RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #155070  Szerző: Promenád
 
Ahogy elhallgatom most sincsenek a helyzet magaslatán, mert a zenébe időnként becsúszik egy-két bejátszás. Komolyan mondom olyan, mint akik a technikához sem értenének. Én már legalább 10 éve nem hallgatom a Petőfit. Nekem a Buda Marciék sem jöttek be, de ez sem. Csupa olyan emberkék dolgoznak most, akik azt sem tudják mi fán terem a közszolgálat. Az a legnagyobb gáz, hogy mind ez, az emberek adó forintjaiból, a nagy vezető párt íránti hűséggel megy. Azért kíváncsi lennék hogyan vezetnének le mondjuk egy Reggeli Csúcsot, vagy egy Kettőtől-Ötig kívánságműsort, vagy egy Csúcsforgalmat. Símán beletörne a bicskájuk.
 #155067  Szerző: markfelt
 
A clock is sokkal jobbnak tűnik 10 óta, buksisimi.
 #155066  Szerző: markfelt
 
A power intrók jók, és végre valami újdonság a hazai piacon, ilyet a környéken csak az Ö3 csinált.
Csak hogy jót is írjak.
 #155064  Szerző: markfelt
 
kondalyuk írta:
admin írta:
bd95 írta:meg ha jól vettem észre, nincs óraindító szignál se, (gondolom nem készült el. LOL. )
Ugyan, azt nem feltételezném, hogy egy ekkora rádió nem gyártja le időben az on air arculatát. Vagy te is hallottál valamit? :D
De a Talpra Magyarban volt, nem? Akkor ez miért nem kapott?
Tudni kéne a sorok között olvasni! :D
 #155062  Szerző: kondalyuk
 
admin írta:
bd95 írta:meg ha jól vettem észre, nincs óraindító szignál se, (gondolom nem készült el. LOL. )
Ugyan, azt nem feltételezném, hogy egy ekkora rádió nem gyártja le időben az on air arculatát. Vagy te is hallottál valamit? :D
De a Talpra Magyarban volt, nem? Akkor ez miért nem kapott?
 #155061  Szerző: markfelt
 
bd95 írta:meg ha jól vettem észre, nincs óraindító szignál se, (gondolom nem készült el. LOL. )
Ugyan, azt nem feltételezném, hogy egy ekkora rádió nem gyártja le időben az on air arculatát. Vagy te is hallottál valamit? :D
 #155058  Szerző: bd95
 
noartist írta:Röviden: MTVA-sított lett a Petőfi? Nem volt még "szerencsém" belehallgatni, de van egy olyan gyanúm, hogy akkora élmény lenne, mint amikor anno a Hír M1-et néztem először. Buda Marcit bírtam, nem volt ő korábban zenei szerkesztő is? (hallottam ilyet 1-2 éve)
Nagyjából ja. Azért annyira nem durva, de így is értékelheteten. A szignálok siralmasak, az új station voice, én értem, hogy jó a hangja, de egyáltalán nem illik a Petőfi arculatába, az id-k rácsúsznak a zenékre, amivel nem is lenne baj, ha nem nyomná el teljesen a zene, és lehetne érteni is, meg ha jól vettem észre, nincs óraindító szignál se, (gondolom nem készült el. LOL. ) hanem hírek vége után elindul egy zene és arre beszél rá a műsorvezető. Kókány sz@r :(
 #155057  Szerző: markfelt
 
Az nem akkora tragédia, adásban nem hallható.
 #155056  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta:Nézem a stream előzményeket:
11:34 Nagyon Zene!
11:35 Ruzsa Magdi - Szerelem (Lotfi Begi Remix)
11:38 Topic Feat. Nico Santos - Home
11:41 Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities
11:45 Nagyon Zene!
11:46 Iggy Azalea Feat. Jennifer Huds - Trouble
Feladat:Keresétek meg a hibát!
Ó, hát csak nem bennhagyták a régi szlogent? :D
  • 1
  • 331
  • 332
  • 333
  • 334
  • 335
  • 607