RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #60994  Szerző: moby67
 
Nézem a szavazást és látom hogy sokan a beszédet és a régi műsor rendet sírják vissza. Ha egy közszolgálati rádió csak zenét sugároz rövid hírekkel
akkor talán a Bartókot is lehetne piszkálni,hogy nagyjából ugyan ezt teszi ,de komoly és kortárs zenében.
Egyébként vidéken az összes kisközösségi és helyi közmédium (elvileg nem nyereség érdekeltek)szinte csak ezt teszi,kb 85-90%-ban zenélnek.
megjegyzés: olyan rádió vagy közmédium sose lesz ami mindenkinek jó.
De hát erre is találták ki az internetet .
 #60946  Szerző: Kiru
 
moby67 írta:Látom azért sokan foglalkoznak a Petőfi sorsával.
Szerintem teljesen mindegy hogy MR2 is van a neve előtt,és új a főszerkesztője.A lényeg hogy három és fél éve egy hallgatható alternatív zene rádió! Maradjon így! Nem kell mindjárt szétbarmolni mindent ami jó.
A kereskedelmi szenny csatornákon csak a hulladék zene szól.
A reggeli műsoraikat már nem is említem mert szörnyű.
A sláger,danubius nem tünt el csak nevet váltott. Egyébként nekik fájt legjobban az uj Petőfi indulása mivel vesztettek a reklám piacból és sok hallgató is áttekert,mivel itt már zenét hall!
Vissza térve, miért baj az valakiknek ha versenybe száll a hallgatottságért és sikeres is? 2007 előtt a Kossuthon és a Petőfin is délelőttönként csak unalmas néhány hallgatót izgató akármi fecsegés ment párhuzamosan persze jó nagy stábbal.A közszolgálat nem azt jelenti hogy akkor csak beszélgetni lehet. Ezen ideje volt változtatni.Helyet kell adni az uj tehetségeknek, akik zenét tudnak maguktól csinálni és hol kapnának helyet országos médiumban ha nem itt. Hajrá Petőfi legyen továbbra is "NAGYON ZENE"
Egyetértek veled ,ez egy hallgatható alternatív zenei rádió ! :party:
 #60924  Szerző: moby67
 
Látom azért sokan foglalkoznak a Petőfi sorsával.
Szerintem teljesen mindegy hogy MR2 is van a neve előtt,és új a főszerkesztője.A lényeg hogy három és fél éve egy hallgatható alternatív zene rádió! Maradjon így! Nem kell mindjárt szétbarmolni mindent ami jó.
A kereskedelmi szenny csatornákon csak a hulladék zene szól.
A reggeli műsoraikat már nem is említem mert szörnyű.
A sláger,danubius nem tünt el csak nevet váltott. Egyébként nekik fájt legjobban az uj Petőfi indulása mivel vesztettek a reklám piacból és sok hallgató is áttekert,mivel itt már zenét hall!
Vissza térve, miért baj az valakiknek ha versenybe száll a hallgatottságért és sikeres is? 2007 előtt a Kossuthon és a Petőfin is délelőttönként csak unalmas néhány hallgatót izgató akármi fecsegés ment párhuzamosan persze jó nagy stábbal.A közszolgálat nem azt jelenti hogy akkor csak beszélgetni lehet. Ezen ideje volt változtatni.Helyet kell adni az uj tehetségeknek, akik zenét tudnak maguktól csinálni és hol kapnának helyet országos médiumban ha nem itt. Hajrá Petőfi legyen továbbra is "NAGYON ZENE"
 #60696  Szerző: Kiru
 
Komolyan mondom,hogy egész jó számok mentek a Petőfin ma délelőtt .Ha így hagynák és nem nyúlnának hozzá akkor hallgatható kis rádió lenne ez .Aki szereti picit az alternatívabb zenéket annak jó ez a rádió . :)
 #60585  Szerző: Zsolt
 
GalaxyFM írta:
Zsolt írta:Ez most egy ilyen kísérlet lesz itt, Magyarországon.
Európában még senki nem csinált olyat, hogy gój motorost nevezett ki alternatív rádió élére, de mi most ezt is kipróbáljuk. Hátha működik.
Kicsit azt érzem a hangvételből, mintha gond lenne az ember szabadidős tevékenysége a munkavégzése szempontjából, jól értem? és ha igen, akkor miért zavar ez bárkit is?
Értem, akkor inkább inkább ne a hobbiját, hanem hivatását nézzük Koltay úrnak. Ő ugyanis a Kormorán zenekar frontembere. Aki szerintem a Kormorán emberét nevezi ki egy viszonylag alternatív zenei rádió élére az szakmailag hülye. Na jó, nagy jóindulattal csak zeneileg abszolút tájékozatlan.

...
Ha Jónás István kijelenti, hogy csak apróbb változtatások lesznek a Petőfin és ezután kinevezi a Kormorán első emberét, akkor az egy picinykét ellentmondásos.
 #60578  Szerző: Galaxy
 
Zsolt írta:Ez most egy ilyen kísérlet lesz itt, Magyarországon.
Európában még senki nem csinált olyat, hogy gój motorost nevezett ki alternatív rádió élére, de mi most ezt is kipróbáljuk. Hátha működik.
Kicsit azt érzem a hangvételből, mintha gond lenne az ember szabadidős tevékenysége a munkavégzése szempontjából, jól értem? és ha igen, akkor miért zavar ez bárkit is?
 #60571  Szerző: markfelt
 
Ati7 írta:Nem tudom, hogy ti hogyan álltok a "csoki dallal", de én falra mászok tőle!!! :gülü:
Belőlem furcsa érzéseket vált ki, nevetek és sírok is rajta. :D
Én kedvelem.
 #60569  Szerző: csokie
 
LuciFerko írta:yo rádióban az "Extra Percek"-ben mutatták be, olyan blokk ahol valami nagyon furcsa vagy gáz zenét bemutatnak :D
Akkor bemutathatnák ezt pl: http://www.youtube.com/watch?v=4niUivwHNzA
Ma reggel fél 6 körül is volt az MTV-n.
 #60568  Szerző: LuciFerko
 
yo rádióban az "Extra Percek"-ben mutatták be, olyan blokk ahol valami nagyon furcsa vagy gáz zenét bemutatnak :D
  • 1
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 505
  • 607