RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#190237  Szerző: benko5009

Sakál írta: 2021.02.12. 16:27
benko5009 írta: 2021.02.09. 18:21 A reggeli Bochkor műsor borzalmas. (a visongó női kórussal együtt: ...ez a Bochkor...)
Egyébként nem tudom kitől ered az a hiedelem, hogy a reggeli műsor az folyamatos, idétlen és indokolatlan röhencselésből kell hogy álljon.
Persze, másnak lehet más a véleménye.
Beszélgetnek egy adott témáról, és ha közben elhangzik egy poén, nyilván röhögnek, ahogy az emberek amúgy is szoktak, nem csak a rádióban. Nem egy közszolgálati rádiós riportműsor, hanem, vidám, szórakoztató reggeli show. Van mindig egy téma, amiről BESZÉLGETNEK. Nem értem, honnan jön ez mindig, hogy végig röhögnek. Talán meg kéne egyszer hallgatni egy ilyen műsort, mielőtt aszságokat írsz.
Hallgattam elég sokszor, és azt is megírtam hogy lehet más vélemény.
DE nem minősítettem, (és főleg nem ilyen hangnemben)azt, hogy ki mit ír !!
(most majdnem olyat írtam mérgemben, amiért kitiltottak volna)
 #190233  Szerző: Beci45

Hulk írta: 2021.02.15. 20:14
Béci09 írta: 2021.02.12. 19:40 XDD Szakember?!??? Az, aki három éves dalokat játszott le napi nyolcszor, mint "igazi mai slágerek", és egy kib... rétegrádiót tett az egyetlen országos kereskedelmi frekvenciacsomagra?? Szerintem ez a derrick vagy egy troll, vagy maga Bertók vergődik itt az álnév mögött, mert még mindig nem tudta megemészteni, hogy még az ország egyik legputribb rádiójából kirúgták az alkalmatlansága miatt.
Nem, nem rétegrádiót tett országos frekicsomgara! Azt a rádiót tette, amelyik fél év alatt a 99.5 nem kereskedelmi, budapesti frekvencián hatalmas sikert hozott! És utána a további 1 évben töretlen volt a népszerűség, aztán hanyatlott a hallgatottság, de ezt már mások megírták... Az új vezetőség kb 2020 áprilisa-májusa óta aktív, nagyon nehezen lehet majd megmagyarázni a lassan 1 éve tartó kudarcot. A Bochkor című műsor is fél éves, mennyi hallgatót is hozott a rádiónak??? A tényekkel nehéz vitatkozni és az igazság nagyon tud fájni.
Tényleg kb nulla rálátásod lehet a rádiós piacra, csak vagdalkozol itt a fórumon, lassan minősíthetetlen stílusban, mások véleményét nem tisztelve, sőt megvádolva őket és üvölt rólad, hogy valamiért személyes ellentéted lehet vagy lehetett az előző programigazgatóval...

Olvasgatom itt a komment háborút napok óta, ki volt jobb, miért volt jobb.
Sok okosságot leírtak előttem, de talán a legfontosabbat még nem: a volt Sláger rádió hullájának kihantolása jó ötletnek tűnhet, kihantolás után össze lehet illeszteni a testrészeket, lehet, hogy él és jár, de kb úgy, mint a Frankenstein. Sosem lesz ép ember. Ezekben a hónapokban pont ez a Retro!
Azon kívül 15 évvel később is elővenni ugyanazt a receptet és erőszakkal ráhúzni valamire... hát szerintem inkább az ilyen programigazgató nem ér 2 Ft-ot sem. Egy önálló gondolata sincs, csak ami a 3 évből örökségül maradt + ami 15 éve működött, hozzuk vissza, mert az jó lesz idén is... Tényleg ennyit tud a szakma itthon?
Meg a "kedvencem" a mixműsor, ami egy Retro rádió esetében nem klasszikus diszkó és funky, hanem valami lakodalmas falusi majális zenei kínálata, általában 2 havonta ismétlődő fájlokkal, mert ugye senki sem gondolta, hogy ott bárki mixel? Jó lesz az ide, falura, úgyis főként oda szól, azoknak... arra már ki sem térek, hogy tele van ez az ország profi klasszikus diszkósokkal...)

