RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #194094  Szerző: DRoland
 
A streameket is rendezhetnék. Írja ki normálisan a címeket meg a mai modern, gigabites világban 128kbites stream??
 #194093  Szerző: p0tyi
 
Már most hallható a változás zenei téren. Nagyon pozitív eddig.
 #194087  Szerző: Tomi76
 
Beci45 írta: 2021.10.04. 21:33 Egyébként logikusabb lett volna a Best-et és az R1-et közös programing alá helyezni, minthogy a Best-et és a Retrot…
Maximálisan egyetértek. Nem tudom mi fog ebből kisülni.
 #194077  Szerző: Beci45
 
shadoe írta: 2021.10.04. 21:27 Én is kártékony figurának tartom, de ha már mindenképpen el kell valahová helyezni, ide simán elfér. Minél távolabb marad a végre rendbe szedett két nem retro könnyűzenei rádiótól, annál jobb, a Retro esetében meg már úgyis mindegy, hogy ki viszi tovább a lejtmenetet.
Ez igaz, azonban a Best FM-nél is ő van. Egyébként logikusabb lett volna a Best-et és az R1-et közös programing alá helyezni, minthogy a Best-et és a Retrot… Ha csak nem terveznek valami nagyobb átalakítást.
 #194076  Szerző: shadoe
 
Én is kártékony figurának tartom, de ha már mindenképpen el kell valahová helyezni, ide simán elfér. Minél távolabb marad a végre rendbe szedett két nem retro könnyűzenei rádiótól, annál jobb, a Retro esetében meg már úgyis mindegy, hogy ki viszi tovább a lejtmenetet.
 #194064  Szerző: nermalcat
 
Alapvetően kártékony figurának tartom Tiszttartót, de szerencsére ezen a kaotikus szaron tovább rontani már ő se nagyon tud, úgyhogy reméljük a legjobbakat.
 #194063  Szerző: jonaa
 
Igen ez volna a logikus is a reggelbe nem belenyulni
 #194060  Szerző: Jozsfm964
 
jonaa írta: 2021.10.04. 15:20 Kíváncsi vagyok ez a Tisztarto Titusz mi csinál majd itt a Retronál lesz e Klamancsek újra meg a Bochkor meddig tart vajon most majd?
Ha jól emlékszem a Class-t is Ő vitte.
Nem gondolnám, hogy az egyik leghallgatottabb műsort a Bochkort kiszórják onnan.
 #194058  Szerző: jonaa
 
Kíváncsi vagyok ez a Tisztarto Titusz mi csinál majd itt a Retronál lesz e Klamancsek újra meg a Bochkor meddig tart vajon most majd?
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 210