RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#188292  Szerző: troll
 2020.08.31. 05:50
Nincs több kérdésem :shock:
 #188285  Szerző: potyi
 2020.08.30. 09:03
Nem ezért az egy véleményért tartom annak, aminek, régóta követem a műsorait és amellett, hogy szekunder szégyent érzek néha a mondatai miatt, rendre megállapítom, hogy bizony legjobban a Danubius Kívánságműsor állt neki. Ott köszönni kellett és dalokat konferálni. Szuper hangja van, remek kiejtése. Szerethető karakter. De komolyabb, vagy humort igénylő témákat légyszi ne. Ez a Presszó szerintem egy vakvágány, de majd úgyis eldöntik a számok.

Azt elismerem, hogy ez a beszélgetés nekem, mint szakmabelinek nagyon érdekes volt, de ez 99,9%-ban Gábornak köszönhető és nem Csabának.

Abban van valami, hogy nehezebb jó női műsorvezetőt találni (én is csak kapásból 10-et tudok mondani, vagy 20-at, férfiből meg olyan 35-öt), ez full valid, de ezt Bochkor állította, Abaházi szerint egész egyszerűen "reggeli műsorba nem illik nő". Gyakorlatilag Pordán Petrát is leszarozta ezzel széles nyilvánosság előtt, akivel amúgy évekig tolta. Ez IS alapvető intelligencia hiányára utal. Szubjektív, de szerintem azt a műsort éppen Petra mentette meg a teljes kíntól.

Esetleg az megnyugtatná, ha a DJ pult helyére egy főzőlap kerülne? Akkor lehetne női műsorvezető morning showban? :troll:
 #188284  Szerző: troll
 2020.08.30. 07:04
potyi írta:
2020.08.29. 23:20

"Reggeli rádióműsorba nem illenek nők" (Abaházi Csaba)

Ó anyám, ez az ember annyira ostoba. :ayfkm:
Miért lenne ostoba?! Nem lehet véleménye? Ez egy olyan beszélgetős műsor, ahol vélemények hangozhatnak el. Mondta, hogy ő ezt így gondolja. Nem kijelentette, hanem az eddigi tapasztalatai alapján alkotott egy ilyen véleményt és elmondta.

Te hányszor mondtad el itt a fórumon a véleményed?! Akkor minden esetben te is OSTOBA voltál? Igen.
 #188278  Szerző: IstvánB
 2020.08.29. 19:10
Bocsi visszatért a gyökerekhez. Anno ezen a frekin kezdte a pályafutását. :roll:
 #188265  Szerző: djmarco
 2020.08.27. 08:23
Glenn írta:
2020.08.26. 16:31
Adam írta:
2020.08.25. 19:28
a 2010-es évek elejére Balazsek lenyomták őket hallgatottsagban.
Na, ez érdekelne, hogy tényleg így volt-e. Valami korabeli statisztikát mutass, mert én arra emlékszem, hogy a borosbocskor szólt mindenütt tíz évvel ezelőtt is. Valójában aki még emlékszik azokra az időkre, tudja, hogy több ötlet és kevesebb ökörség volt náluk mint a Balázséknál. Mindenesetre az tény, hogy a borosbocskor - először külön, aztán együtt - a leghosszabb ideig volt a leghallgatottabb reggeli műsor, miközben nekik valódi konkurrenseik voltak (Béres Zoo, Hepi Endre).
Nyilván Bochkor ma már "öreg" és Boros Lajostól nehezen elválasztható, így én nem gondolom, hogy népszerűbb lesz a műsora az egy generációval alatta lévő Balázsékénál, akiknek jól jött a monopolhelyzet is, de mégis örülök, hogy újra hallható lesz. :)
U.i: Lehet, hogy ez egy valamiféle "szindróma", mert B. Tóthnak is nagyon örülök, pedig hallom én is, hogy már régen nem a régi... :(
Bár akkor se voltak igazán megbízhatóak a mérések, ez a cikk elég részletesen foglalkozott a melyik a hallgatottabb kérdéssel: https://index.hu/kultur/media/2010/03/1 ... l_kiralya/
 #188261  Szerző: Glenn
 2020.08.26. 16:31
Adam írta:
a 2010-es évek elejére Balazsek lenyomták őket hallgatottsagban.
Na, ez érdekelne, hogy tényleg így volt-e. Valami korabeli statisztikát mutass, mert én arra emlékszem, hogy a borosbocskor szólt mindenütt tíz évvel ezelőtt is. Valójában aki még emlékszik azokra az időkre, tudja, hogy több ötlet és kevesebb ökörség volt náluk mint a Balázséknál. Mindenesetre az tény, hogy a borosbocskor - először külön, aztán együtt - a leghosszabb ideig volt a leghallgatottabb reggeli műsor, miközben nekik valódi konkurrenseik voltak (Béres Zoo, Hepi Endre).
Nyilván Bochkor ma már "öreg" és Boros Lajostól nehezen elválasztható, így én nem gondolom, hogy népszerűbb lesz a műsora az egy generációval alatta lévő Balázsékénál, akiknek jól jött a monopolhelyzet is, de mégis örülök, hogy újra hallható lesz. :)
U.i: Lehet, hogy ez egy valamiféle "szindróma", mert B. Tóthnak is nagyon örülök, pedig hallom én is, hogy már régen nem a régi... :(
 #188257  Szerző: Adam
Glenn írta:
2020.08.21. 19:32
Egyszerűen nem kaphattak, mert a legjobbak voltak. Országoson és helyin is volt jó pár konkurrens, de ők voltak a legjobbak. A Balázsék azóta sem közelítették meg a Boros-Bochkor párost. más...
Dehogynem kaphattak, kaptak is A Danubiuson, csak leszerepelt mindegyik 2009-ig amíg a Pirítós illetve később a Morning show el nem indult.
Ennek a vitának így sok értelme nincs, hajtogathatod napestig, hogy a Boros-Bochkor páros a volt (vagy még most is) a legjobb, de a 2010-es évek elejére Balazsek lenyomták őket hallgatottsagban. 2012-tol már viszont nekik nem volt konkurenciajuk.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 147

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.