• Petőfi Rádió

#177939  Szerző: noartist
 Ma, 11:05
Az óranyitót én is újragondolnám.
 #177937  Szerző: moby67
 Ma, 10:45
Elméletileg talán futná a költségvetésükből, hogy normális szignáljai legyenek a műsoroknak, és még a -teslágerdéletedritmusát- is lehetne zenésíteni.
De gondolom közvélemény kutatási felmérések és a hallgatói elégedettség alapján nincs rá szükség. :lol:
 #177927  Szerző: Kovi02
 Tegnap, 18:04
Milu írta:
Tegnap, 16:56
Rossz a szlogen (az Életed ritmusa milliószor találóbb volt),
Amúgy a szerb AS FM is ugyanezt használja évek óta. "U ritmu dvok zivota"
 #177925  Szerző: Milu
 Tegnap, 16:56
moby67 írta:
Milu írta: Kár, hogy a Petőfi Rádió névhez sokan az évekkel ezelőtti zenei kínálatot kötik még mindig. :gülü2:
Magával a zenei kínálat bővülésével nincs gond.
De túl sok a magyar zene ( pl:PápaiJoci) és a monotom semmit mondó műsorvezetés. ( írd meg mit csinálsz,ma. Mi a kedvenc süteményed és hasonló f.......) Inkább a régi műsorvezetők hiányoznak.
Az idézett rész alatt azt értettem, hogy a legtöbb ember fejében a Petőfi még mindig főként alternatív zenét játszó rádióként szerepel, amit én például kifejezetten utáltam, és a hallgatottsági adatok alapján sem volt igazán népszerű. Nem mindenki tud róla, hogy a név már korántsem ugyanazt a tartalmat takarja, mint mondjuk 4-5 évvel ezelőtt, ez pedig elég sok potenciális hallgatót elvesz a rádiótól.

Abban teljes mértékben egyetértek, amit írtál. Nagyon sok területen vérzik ez a rádió. Rossz a szlogen (az Életed ritmusa milliószor találóbb volt), bugyuták műsorok, nem túl profik a műsorvezetők, a hírblokkokban szinte soha nem tudják baki nélkül felolvasni a híreket... arról pedig ne is beszéljünk, hogy a közszolgálati jelleg milyen irritáló módon tud megjelenni, gondolok itt például az óránként lejátszott Virtuóz és Erste vezér közötti beszélgetésre. :hit:

De hogy legyen egy kis pozitív is: a kívánságműsort helyettesítő üzenetküldős műsor szerintem egy nagyon jó formátum, kár, hogy a zenék mellett szinte elvesznek az üzenetek.
 #177921  Szerző: moby67
 Tegnap, 14:59
Milu írta: Kár, hogy a Petőfi Rádió névhez sokan az évekkel ezelőtti zenei kínálatot kötik még mindig. :gülü2:
Magával a zenei kínálat bővülésével nincs gond.
De túl sok a magyar zene ( pl:PápaiJoci) és a monotom semmit mondó műsorvezetés. ( írd meg mit csinálsz,ma. Mi a kedvenc süteményed és hasonló f.......) Inkább a régi műsorvezetők hiányoznak.
 #177919  Szerző: Richmonde
 Tegnap, 13:41
Csak a korábbi felvetésekre reflektálva... Lassan ideje elkönyvelni, hogy az ország nem bír el egy országos lefedettségű CHR rádiót. A Retro lassan elkezdi rotálni a 90-es éveket, viszont az utána keletkező (időbeli) űrrel is kell kezdeni valamit.
 #177916  Szerző: Milu
 Tegnap, 13:26
Tomi76 írta:Még az előzőhöz annyit, hogy épp az imént szólt az En Vogue - Free Your Mind című száma, amely egy 1992-es dal. Végre már, hogy jobban visszanyúlnak a 90-es évekhez.
Folytatják a "Class-osodást" szépen lassan, csak ne essenek túlzásba. A Danubius/Class-féle irány volt mindig is a kedvencem, viszont az sosem tetszett, hogy ritkán kerültek be új dalok a rotációba, és általában akkor is már későn. Az "új" Petőfi Rádió ilyen szempontból sokkal jobb. :D

Kár, hogy a Petőfi Rádió névhez sokan az évekkel ezelőtti zenei kínálatot kötik még mindig. Pár hete egy barátommal ültem az autóban, és rákérdezett, hogy honnan szól az a jó dal, ami éppen akkor ment. Nagyon ledöbbent, amikor rávágtam, hogy a Petőfi Rádiót hallja. Ő az "igazi mai slágerekre" esküszik... :gülü2:
 #177901  Szerző: Tomi76
 Tegnap, 10:22
Még az előzőhöz annyit, hogy épp az imént szólt az En Vogue - Free Your Mind című száma, amely egy 1992-es dal. Végre már, hogy jobban visszanyúlnak a 90-es évekhez.
 #177900  Szerző: Tomi76
 Tegnap, 08:41
Érdekes dolognak tartom, hogy a playlist bővült régebbi dalokkal is. Gondolok itt például Cher - Walking In Memphis, Phil Collins - True Colors ,Chris Rea - Looking For The Summer vagy éppen a Fugees - Killing Me Softly című dala. Tulajdonképpen nem baj az, hogy ha ilyen jellegű zenékkel is bővítik a zenei kínálatot.
 #177443  Szerző: Gyurii
 2018.06.14. 21:40
frekivadasz írta:
2018.06.14. 18:20
Azt csak te tudhatod, hogy jól gondolod-e :) De azt továbbra se értem, hogy mit akart ezzel mondani TechY01 kolléga.
Át kell akkor az adót vinni a megyeszékhelyre.. :troll:

Én úgy értelmezem amit írt, hogy módosulnak 103,7 -› 103,6 illetve bővül a frekicsomag pl. 94,4...

(Mellesleg jobban örülnék, ha tényleg kap 1-2 nagyváros relé adót, kimérnének nekik új frekit, és nem egy régit adnának oda. Azokat inkább újrapályáztatnám.)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 367

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.