RADIOSITE Fórum

  • Nemzetiségi Rádió

 #197695  Szerző: p0tyi
 
Ne bántsátok Lacit légyszi, főleg ne az anyukáját.
 #197694  Szerző: nermalcat
 
Laci95 írta: 2022.12.04. 15:41 Ha Már Nemzetiségi Zenék jó lenne magyar Mulatós zenéket is adni ezen a rádión ha lenne annyi esze az MTVA-nak olyanokat mind például MC haver és a teknő és sok jó ilyen zenét a 873-khz-en lenne hallgatottsága :yes: :party: ki támogatja az ötletemet?
moderálva.

// később bepirosozom

noartist
 #197692  Szerző: Laci95
 
Ha Már Nemzetiségi Zenék jó lenne magyar Mulatós zenéket is adni ezen a rádión ha lenne annyi esze az MTVA-nak olyanokat mind például MC haver és a teknő és sok jó ilyen zenét a 873-khz-en lenne hallgatottsága :yes: :party: ki támogatja az ötletemet?
 #197006  Szerző: Glenn
 
Promenád írta: 2022.08.10. 03:31Tegnap végig pásztáztam az egész középhullámot és nem vettem ezt észre. Lehet, hogy azóta megszűnt a gond vele. Habár amekkora hallgatottsága van ennek, a kutya sem veszi észre, ha valami gebasz lenne.
Igen, Nagykátán most egyértelműen a szolnoki adót vettem, tehát megy. Viszont korábban tényleg az volt a helyzet, amit leírtam.
 #197001  Szerző: Promenád
 
Glenn írta: 2022.07.28. 19:25 Vajon miért nem megy (vagy csak nagyon gyengén) egy ideje a szolnoki adó az 1188 kHz-en? Az Alföldön járva többször tapasztaltam, hogy csak nyugati irányból van jel ezen a frekin és elég gyenge. Tehát minden bizonnyal csak Marcali sugároz.
Tegnap végig pásztáztam az egész középhullámot és nem vettem ezt észre. Lehet, hogy azóta megszűnt a gond vele. Habár amekkora hallgatottsága van ennek, a kutya sem veszi észre, ha valami gebasz lenne.
 #196952  Szerző: Glenn
 
Vajon miért nem megy (vagy csak nagyon gyengén) egy ideje a szolnoki adó az 1188 kHz-en? Az Alföldön járva többször tapasztaltam, hogy csak nyugati irányból van jel ezen a frekin és elég gyenge. Tehát minden bizonnyal csak Marcali sugároz.
 #124951  Szerző: markfelt
 
új frekvencia: győr 1350 khz
mondjuk az elég száni, hogy sokszor még mindig mr4-et mondanak adásban.
 #119968  Szerző: AudioSonicCR200W
 
Szerintem a "régi" arculata (2007-től ezidáig) jobb volt! :cry:


Most megint kb. 6 évig lesznek ezek -az egyik-másik csatornán hallható- csilingelések :question:

Azt hiszem, akinek nem tetszik, a legjobb módszer rá ez: -.- :D
 #108988  Szerző: mihalylovics
 
AudioSonicCR200W írta:Ez jó!
:shock:


Például nálunk a Holdviola nagyon el van nyomva (ha írhatom így). Máskor is csak a ClassFM adta, amíg a Jáksó-féle műsorban helyezése volt. (A szám címe alapján látom, ezek szerint van már 3. albumuk is!)

Ha a fiatalokat rá akarnák szoktatni a magyar népdalra, netán népzenére, ezzel az együttessel lehetne kezdeni!
Na, bejött 98.3, igaz, monóban, recsegve, de azt tökéletesen hallani, hogy Supernem - Hova megy ki? megy :)))) Egyre jobb!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44