyen, mert nem lehetsz biztos abban, hogy tünetmentesen kihordod. Tudnék mesélni ismerősi körből, sajnos.

Off vége.
 #190515  Szerző: Derrick

Mindeközben átalakítják a Petőfit, és a jelek szerint új szelek fújnak majd arra, több szempontból is.
Nem lepődnék meg ha nagyon gyorsan megjelenne Titusz, hiszen világ életében a Turival dolgozott. Legalább ő már csinált AC formatot :)
 #190512  Szerző: potyi

Béci09 írta:[quote=potyi post_id=190508 time=<a href="tel:1615544909" data-original-title="" title="">1615544909</a> user_id=1668]
Miért undorító a vakcinapropaganda?
Mert a rendszerváltás után 30 évvel még mindig ott tartunk, hogy birkaként kezelik az embereket, akiknek minden esetben egy kész narratívát kell ledugni a torkán, nehogy véletlenül legyenek önálló gondolataik. Felnőtt emberek vagyunk, szerintem mindenki el tudja dönteni a kockázatok mérlegelésével, hogy kéri-e a vakcinát, vagy sem.[/quote]
Az oltható lakosság fele se regisztrált. Az a kevés is a propaganda miatt, nem annak ellenére. Ebben nem értünk egyet.
 #190511  Szerző: Béci09

Beci45 írta: 2021.03.12. 11:48
Béci09 írta: 2021.03.12. 11:14 Szerintem végső soron egy Hot AC rádió lesz Retro-ból, feltéve, hogy nem távolítják el Sivákot hamarabb, mint hogy véghez vinné. Ezzel önmagában nem lenne gond, de egy Oldies formátumból AC-t csinálni szerintem túl radikális, kockázatos dolog. Továbbra is fenntartom, hogy még 2018-ban rontották el azzal, hogy a Pop FM helyett a Retro-t indították el az országoson. A Retro az eredeti formájában működőképes lett volna körzeti rádióként, országosként viszont nem lett az, ezért kellett átalakítani, de ezt is rosszul csinálták, ezért lett ilyen katyvasz. Az arculat tényleg elég béna lett, a zenék közötti tömény vakcinapropaganda pedig egyenesen undorító.
Szerintem sem a Retrobol kellett volna orszagost csinalni. Az elejen nagy volt a hype korulotte, de meguntak az emberek. De ezt amit most Sivak csinal, akkor sem igy kene. Es szerintem nem kene teljesen megszuntetni a Fly fele Retrot.
Szerintem sem kellene, de jelenleg a változások ebbe az irányba mutatnak. Elég lett volna berakni a 90-es éveket.
 #190510  Szerző: Béci09

potyi írta: 2021.03.12. 11:28 Miért undorító a vakcinapropaganda?
Mert a rendszerváltás után 30 évvel még mindig ott tartunk, hogy birkaként kezelik az embereket, akiknek minden esetben egy kész narratívát kell ledugni a torkán, nehogy véletlenül legyenek önálló gondolataik. Felnőtt emberek vagyunk, szerintem mindenki el tudja dönteni a kockázatok mérlegelésével, hogy kéri-e a vakcinát, vagy sem.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 180