RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #8021  Szerző: davidjejee
 
RXon írta:Egyes müsorokrol,meg a jatékrol tudtam,hogy nem élö,de hogy a zenék felkomfja sem,meg a reggeli müsor sem,ezen döbbentem meg.Föleg,hogy még bakiznak is.Pl. egymas utan 2szer bemondja a csaj ugyanazt az elöadot,és nemis az jön.Meg 11 elött azt mondja a muksi,hogy jönnek a 10 orasi hirek...Egyébként miért jo ezt igy csinalni,mint élöben?
Nekem akarom védeni az MR2-t, de bizony így sokkal költséghatékonyabb. Tehát teszem azt, a műsorvezető ha bent ül 4 órában, akkor óránként kéne neki fizetnem tegyük fel, 4000 Ft-ot. Ez 16000 Ft naponta! De a megszólalásokat 1 óra alatt már fel tudja venni 4 órára, így elég csak neki egy óráért fizetnem.
 #7879  Szerző: rsite1
 
A váltás óta semmi sem élő. Semmi. Mindent előre felvesznek, majd berakják a Daletbe, és ennyi.
 #7849  Szerző: RXon
 
Egyes müsorokrol,meg a jatékrol tudtam,hogy nem élö,de hogy a zenék felkomfja sem,meg a reggeli müsor sem,ezen döbbentem meg.Föleg,hogy még bakiznak is.Pl. egymas utan 2szer bemondja a csaj ugyanazt az elöadot,és nemis az jön.Meg 11 elött azt mondja a muksi,hogy jönnek a 10 orasi hirek...Egyébként miért jo ezt igy csinalni,mint élöben?
 #7847  Szerző: mg
 
jeek írta:Egy kis hazai v2.0
mert még nem hallottuk unásig, kell cd-n is...
 #7784  Szerző: LuciFerko
 
mg írta:
RXon írta:Megdöbbenve tapasztalom,hogy az MR2 is kezd "konzerv" müsorvezetést,és müsort csinalni!
hm? :D
a műsorvezetés kezdetektől konzerv. műsorok szintén, de azokban nem láttam eddig nagy előrelépést induláshoz képest...

sőt pár megszólalást már többször is felhasználnak...
 #7768  Szerző: mg
 
sűrűn hallgatod, igaz? :mrgreen:
 #7767  Szerző: mg
 
RXon írta:Megdöbbenve tapasztalom,hogy az MR2 is kezd "konzerv" müsorvezetést,és müsort csinalni!
hm? :D
a műsorvezetés kezdetektől konzerv. műsorok szintén, de azokban nem láttam eddig nagy előrelépést induláshoz képest...
 #7765  Szerző: centerweb
 
RXon írta:Megdöbbenve tapasztalom,hogy az MR2 is kezd "konzerv" müsorvezetést,és müsort csinalni!
Kezd? :lol:
 #7764  Szerző: RXon
 
Megdöbbenve tapasztalom,hogy az MR2 is kezd "konzerv" müsorvezetést,és müsort csinalni!
  • 1
  • 600
  • 601
  • 602
  • 603
  • 604
  • 607