RADIOSITE Fórum

• Nemzetiségi Rádió

#124951  Szerző: markfelt
 2013.12.21. 00:11
új frekvencia: győr 1350 khz
mondjuk az elég száni, hogy sokszor még mindig mr4-et mondanak adásban.
 #119968  Szerző: AudioSonicCR200W
 2013.08.11. 15:57
Szerintem a "régi" arculata (2007-től ezidáig) jobb volt! :cry:

Most megint kb. 6 évig lesznek ezek -az egyik-másik csatornán hallható- csilingelések :question:

Azt hiszem, akinek nem tetszik, a legjobb módszer rá ez: -.- :D
 #108988  Szerző: mihalylovics
 2013.01.03. 17:59
AudioSonicCR200W írta:Ez jó!
:shock:

Például nálunk a Holdviola nagyon el van nyomva (ha írhatom így). Máskor is csak a ClassFM adta, amíg a Jáksó-féle műsorban helyezése volt. (A szám címe alapján látom, ezek szerint van már 3. albumuk is!)

Ha a fiatalokat rá akarnák szoktatni a magyar népdalra, netán népzenére, ezzel az együttessel lehetne kezdeni!
Na, bejött 98.3, igaz, monóban, recsegve, de azt tökéletesen hallani, hogy Supernem - Hova megy ki? megy :)))) Egyre jobb!
 #108960  Szerző: AudioSonicCR200W
 2013.01.02. 23:57
Ez jó!
:shock:

Például nálunk a Holdviola nagyon el van nyomva (ha írhatom így). Máskor is csak a ClassFM adta, amíg a Jáksó-féle műsorban helyezése volt. (A szám címe alapján látom, ezek szerint van már 3. albumuk is!)

Ha a fiatalokat rá akarnák szoktatni a magyar népdalra, netán népzenére, ezzel az együttessel lehetne kezdeni!
 #108953  Szerző: joe
 2013.01.02. 22:09
AudioSonicCR200W írta:Jelentem alássan, az én voltam! :P Üdítő volt ilyen számokkal hallgatni, és a beszélgetős műsor sem volt "langyos", kedvet is kaptam rá a délutáni terjedést követő elkapására! ;)

(Na ugye, lehet ezt kérem így is csinálni!)
http://www.radia.sk/radia/patria/playlist.html - :yes:
 #108951  Szerző: AudioSonicCR200W
 2013.01.02. 21:52
Jelentem alássan, az én voltam! :P Üdítő volt ilyen számokkal hallgatni, és a beszélgetős műsor sem volt "langyos", kedvet is kaptam rá a délutáni terjedést követő elkapására! ;)

(Na ugye, lehet ezt kérem így is csinálni!)
 #108918  Szerző: mihalylovics
 2013.01.02. 14:18
Vendelbo írta:
mihalylovics írta:
Vendelbo írta: Egyébként mindkét rádió igen színvonalas műsort készít. Közszolgálatit.
Azért egy színvonalas műsort könnyű elrontani egy igencsak alacsony színvonalú zenei programmal (Kb. Nóta TV szint).
Magyarországon egy olyan rádió sincs, amelyiknek a zenei szerkesztője ne vált volna e fórum olvasótáborának céltáblájává...
A zenei profilokhoz nem értek, de egy szociográfiai riport egyhangúságát mégis milyen zenével kellene megtörni, ha nem népzenével? Egy órás zenés kívánságműsor van, amely valóban hemzseg a nótáktól, és agyonjátszott magyar slágerektől. De ez még az elviselhető szint, legfeljebb az nem hallgatja, akit nem érdekel, de ez még nem elkapcsolási faktor a célközönség számára, hiszen annak a zenei kultúrának a része, amelyhez a gyökereik kötik. Ellenben az anyaországi Dankó Rádió műzenedömpingével, amelynek hullámhosszain elviselhetetlen mennyiségben "élvezhető" a giccs. Akár a Marosvásárhelyi, akár a Kolozsvári Rádiót, azt gondolom, elsősorban a közszolgálati funkcióiért hallgatják a romániai magyarok. Aki zenét szeretne hallani, nem azt a rádiót hallgatja, amelyikben a műsoridő kb. 75 százalékában beszélnek.
Ellenpélda: SRo 5 Pátria Rádió, azon is inkább prózai műsorok mennek, de a zene ami megy rajta néha (a hírek előtt, vagy után mindig lemegy egy szám), nem rossz, és nem is feltétlenül magyar! Még az ősszel hallgattam, Welcome To St. Tropez ment :) Aztán itt a fórumon olvastam, hogy valaki Haddaway - What is love-ot hallott rajta. Persze, ha jól tudom itt is van hétvégi nótaműsor, de legalább a többi műsoridőben nincs.
 #108886  Szerző: csabyke
 2013.01.01. 13:01
Attol, hogy divat a Zambo Jimmyt es tarsait cikinek tartani meg sokan szerethetik, max nem merik felvsllalni...

En ugyanebben a cipoben jarok Nemetorszagban....

Nincs alacsony szinvonalu zene csak olyan ami nem a mi izlesunk szerinti....

En sem mondom h szar a jazz vagy Techno de ruhellem mind2t....

Inkabb notatv mint MR2

Es ja tudom ego de dokan vagyunk ilyenek...
 #108862  Szerző: Vendelbo
 2012.12.31. 14:59
mihalylovics írta:
Vendelbo írta: Egyébként mindkét rádió igen színvonalas műsort készít. Közszolgálatit.
Azért egy színvonalas műsort könnyű elrontani egy igencsak alacsony színvonalú zenei programmal (Kb. Nóta TV szint).
Magyarországon egy olyan rádió sincs, amelyiknek a zenei szerkesztője ne vált volna e fórum olvasótáborának céltáblájává...
A zenei profilokhoz nem értek, de egy szociográfiai riport egyhangúságát mégis milyen zenével kellene megtörni, ha nem népzenével? Egy órás zenés kívánságműsor van, amely valóban hemzseg a nótáktól, és agyonjátszott magyar slágerektől. De ez még az elviselhető szint, legfeljebb az nem hallgatja, akit nem érdekel, de ez még nem elkapcsolási faktor a célközönség számára, hiszen annak a zenei kultúrának a része, amelyhez a gyökereik kötik. Ellenben az anyaországi Dankó Rádió műzenedömpingével, amelynek hullámhosszain elviselhetetlen mennyiségben "élvezhető" a giccs. Akár a Marosvásárhelyi, akár a Kolozsvári Rádiót, azt gondolom, elsősorban a közszolgálati funkcióiért hallgatják a romániai magyarok. Aki zenét szeretne hallani, nem azt a rádiót hallgatja, amelyikben a műsoridő kb. 75 százalékában beszélnek.
 #108847  Szerző: mihalylovics
 2012.12.31. 00:39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 43

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.