RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #152587  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:
admin írta:Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
Pár éve még örültem volna egy Petőfi Rádió 1-nek, de a politika már elvette a kedvem. (Meg ráálltam a Kronehitre)
Szerencsére a Kronehit remekül fogható Budapesten és mondjuk Mátészalkán (nem), úgyhogy én sem örülök az egésznek (de).
 #152585  Szerző: djlacee
 
admin írta:Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
Pár éve még örültem volna egy Petőfi Rádió 1-nek, de a politika már elvette a kedvem. (Meg ráálltam a Kronehitre)
 #152584  Szerző: markfelt
 
Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
 #152548  Szerző: mlaszlo
 
Kovi02 írta:http://radiosite.hu/index.php?option=co ... &Itemid=99

Érdekes. Az előbb hallgattam meg egy Top 30-at(nem az MR2-n),és a cikkben leírt előadők/zeneszámok egyike sem szerepelt benne. :)
A Top30 lehet még nem változott, de a nappal játszott számok esetében egyértelműen hallani a változást.
 #152516  Szerző: altermanus
 
Egyet kell értenem az előttem szólókkal... Még valami itt visszatérve az alter és kommersz rádiókra...
Azt szerintem sem lenne hülyeség ilyen blokkokat adni, akinek meg nem tetszik az meg szépen kikapcsolja a rádiót, és bekapcsolja a TV-t, vagy átteker a Bartókra :D
OFF: Adás procira visszatérve... Nem tudom ki hallotta, hogy ha Leider Timi beszél, néha zizeg, vagy olykor sistereg a rádió, és ez nem azért van mert nincs térerő...
Ezt múltkor stúdiófülesen vettem észre, hifibe dugja, FM-en!
 #152500  Szerző: markfelt
 
asr27 írta:
admin írta: Most egyedül a Sláger FM ilyen a piacon.
A Music FM is szépen szól, főleg FM-en.
Igaz!
 #152498  Szerző: zenefalo
 
asr27 írta: A Music FM is szépen szól, főleg FM-en.
Netes streamen viszont sok rajta a magas hang, kicsit zavarja a fülem. De ez már itt OFF.
 #152497  Szerző: asr27
 
admin írta: Most egyedül a Sláger FM ilyen a piacon.
A Music FM is szépen szól, főleg FM-en.
  • 1
  • 357
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 607