RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #201917  Szerző: Snake005
 
Nem baj, majd Magyar Péter eltünteti vityát, utána eltörli az egész MTVA-t, úgy, ahogy van. Most már tényleg csak jövő hétig kell várni. :D
 #201916  Szerző: Derrick
 
kondalyuk írta: 2024.03.20. 22:46 Nekem se tetszik a jelenlegi zenei kínálat, főleg az év eleji retró dalok megjelenése óta, de ha eltűnne az éterből a Petőfi, azzal tovább szűkülne az amúgy is szűkös magyar rádiós piac.

És nem szeretném védeni őket, de pl a megszólalások tekintetében sokat fejlődtek. Nincs már több gagyi nap kérdése, érdektelen megszólalás. A reggeli és a napközbeni műsorok is jobbak, sok a aktualitás, érdekes program, Mák Kata sávja is gyakran érdekes témákat dolgoz fel.

Az viszont, hogy egy Irie Maffia után jön egy Illés, majd Belga, aztán egy Beatrice...hát ez már más kérdés...
Nekem az fáj tesó, hogy Jimmyt csak éjjel játszanak :(
 #201912  Szerző: kondalyuk
 
Nekem se tetszik a jelenlegi zenei kínálat, főleg az év eleji retró dalok megjelenése óta, de ha eltűnne az éterből a Petőfi, azzal tovább szűkülne az amúgy is szűkös magyar rádiós piac.

És nem szeretném védeni őket, de pl a megszólalások tekintetében sokat fejlődtek. Nincs már több gagyi nap kérdése, érdektelen megszólalás. A reggeli és a napközbeni műsorok is jobbak, sok a aktualitás, érdekes program, Mák Kata sávja is gyakran érdekes témákat dolgoz fel.

Az viszont, hogy egy Irie Maffia után jön egy Illés, majd Belga, aztán egy Beatrice...hát ez már más kérdés...
 #201909  Szerző: shadoe
 
djlacee írta: 2024.03.20. 21:25


Most már aztán tényleg leállhatnátok ezzel az egészen extrém módon szakmaiatlan hozzáállással
Bocs! Eddig azt hittem, ez egy véleményfórum.
Nekem EZ a véleményem, és meg is írom, amíg még lehet! Nem szeretem ezt a rádiót, akkor is, ha ez másnak nem tetszik. Én nem tiltom meg senkinek, hogy hallgassa, vagy dícsérje. Viszont ezt a gondolat- és véleményszabadságot én is elvárom.
Ha neked ezzel problémád van, szóljatok, és máshol fejezem ki az álláspontomat, ahol LEHET!
Egy demokráciában nem a vélemények kifejezésének lehetőségéről kell leállni, hanem a véleményekre lesújtó cenzúrakalapácsnak kell magát visszafognia.
Ha pedig ide csak a rádiós szakmából érkezők írhatnak, szíveskedjetek a főoldalon közölni, és akkor hallgatói oldalról többet ide se jövök. Főleg ennek a nagyon "szakmai" Petőfi Rádiónak a topicjába!
 #201908  Szerző: djlacee
 
shadoe írta: 2024.03.20. 21:20
knoskamatee írta: 2024.03.20. 18:02 nem zárom ki, hogy ezt a produktumot online világba száműzik vagy beszántják.
Azt egy nagy előrelépésnek tartanám a magyar rádiózás világában.

Most már aztán tényleg leállhatnátok ezzel az egészen extrém módon szakmaiatlan hozzáállással
 #201907  Szerző: shadoe
 
knoskamatee írta: 2024.03.20. 18:02 nem zárom ki, hogy ezt a produktumot online világba száműzik vagy beszántják.
Azt egy nagy előrelépésnek tartanám a magyar rádiózás világában.
 #201906  Szerző: knoskamatee
 
007 írta: 2024.03.20. 17:37 Szakcsi rádió? Erre van igény? Wtf. Akkor a Bartókon nem lesz Jazz, vagy a Dankón lesz rock? Ez az egész egy szánalmas vicc.
nagyon helyes, hogy lett egy ilyen tematikus csatorna és igen, van rá igény. és ugyan úgy lesz átfedés (nyilván Jazzben) a Bartókkal, mint itt a Petőfivel és a Dankóval oldies könnyűzene esetén.
 #201905  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta: 2024.03.19. 15:06 Hihetetlen, hogy még egy ilyen landing oldalt se bírnak összehozni a Petőfinek
https://mediaklikk.hu/szakcsi
szerintem házon belül se számolnak már a Petőfi branddel. nem lepődnék meg, ha a Sport Rádióval összefüggésben itt is lennének még meglepetések. nyilván itt csak a frekvencia csomagra tennék utalásokat. biztos meg volt az oka, hogy ennyire olcsóvá és hatékonnyá kellett tenni azt, ami itt ment Petőfi Rádió név alatt és nem zárom ki, hogy ezt a produktumot online világba száműzik vagy beszántják.
 #201902  Szerző: 007
 
Szakcsi rádió? Erre van igény? Wtf. Akkor a Bartókon nem lesz Jazz, vagy a Dankón lesz rock? Ez az egész egy szánalmas vicc.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 607