RADIOSITE Fórum

  • Bartók Rádió

 #61409  Szerző: csokie
 
Beszéljenek a tények. :)
Csávolyon nincs adója pl.
De sok telephelyről is kisebb teljesítménnyel megy, mint pl a petőfi vagy a neo.
 #61380  Szerző: Gyurii91
 
csokie írta:
Gyurii91 írta:Ha már legnagyobb lefedettségű adó érjen már el több réteget... (szerintem).
Nem az MR3 a legnagyobb lefedettségű országos adónk. MR2 a legnagyobb.
Papíron... :roll:
 #61367  Szerző: csokie
 
Gyurii91 írta:Ha már legnagyobb lefedettségű adó érjen már el több réteget... (szerintem).
Nem az MR3 a legnagyobb lefedettségű országos adónk. MR2 a legnagyobb.
 #61352  Szerző: mimi
 
Gondolom, amit következetesen filmzenének hívtok, azok a kortárs szimfonikus nagyzenekari művek. Country, retro hogy jönne ide?
 #61329  Szerző: Gyurii91
 
Így van! Lehetne filmzene, country, és egyéb neves "retro" zenék. Akár '50-es, '60-as évek (magyar) zenéi.

Mindent különböző műsorokban, vagy átfedéssel vegyítve. Semmi érdekes nincs abban szerintem, hogy: "Most hallgassuk meg Ludovik Kompányié 23. kantátáját melyet Kovács József vezényel Bivalyfelsőn.."

..és egész nap csak a szárazfát reszelik... :unott:

Ha már legnagyobb lefedettségű adó érjen már el több réteget... (szerintem).

Boldog Karit!
 #61285  Szerző: csokie
 
mimi írta:Szoktad hallgatni...? (a Bartókot) :blush:
Én csak ritkán tévedek oda, ha már a másik 21 csatornán nincs semmi normális.
 #61284  Szerző: mimi
 
Szoktad hallgatni...? (a Bartókot) :blush:
 #61259  Szerző: csokie
 
Azt a zenei repertoárt vegye át a Bartók.
 #61257  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta:Én tippet tudnék adni: Klasszik Rádió 92.1. Az egy teljesen jó és emészthető kínálattal rendelkezik. Filmzenék, komolyzenék stb. Nekem az a fajta stílusok jönnek be inkább.
és vidéken?
 #61255  Szerző: csokie
 
Én tippet tudnék adni: Klasszik Rádió 92.1. Az egy teljesen jó és emészthető kínálattal rendelkezik. Filmzenék, komolyzenék stb. Nekem az a fajta stílusok jönnek be inkább.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15