RADIOSITE Fórum

• Bartók Rádió

#110408  Szerző: markfelt
 2013.02.01. 23:40
Értemén, csak furcsa volt odakapcsolni és a BARTOK RDS-t háromszor megnézni, hogy nem-e délibáb. :)
 #110405  Szerző: pébégáz
 2013.02.01. 23:33
adminisztrator írta:Tina Turner - Golden Eye ment az imént, folytatván a Kossuth által megkezdett Welcome To St Tropez-s sort. ;)

Most Sheryl Crow.
Valami filmzenei műsor ment, és a James Bond filmek főcímzenéit játszották le egymás után.
 #110401  Szerző: LuciFerko
 2013.02.01. 23:18
adminisztrator írta:Tina Turner - Golden Eye ment az imént, folytatván a Kossuth által megkezdett Welcome To St Tropez-s sort. ;)

Most Sheryl Crow.
Bartókon???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 #110389  Szerző: markfelt
 2013.02.01. 22:29
Tina Turner - Golden Eye ment az imént, folytatván a Kossuth által megkezdett Welcome To St Tropez-s sort. ;)

Most Sheryl Crow.
 #100577  Szerző: mlaszlo
 2012.07.26. 15:14
LuciFerko írta:Szerintem a városban a többi is szét van szórva.
Igazad van! A Duna TV-é a Nyugati pályaudvar előtt, a Kossuth-é pedig a Széll Kálmán, az MTI-é pedig a Városligetben. A többi is meglesz valahol :)
 #100571  Szerző: LuciFerko
 2012.07.26. 14:40
Szerintem a városban a többi is szét van szórva.
 #100570  Szerző: Zoey
 2012.07.26. 14:39
adminisztrator írta:
Zoey írta:
mlaszlo írta:A Bartók rádió új logójáról készült makett (vagy nem is tudom minek nevezik pontosan) kiállítva Budapesten, a Kálvin téren:[/img][/url]
Nem félnek tőle, hogy elviszik? :lol:
De legalább kiírták volna mellé, hogy mi ez. Szegény emberek azt sem tudják, mit ábrázol és hogy került oda. Még ha esetleg valamelyik tv logóját rakták volna ki, holnaptól ráismerhettek volna, de így...
Jajjj, marketing, marketing :)
Az ember kíváncsi. Erre jó a teaser.

Tök rendben van ez így, lassan ideje lenne belátnotok...
Egyedül a TV-s identektől "félek".
Nekem nincs különösebb bajom velük, illetve ami van, azt leírtam az MTVA topikban.
Jó a teaser meg minden, de erre mondtam, hogy inkább valamelyik tv logóját rakták volna ki, amiről később kiderül az emberek számára, hogy mi is az. De egy rádió logóját honnan fogják megismerni? Ha történik is arculatváltás a rádiókban, a logót nem fogják látni, hogy miben változott.
 #100565  Szerző: markfelt
 2012.07.26. 13:33
Zoey írta:
mlaszlo írta:A Bartók rádió új logójáról készült makett (vagy nem is tudom minek nevezik pontosan) kiállítva Budapesten, a Kálvin téren:[/img][/url]
Nem félnek tőle, hogy elviszik? :lol:
De legalább kiírták volna mellé, hogy mi ez. Szegény emberek azt sem tudják, mit ábrázol és hogy került oda. Még ha esetleg valamelyik tv logóját rakták volna ki, holnaptól ráismerhettek volna, de így...
Jajjj, marketing, marketing :)
Az ember kíváncsi. Erre jó a teaser.

Tök rendben van ez így, lassan ideje lenne belátnotok...
Egyedül a TV-s identektől "félek".
 #100562  Szerző: mlaszlo
 2012.07.26. 12:53
Zoey írta: Nem félnek tőle, hogy elviszik? :lol:
Az is lehet egy cél, hogy első lépésként csak felkelteni az emberek érdeklődését, bár ahhoz előbb el kellett volna kezdeni a kampányt, még az arculatváltás bejelentése és az m3D elindulása előtt. Ha oda lenne írva miről is van szó, akkor csak elkönyvelnék az emberek, hogy csak új logót kap a Bartók rádió, de most már mindegy, miután bejelentették az arculatváltást akár oda is lehetne írni.
A Kálvin tér azért elég forgalmas hely, szerintem ott csak észrevennék, ha valaki felkapná és megpróbálná elvinni :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.