Ja igen! És lehet itt táncdalfesztiválozni a 60-as éveket, meg, hogy nem kell, akik akkor voltak 20+ és 30+ évesek (mint talán az ezeket itt beírók többsége), azok most 70-80. Na, őket sikerült elüldözni ezen zenék hiányával, no meg a nekik kicsit sem szóló reggelekkel, miközben az állítólag várva várt 40-50-es korosztály kicsit sem jött meg a nagy átalakítások hatására!
+1!
Tökéletesen leírtad azt, ami most a rádióval történik! Sivák össze-vissza csinál valamit, amire csak is ő saját maga hiszi, hogy az mindenkinek jó. Ezt is csak azért, hogy szakítson a Fly vonallal..Semmi eredeti nincs a munkájában.
 #190218  Szerző: Hulk

Béci09 írta: 2021.02.12. 19:40 XDD Szakember?!??? Az, aki három éves dalokat játszott le napi nyolcszor, mint "igazi mai slágerek", és egy kib... rétegrádiót tett az egyetlen országos kereskedelmi frekvenciacsomagra?? Szerintem ez a derrick vagy egy troll, vagy maga Bertók vergődik itt az álnév mögött, mert még mindig nem tudta megemészteni, hogy még az ország egyik legputribb rádiójából kirúgták az alkalmatlansága miatt.
Nem, nem rétegrádiót tett országos frekicsomgara! Azt a rádiót tette, amelyik fél év alatt a 99.5 nem kereskedelmi, budapesti frekvencián hatalmas sikert hozott! És utána a további 1 évben töretlen volt a népszerűség, aztán hanyatlott a hallgatottság, de ezt már mások megírták... Az új vezetőség kb 2020 áprilisa-májusa óta aktív, nagyon nehezen lehet majd megmagyarázni a lassan 1 éve tartó kudarcot. A Bochkor című műsor is fél éves, mennyi hallgatót is hozott a rádiónak??? A tényekkel nehéz vitatkozni és az igazság nagyon tud fájni.
Tényleg kb nulla rálátásod lehet a rádiós piacra, csak vagdalkozol itt a fórumon, lassan minősíthetetlen stílusban, mások véleményét nem tisztelve, sőt megvádolva őket és üvölt rólad, hogy valamiért személyes ellentéted lehet vagy lehetett az előző programigazgatóval...

Olvasgatom itt a komment háborút napok óta, ki volt jobb, miért volt jobb.
Sok okosságot leírtak előttem, de talán a legfontosabbat még nem: a volt Sláger rádió hullájának kihantolása jó ötletnek tűnhet, kihantolás után össze lehet illeszteni a testrészeket, lehet, hogy él és jár, de kb úgy, mint a Frankenstein. Sosem lesz ép ember. Ezekben a hónapokban pont ez a Retro!
Azon kívül 15 évvel később is elővenni ugyanazt a receptet és erőszakkal ráhúzni valamire... hát szerintem inkább az ilyen programigazgató nem ér 2 Ft-ot sem. Egy önálló gondolata sincs, csak ami a 3 évből örökségül maradt + ami 15 éve működött, hozzuk vissza, mert az jó lesz idén is... Tényleg ennyit tud a szakma itthon?
Meg a "kedvencem" a mixműsor, ami egy Retro rádió esetében nem klasszikus diszkó és funky, hanem valami lakodalmas falusi majális zenei kínálata, általában 2 havonta ismétlődő fájlokkal, mert ugye senki sem gondolta, hogy ott bárki mixel? Jó lesz az ide, falura, úgyis főként oda szól, azoknak... arra már ki sem térek, hogy tele van ez az ország profi klasszikus diszkósokkal...)

Ja igen! És lehet itt táncdalfesztiválozni a 60-as éveket, meg, hogy nem kell, akik akkor voltak 20+ és 30+ évesek (mint talán az ezeket itt beírók többsége), azok most 70-80. Na, őket sikerült elüldözni ezen zenék hiányával, no meg a nekik kicsit sem szóló reggelekkel, miközben az állítólag várva várt 40-50-es korosztály kicsit sem jött meg a nagy átalakítások hatására!
 #190186  Szerző: Derrick

Nem hinném hogy lenne rálátásod a rádiós piacra. Amennyiben mégis ,nem trollként vagy Flyként gondolnál rám.
 #190182  Szerző: potyi

Hát, úgy tűnik, akkor nincs megoldás. :D
Mindenesetre bedobom ezt itt: www.brandsupport.de

