RADIOSITE Fórum

• Nemzetiségi Rádió

#2264  Szerző: LuciFerko
 2008.09.22. 10:08
téeszelnök írta:amúgy zeneileg újabban a legjobban a Kossuth jön be :mrgreen:
délután a Közelről-ben beraknak olyan zenéket, hogy agyamdobomel, néha jóval merészebbeket, mint Petőfi :D
Jaja:D Én is néztem már nagyot! Főleg ha az 540-en hallgattam 8-)
 #2260  Szerző: t
 2008.09.22. 08:30
amúgy zeneileg újabban a legjobban a Kossuth jön be :mrgreen:
délután a Közelről-ben beraknak olyan zenéket, hogy agyamdobomel, néha jóval merészebbeket, mint Petőfi :D
 #2259  Szerző: t
 2008.09.22. 08:25
szerintem mivel kicsi az ország, arányaiban is kevesebb a színvonalas magyar pop aránya, amit én mondjuk szeretek nagyon (azt a részét, amit még nem untatott meg a petőfi), de hát lássuk be, hogy nincs annyi. bekerülnek így is olyan dolgok (Katan, VSOP, Ágnes Vanilla pl.), amik szerintem nem ütik meg a mércét (illetve hát kibontva a példáimat a Katan meg Ágnes Vanilla inkább Danubiusra való, a VSOP-nak meg az a száma, amit adtak, egyszerűen buta szar :mrgreen: )

ami a petőfinél elhibázott, hogy ugyanúgy, mint a kereskedelmi rádiók, kijelöl egy-két "slágert", aztán azt áll neki elkoptatni heavy rotationben; továbbá teljesen figyelmen kívül hagyják a hazai underground és amatőr szcénát.
a spanyolra (/portugálra) meg elég egyszerű a magyarázat, nagy nyelvterület, sok zene születik, ami európai füllel is hallgatható, könnyű belőle válogatni.

báh, de rájöttem már konkrétabban is a petőfiben való csalódottságom okára: én nem csak zenében vártam rá radiocafét... simán jó lett volna, ha tehette volna az MR, hogy megveszi a Cafét és ráemeli szépen a Petőfi országos hálózatra :D
de hát inkább lett helyette ez a langyos, unalmas hígfos, aminek annyi előnye van a Danubiushoz képest, hogy később fájdul meg tőle a fejem. és nem azért, mert jellemzően rossz zenék lennének rajta, mert többnyire jók, de szarul és nagyon szűk keresztmetszetben vannak tálalva...
 #2242  Szerző: Sokol404
 2008.09.21. 23:05
Valahogy elsőre én is erre gondoltam (visszaidézve Such György arcvonásait) :lol: .
Ha gáz van, --> hazamegy.

De nem ártana addig valamit változtatni. Pl. ahogy itt mindenki panaszolja, h. az 540 kHz annyira "fahangú", hogy alig érthető, az FM-es hálózat meg csak a városokban fogható, és ezzel le is van tudva, és ott is a kisebbekben sztereó FM-interferencia hallatszik, vagyis sistereg a szerencsétlen. Én az 1251-ről hallgatom nappal a Kossuth-ot, hisz' úgyis csak azt adja... Ha DX-erek számára építették ki, akkor megköszönöm, de tudtommal az MR5-6 nem kéne, h. egyenlő legyen az MR1-gyel. Ha ez a digitális korszakban is így marad, akkor megette a fene az egészet.

Ismét hangsúlyoznom kell, h. az MR2-n -valahányszor odatekerek-, mindig vmi rendkívül idétlen spanyol zene (vagy nóta?) szól. Túl sok gyakorisággal szólnak spanyol nyelvű "zenék" a Petőfin, ahol inkább magyar popnak kellene ékesen harsognia.

Viva Espana...! Viva Alexandros Petőfi!
 #2239  Szerző: Sz.
 2008.09.21. 22:40
Értemén. Meg alulról vizsgációzom a tevepatákat a homokban.
(Csak rá ne lépjenek a fejemre)
 #2238  Szerző: rsite1
 2008.09.21. 22:38
Sz. írta:
MikySoft írta:
Sz. írta:Na, akkor fog lépni Such. Mégpedig az országból... :D
Hová? IL? :D
Ilyen mélységekig/magasságokig már nem érnek el a tekervényeim. :shock:
IZRAEL
 #2236  Szerző: Sz.
 2008.09.21. 22:30
MikySoft írta:
Ilyen mélységekig/magasságokig már nem érnek el a tekervényeim. :shock:
 #2233  Szerző: rsite1
 2008.09.21. 22:19
 #2232  Szerző: Sz.
 2008.09.21. 21:53
Pénz...ami most lesz is az MR-nek, miután felveszi a hitelt.

Csak ugye a törlesztés...
Na, akkor fog lépni Such. Mégpedig az országból... :D
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.