RADIOSITE Fórum

  • Bartók Rádió

 #65296  Szerző: moby67
 
Ez a rádió a béke és a nyugalom, kevés kritika érte az elmult 30 évben.De hát nem is akartak változtatni rajta,mindenki nagyjából elégedett a műsorával.
Persze ha át állna jazz rádióvá................................na akkor aztán...............
 #62239  Szerző: Gozi
 
Üdv!

Szerintem lehetne egy kicsit több Jazz a Bartókon. Nekem kevés a napi 30 perc.
 #61654  Szerző: pébégáz
 
Akkor biztos arrébfújta a szél az antennát, és most jó szögben áll. :)
 #61641  Szerző: csokie
 
Itt nálam szépen jönnek ST RDS-sel a kékesi adók. Kivétel az MR1 mert az csak sistergős ST. Nem hinném hogy emeltek volna a teljesítményen, országos rádióknál nem jellemző ilyen fajta változtatás.
 #61629  Szerző: pébégáz
 
A többi kékesi adó meg úgy jön, ahogy szokott: monóban.
 #61628  Szerző: pébégáz
 
Nálam mostanában folyamatosan sztereóban, RDS-sel fogható a kékesi MR3. Csak tropó esetén tudom ilyen jó minőségben fogni, egyébként monóban szokott jönni. Azt nem hiszem, hogy napok óta tartó tropó lenne. Teljesítményt emeltek ?
 #61440  Szerző: Gyurii91
 
Békéscsabán a seeker megáll ha jó minden 105.1 komádi, és 107.3 szentesi adón is, viszont a 98.8 szentesi Petőfi eléggé meggyengült mostanában, a 96.7 komádi meg szinte sssshhhh..

Neo FM 103.0 komádi, minden így szólna nem szólnék semmit...
 #61419  Szerző: LuciFerko
 
djlacee írta:Pl itt, 500W
Devecserbe megállt rajt a telefon keresője, annyira nem gyenge az.
 #61411  Szerző: csokie
 
meg 107.9-en van sopronban... azt egy tekerős rádióval hogy hozod be normálisan? Videoton tuneren is csak 105 ig van a skálázás. (az más kérdés, hogy ki lehet tekerni :twisted: )
 #61410  Szerző: djlacee
 
Pl itt, 500W
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15