Majd ők, ha más nem...
 #190180  Szerző: djlacee

Hangyányit azért vissza kéne venni a hangnemből
 #190179  Szerző: Béci09

XDD Szakember?!??? Az, aki három éves dalokat játszott le napi nyolcszor, mint "igazi mai slágerek", és egy kib... rétegrádiót tett az egyetlen országos kereskedelmi frekvenciacsomagra?? Szerintem ez a derrick vagy egy troll, vagy maga Bertók vergődik itt az álnév mögött, mert még mindig nem tudta megemészteni, hogy még az ország egyik legputribb rádiójából kirúgták az alkalmatlansága miatt.
 #190176  Szerző: Derrick

Beci45 írta: 2021.02.12. 12:38 Sziasztok! Új vagyok itt, a rádiózás terén pedig laikus, ezért előre is elnézést kérek, ha teknikai szempontból valami nagyobb marhaságot írnék. Már régóta érdekel a rádiózás, hatalmas Rádió 1 fan voltam annak idején egy 10-14 éve. Mióta van Retro, nagyon megkedveltem a régi idők zenéit is és az egyik kedvenc rádióm lett. Mikor márciusban eltávolították Fly-t, nagyon megijedtem. Sivák nekem sosem volt szimpatikus. A "finomhangolások", mint ahogy fogalmaztak eleinte pozitívak voltak, és jó irányba vitték a rádiót. Nagyon tetszett a visszaemlékezős zenei szignál, mikor Vass minden korszakhoz mondott egy mondatot. Aztán jött a top 1000, és mindent elcsesztek. Azóta nincs arculat, egy katyvasz az egész. Hallottam már Amy Macdonald- This Is The Life című zenéjét tudtommal 2007-ből, nem is egyszer. Számomra felfoghatatlan mért pont Sivákot sikerült idehozni. Fly sokkal sikeresebb volt, jobb és szimpatikusabb. Ilyen katyvaszt csak is Sivák tud csinálni :yes: Elüldözte Klamancseket, aki a legjobb és legszimbolikusabb retro műsort vezette(mellesleg előle én is elfutnék jó messzire). Olyan zenéket hozott be, amik nagyon nem illenek a rádió arculatába. Ráerőltette Bochiékat a hallgatókra és folyamatosan cserélgeti a szignálokat.
Jelenleg az itthoni rádiós piacon Fly az egyetlen szakember, a többi mind kártékony.
 #190174  Szerző: Sakál

benko5009 írta: 2021.02.09. 18:21 A reggeli Bochkor műsor borzalmas. (a visongó női kórussal együtt: ...ez a Bochkor...)
Egyébként nem tudom kitől ered az a hiedelem, hogy a reggeli műsor az folyamatos, idétlen és indokolatlan röhencselésből kell hogy álljon.
Persze, másnak lehet más a véleménye.
Beszélgetnek egy adott témáról, és ha közben elhangzik egy poén, nyilván röhögnek, ahogy az emberek amúgy is szoktak, nem csak a rádióban. Nem egy közszolgálati rádiós riportműsor, hanem, vidám, szórakoztató reggeli show. Van mindig egy téma, amiről BESZÉLGETNEK. Nem értem, honnan jön ez mindig, hogy végig röhögnek. Talán meg kéne egyszer hallgatni egy ilyen műsort, mielőtt aszságokat írsz.
 #190171  Szerző: Beci45

Az viszont jogos, és egyet értek az előttem kommentelőkkel abban, hogy valóban nem a Retroból kellett volna 18-ban országos rádiót csinálni. Nekem az a véleményem, hogy a Retro mehetne 70,80,90-es évek slágereivel, viszont nem Sivákosan. Mehetne pár 60-as évek végei sláger és a 90-es évek elejéből olyan, ami beleillik az arculatba és a célközönség még szívesen hallgatja. Én személy szerint ezt átraknám a Best FM frekvenciáira. A Bestből csinálnék egy olyan országos rádiót, amilyen a Class FM volt és amilyet eleinte akartak Flyék indítani a Retro előtt. A Rádió 1-et pedig visszatolnám a Flyos korszakába, de kiegészíteném több "gold" igazi mai slágerrel melyek annak idején tették oly sikeressé a Rádió 1-et. Ezek a mai zenék nem olyan jók, elég lenne ha lemennének napi 1-2 szer. Így lenne hely a régebbi zenéknek is amiket sokkal gyakrabban kéne cserélgetni és senki nem unna bele a rotációba.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 180