RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#188216  Szerző: Glenn
 2020.08.21. 19:45
djlacee írta:
2020.08.21. 19:39
Nagyjából egy hónapig volt "rétegrádió", nagyjából addig hallgattam. Utána már a Sláger Rádió nyomdokaiba lépett, amit most a Retro Rádió is csinál, csak hogy a topik témájánál maradjunk.
Hát nem egészen, mert volt minden azon. A legjobb akkor volt, amikor Jones megcsinálta a fekete zenei rádiót, de hát sajnos hiába tetszett nekem, mégiscsak réteg volt az is. Sosem volt még a kanyarban sem a Class FM mögött.
 #188214  Szerző: djlacee
 2020.08.21. 19:39
Glenn írta:
2020.08.21. 19:32
Az első perctől egy elhibázott ötlet volt a Neo FM, mert tudjuk, hogy rétegrádió országos hálózaton nem élhet meg.
Nagyjából egy hónapig volt "rétegrádió", nagyjából addig hallgattam. Utána már a Sláger Rádió nyomdokaiba lépett, amit most a Retro Rádió is csinál, csak hogy a topik témájánál maradjunk.
 #188213  Szerző: Glenn
 2020.08.21. 19:32
Adam írta:
2020.08.20. 22:40
Egészen addig voltak a leghallgatottabbak, amíg nem kaptak egy rendes konkurenciát. Addig könnyű volt, amíg a másik országos rádión 10 évig reménytelenül keresték az utódaikat.
Egyszerűen nem kaphattak, mert a legjobbak voltak. Országoson és helyin is volt jó pár konkurrens, de ők voltak a legjobbak. A Balázsék azóta sem közelítették meg a Boros-Bochkor párost.
DRoland írta:
míg 2012-Ben az egész Neo FM a földbe nem állt 😅
De nem a Bumeráng miatt, politika volt, mi más...
Nem a Bumeráng miatt, így van, csak a politikát felejtsd el, mert nem amiatt történt. Az első perctől egy elhibázott ötlet volt a Neo FM, mert tudjuk, hogy rétegrádió országos hálózaton nem élhet meg.
 #188209  Szerző: DRoland
 2020.08.20. 23:16
míg 2012-Ben az egész Neo FM a földbe nem állt 😅
De nem a Bumeráng miatt, politika volt, mi más...

Vogcit érdemes lett volna visszahozni, de lehet már ő sem akarna reggel műsorban szerepelni.
 #188208  Szerző: Adam
 2020.08.20. 22:40
Egy kis pontosítás 😂
Glenn írta:
2020.08.20. 17:36
U.i: A Boros-Bochkor páros egyébként minden idők legsikeresebb reggeli párosa volt. A legtovább dolgoztak együtt, három országos rádióban voltak és amíg együtt csinálták, mindig a leghallgatottabbak voltak. ;)
Egészen addig voltak a leghallgatottabbak, amíg nem kaptak egy rendes konkurenciát. Addig könnyű volt, amíg a másik országos rádión 10 évig reménytelenül keresték az utódaikat. Viszont Balazsek a 2010-és évek elejére lenyomták őket, míg 2012-Ben az egész Neo FM a földbe nem állt 😅

De az igaz, hogy ők teremtették meg ezt a reggeli show műfajt.
 #188204  Szerző: Béci09
 2020.08.20. 21:30
Én nagyon kíváncsi leszek erre az új reggeli műsorra, bár megmondom őszintén, hogy erről a Lovász gyerekről sosem hallottam, de ettől függetlenül remélem hogy jó lesz . Én amúgy nem hallgattam sem a Capuccinót, sem a Bumerángot, és Bochkort is egy bunkó szemétládának tartottam anno. Viszont most hogy visszatér , belehallgattam a youtubon pár Önindítóba és azt kell mondjam , hogy így vénségére egész visszafogott lett és jókat is mond. Ha ugyan ilyen lesz a retron is én sokat fogom hallgatni. Csak téma is legyen . Így lehet hogy végre lesz egy hallgatható reggeli show országos szinten is, mert eddig csak a szar Balázsék és a mégszarabb Harsányiék volt a választék. Vagy a helyi rádiók, ahol még vannak.
 #188195  Szerző: Glenn
 2020.08.20. 17:36
Mezőőr írta:
2020.08.20. 13:41
Azt értem, hogy Borost ciki lett volna visszahozni
Én viszont azt nem értem, hogy minek írsz ide olyasmit, amiről - ezek szerint - fogalmad sincs? Borost hogyan hozhatták volna vissza szerinted? Nem mondom meg, ez miért nem lehetséges, találd ki... :x
U.i: A Boros-Bochkor páros egyébként minden idők legsikeresebb reggeli párosa volt. A legtovább dolgoztak együtt, három országos rádióban voltak és amíg együtt csinálták, mindig a leghallgatottabbak voltak. ;)
 #188194  Szerző: djlacee
 2020.08.20. 13:45
Mezőőr írta:
...
Azért egy kicsit válogasd meg a szavaidat, ha kérhetném.

Lovász László pedig Frankó Ronival csinált annak idején király műsort.
 #188193  Szerző: Mezőőr
Moderálva! Bocs, de itt nem idiótázunk senkit. // noartist
Szerintem már ott bukott az egész, hogy ezt a Lovász nevűt berakták Bochkor mellé. Azt értem, hogy Borost, akit még a Kádár-korszakban futtattak fel, és nem azért, mert olyan tehetséges lett volna, hanem mert le sem tagadhatná, hogy moderálva, ciki lett volna visszahozni, de hogy miért egy olyan embert tesznek be helyette, akiről a legtöbb magyar embernek fingja sincs, hogy kicsoda, az érthetetlen.
 #188192  Szerző: tomee
 2020.08.20. 07:40
Nem igazán értem amúgy, hogy Banita minek reagálgat még mindig a facebook-os hőzöngésekre. Kijelenti, hogy nem szándékoznak semmi miatt sem magyarázkodni, majd utána hosszasan nekiáll magyarázkodni... Megígéri, hogy majd a hónapok úgyis eldöntik a dolgokat, de Bochkort szinte biztosan nem fogják semmilyen körülmények között kirúgni, mert azokat a számokat minden bizonnyal meg fogja ugrani, amit Hepi Endréék hoztak.

Valahol csak értik ők is, hogy kimondva/kimondatlanul inkább az a bajuk a zembereknek, hogy ésszerű részükről a döntés, de végtelenül kiábrándító, hogy 2020-ban még mindig egy Bochkor Gábor a legjobb dolog, ami egy reggeli műsorral történhet.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 147

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.